Нови придобивки и тенденции есен-зима-2005/2006

  • 32 175
  • 656
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 117
Ето и моите  каубойски ботуши  с лек романтичен привкус  Simple Smile- не са класическите. От тъмнокафяв велур


http://www.bgphoto.net/photos/9525/o632639336581718750.jpg

# 61
  • Мнения: 5 140
Ето и моите  каубойски ботуши  с лек романтичен привкус  Simple Smile- не са класическите. От тъмнокафяв велур


http://www.bgphoto.net/photos/9525/o632639336581718750.jpg

[/quotе]

Страшни са,много ми харесват.
Предпочитам велура пред кожата(незнам защо).

П.П чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕТЕНЦЕ!

# 62
  • Мнения: 2 142
На тези които са дали снимки, много готини неща сте си взели. За съжаление в момента нямам апарат, но щом ми го донесат, ще ви снимам новите си придобивки. Много си ги харесах.
Комбинацията кафяво с розово ми е любима! Розовото и на мен ми е цвят, па ако ще и хич да не е модерно.

# 63
  • Мнения: 2 596
Сори, чак сега съм видяла поста ти и чак сега ти отговарям. Значи номера го олучвам от таблиците, посочени в сайтовете, смятам, че са изключително точни. Меря се и гледам на кой номер отговарям. Всичко ми стой добре. Може би просто съм такъв тип, ако нещо не ми е съвсем по мярка, няма проблем, средното ми образование е технолог на облеклото, та нямам проблем да си го дооправя. Wink

# 64
  • Мнения: 2 596
Ето и моите  каубойски ботуши  с лек романтичен привкус  Simple Smile- не са класическите. От тъмнокафяв велур
http://www.bgphoto.net/photos/9525/o632639336581718750.jpg
Ауу, това са страхотни бутуши, браво.

# 65
  • Мнения: 4 371
Ето и моите  каубойски ботуши  с лек романтичен привкус  Simple Smile- не са класическите. От тъмнокафяв велур


http://www.bgphoto.net/photos/9525/o632639336581718750.jpg

Жестоки са!!! Със здраве да си ги носиш!
П.П. А от къде ги взе?

Последна редакция: пн, 03 окт 2005, 18:52 от Дуци

# 66
  • София
  • Мнения: 1 117

Жестоки са!!! Със здраве да си ги носиш!
П.П. А от къде ги взе?


Благодаря ви, момичета!
Купих ги от магазина за кожени изделия - обувки и якета до Бонжур-а на пл. Славейков, от дясната страна на входа на Бонжур. Имаше доста голямо разнообразие от каубойски ботуши, не всички от естествена кожа и според мен на завишени цени, само защото са модерни в момента Whistling.

sineo4ka, благодаря лично и на теб, ние преди 2 седмици навършихме 4 год., но не си бях сменила тикера Embarassed

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Много атрактивни ботуши ! Браво  Simple Smile
Харесват ми като идея ковбойските ботушки, но нещо върху мен ми изглеждат не на място  (май ще е от егн-то)  Sad
Затова си купих черни дълги ботуши по крака почти до коляното , и   като си имах вече дълги ботуши -  купих си едни много интересни панталони като брич - отгоре широки ,под коляното тесни , и съвсем малко влизат в ботушите.отпред с външни джобове,от тия които седят малко издути. Абе въобще  като ми ги предложи продавачката, почти и се изсмях, но като ги облякох - нещата рязко се промениха Sunglasses
Купих си и късо вталено кафяво яке с войнишка яка и сега си ходя като хусар от представителния ескадрон Simple Smile)  Но ме кефи  Party   

# 68
  • Мнения: 5 622
Хе...честито и на Флави за придобивките!Обаче ако сложи и свои снимки с новите дрешки,цена няма да има!

Аз не разбрах обаче колко струват каубойските ботуши,оито са от площад Славейков!Може ли инафо и по този въпрос?И всички видове на една цена ли бяха?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 117


Аз не разбрах обаче колко струват каубойските ботуши,оито са от площад Славейков!Може ли инафо и по този въпрос?И всички видове на една цена ли бяха?


169 лв. естествен велур и кожа. Имаше и по-скъпи и по-евтини в магазина. Като се има предвид, че първите, които видях в Сандански, бяха 316 лв., тази цена ми се видя приказка. Hug

# 70
  • Мнения: 1 329
Последния месец си купих яке, блуза, дънкова пола и златен колан. Ааа, и бански от едно намаление Laughing
Ето ги:http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8224&AlbumId=25051 Якето не е лъскаво, от светкавицата се получи така. И една моя снимка съм си сложила, да видите как ми седи Sunglasses


Дуци, страшно много приличаш на Шарлот от Сексът и градът.
Поразително!!!

Момичетата ще го потвърдят Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 596

Цитат
Дуци, страшно много приличаш на Шарлот от Сексът и градът.
Поразително!!!
Момичетата ще го потвърдят Mr. Green
Цитат
Абе, не знам на кого прилича, но е много красива жена. И тези очила страшно ти отиват, Дуци.

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 279


Дуци, страшно много приличаш на Шарлот от Сексът и градът.
Поразително!!!

Момичетата ще го потвърдят Mr. Green

Потвърждавам   Wink Simple Smile, поне на тази снимка с новата пола наистина много прилича   Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 622
Стига бе!Не бях забелязала прилика,а и аз и мъжа ми веднага улавяме,ако има такава.Но ще взема да се вгледам в Дуцка в детайли.. Thinking  Crazy

Мерси за инфото за ботушките.Наистина цената не е космическа,а изглеждат страхотно!Със здраве да си ги носиш и много мъжки погледи да ловиш с тях Mr. Green

# 74
  • Мнения: 5 622
А твоите каубойски ботуши от къде са? И колко струват?

Последна редакция: чт, 06 окт 2005, 09:39 от kopche

Общи условия

Активация на акаунт