Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 631
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 16
eeeeee, ujasia, супер си! Значи ще мога да изчистя хладилника вече от консервата риба.
лека нощ от мен  babydust7 и да сънувате само хубави неща Simple Smile

# 676
  • Мнения: 1 777
ivana33, ще се подкрепяме разбира се   bouquet Аз имам опит с водните дни, защото когато ходех на йога, всеки понеделник ми беше определен за воден  ooooh! Така де, понеделниците и без това са гадни, защо да не си ги направя малко по-по?  Mr. Green не ми се е случвало отдавна, но съм убедена, че всички ще се справим!  Hug


току-що се сетих, че 01.02 е понеделник...
Поля_от_слънчогледи каква е връзката между йогата и водния ден?
Ходя на йога от няколко години ,но инструкторката никога не е споменала такова нещо.Ще я попитам следващия път като отида.

# 677
  • Мнения: 305
И аз да дам отчет. Умрях си от глад днеска  Sad   В плодовия не ми беше толкова гладно колкото днес в бобовия. Бях много стриктна на ориз със зеленчуци и на двете яденета. Утре въглехидратен в който изобщо още не ми е ясно какво и  по колко  мога да ям. Лека нощ и утре с нови сила в борбата с килцата!

Ще ми кажете ли от къде сваляте книгата. Иска ми се да я прочета, че нещо не ми е ясно всичко с менютата.

# 678
  • Мнения: 17
Stel, никакво отказване и не мисли за тоя пусти кантар. Хайде пробвай да не се качваш на него 10-ина дни и после кажи как е. Аз много пъти вече пиша че моето и на леля ми прегрешение си е по малко водка вечер - е, тя си сваля (-4 близо) до снощи (след въглехидратен), а аз не мога да се похваля с такива резултати. Аз съм свалила около 2 - има, няма. Но пък се чувствам добре, дрехите ми са по-свободни и си мисля че ще имам резултати макар и по-бавно. Но пък и с този проблем с 00 е ясно че метаболизма ми е под всяква критика. Иначе от няколко дена пия по чаша топла вода сутрин на гладно, а сега ще накисна сушени сливи за утре сутринта.
Да ви кажа, най-мразя с тая диета на гости! То мъкна след мен или спагети, или ядки сурови, или нещо друго. Освен това все трябва да обяснявам защо и как така. Ама пък и пусти късмет, как пък никой не ни кани на гости като ми е белтъчен!
Роси, а дъщеря ти наистина ли има да сваля кг? Според мен диета не е добра идея - като че ли нещо шодно с разделното хранене е много по-удачно. И разбира се какъвто и да е вид спортуване, а най-вече много танци за нея.
Аз съм на плодове днес - баначе, круши, ябълки и салата зеле с моркови довечера. А за утре си печа агнешко бутче и се омайвам от миризмата!  chef

# 679
  • Панагюрище
  • Мнения: 104

Добро утро на всички.
Момичета не се тормозете толкова с тези килограми и грамчета,не се ли вмъквате в по-малки дрехи?Нали това ни е целта да изглеждаме по-добре.Аз се вмъкнах в панталон които си бях купила когато бях 60 кг ,а сега със 67,и съм доволна.Спазваите си диетката,тя наистина е чудесна,но не се притесняваите толкова за грамчетата плюс .Успех на всички,заедно ще успеем.

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 300
Добро утро момичета! Роси мерси за кафето  Hug
Галина честит имен ден на половинката!  bouquet Нека да е живо и здраво името му
и той покрай него!
Успешен режимен ден!

# 681
  • Мнения: 0
Днес е Антоновден.Да са живи и здрави всички,които носят името му. Hug Hug Hug

# 682
  • Мнения: 111
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
И Галина74 честит имен ден на батко   bouquet
Аз от днес официално вече не съм на тази диета, пожелавам на всички да стигнат докрая и да имат много добри резултати  Hug

# 683
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Честит имен ден на всички които имат повод да празнуват,пожелавам им много здраве,щастие и късмет.

# 684
  • TX
  • Мнения: 592

Rosi 72 Hug Вкарвайте новите фиданки в редиците, на успелiте. Отвреме навреме наминавам и аз. Tuk ми bеше  толкова приятно, докато карах режимчето, че нямам търпение да мине почивката
Успех!

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 16:36 от Murka

# 685
  • Мнения: 322
Поля_от_слънчогледи[/b] каква е връзката между йогата и водния ден?
Ходя на йога от няколко години ,но инструкторката никога не е споменала такова нещо.Ще я попитам следващия път като отида.

В моята група инструкторът ни съветваше да правим един разтоварващ ден седмично, най-добре само на вода + пиене на английска сол  Sick за прочистване  Peace Многократно съм се опитвала да се справя и с Кунжала (слон) във водните дни, но нямах голям успех...

Pety, ти си в USA... Там храната е на почит, инструктора не е искал да ви плаши с водните дни  Mr. Green

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 300
Закуска Grinning

bonni книгата е на 1-ва стр., самата снимка е линк.
anjeelina успех и на теб с разделното! Hug
Днес плодова, на имен ден на бебче следобед,  МЦ ме изненада с 5 дни по- рано  ooooh!

# 687
  • Мнения: 164
Добро утро , нощта беше тежка, бебата ни буди няколко пъти в следствие на това все ми бе гладно , от тоди вчерашен плодов дени , а сега вече не ми се яде нищо , а е белъчния ден.

Имам малко патешко , но е от кит.кухня и е панирано , така че май е твърде мазничко за мен, та ще видим.

# 688
  • Мнения: 16
 Hug  bouquetПривет фиданки сладуранки...Мнооого отдавна не съм се мяркала тук ,ама ми домъчня и реших да ви хвърля едно око.Ако някой се сети за мен де...Аз свърших режима на 6.12.2009 ,ама май няма да изчакам 3-месечната почивка ,ами по най бързия начин трябва да се вмъкна отново при вас.Спирам цигарите и ....няма да ви обяснявам къде ми е главата непрекъснато.Иначе от както спрях режима не съм качила нито 1 кг. LaughingА на всичкото отгоре нагласих мъжа ми и сега той от 10 дни е на режима.... Twisted EvilМай се отплеснах.Целувки за сега от мен и лек ден.

# 689
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен. Grinning
И аз от днес се присъединявам към вас
Като да първи белтъчен ден менюто е следното:закуска-4малки ябълки,обяд и вечеря-пилешко със зеленчуци
sijanie ,браво на теб  Peace
Много добре,че слид тези празници не си качила нищо.А ако не е тайна колко кг свали със режима?Защото и аз имам една цел и много се надявам да успея Praynig

Общи условия

Активация на акаунт