Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 609
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16
Аз не съм си позволявала до сега.
п.с. Уха, утре може да започнем понеделника с това тема  newsm10

# 721
  • Мнения: 0
Мона попринцип не е хубаво .. но0 1 - 2 пъти в целия режим не пречи .. във въгл. ден .. защ0т0 има консерванти и 150 други работи .. но обикновен чай може постоянно /без захар/ Принцесче мен ако питаш още тая вечер може да се сдобием с нова темичка зависи от Жанито При теб колко -- кг има от началото .. май ще си отличничка на нашия клас  Laughingа аз ще съм двойкаджията Laughing с + 2 кг cry Laughing 

# 722
  • Мнения: 670
Здравейте фиданки  Hug
Аз отново съм на линия. Преди 7-8 месеца пазих диетата само за седмица и се отказах. Оттогава съм наддала 6-7 крилца  #2gunfire #2gunfire
От утре съм с вас. Записвам се за да ме подкрепите и да ми дадете кураж. Сега ще си припомня основните правила и от утре съм с вас.

# 723
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Понеже темата е няколко поста преди края ще ви пусна сега новата тема. Лека и спокойна минусова нощ.
НОВА ТЕМА Hug

# 724
  • Мнения: 322
Мацки липсвахте ми!  Hug Не знам дали е заради диетата (защото не е много гладна) или защото се подкрепяме, но това е първия режим, който спазвам упорито и почти без прегрешения  Mr. Green Все си мисля - ако стъпя на криво, ще се изложа пред момичетата  Mr. Green В общи линии все по-упорита и стриктна ставам, макар да нямам забележителни резултати досега  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 0
Все си мисля - ако стъпя на криво, ще се изложа пред момичетата  Mr. Green В общи линии все по-упорита и стриктна ставам, макар да нямам забележителни резултати досега  Simple Smile
[/quote]
Това е голяма мотивация. Аз така вече 10 години изкарвам без цигари, за това заложих на същия метод и за диетата. За сега се получава и то много добре. Успех на новата тема ,като гледам предната я препълнихме за има-няма 10дена. Лека и минусова на всички.

# 726
  • Мнения: 0
zdraveite fidanki za parvi pat picha i se radvam da se vkutca v vachite boini reditci .Smiatam tche s vacha pomocht tozi pat che uspeia

# 727
  • Мнения: 0
utre mi e vtori den s torticka i do sega smiatam tche niamam rezultat .Utre chte se katca na kantartcheto i chte vidim .Ne si pozvoliavam da go pravia vseki den za da ne se otcaia ,moeto trudno si go davam.Inatce do sega ne sam se zatrudnila koi znae kolko s glad i izkuchenia.Vie kak ste s pieneto na voda az vse ia zabraviav.Chte se radvam utre niakoi da mi otgovori bez da sam vi zadala vaprosi.Pichete dali razbirate ili da izpolzvam 4 i 6 vmesto balgarskite bukvi.Tchao do utre s glad i uporitost

# 728
  • Мнения: 1 777
utre mi e vtori den s torticka i do sega smiatam tche niamam rezultat .Utre chte se katca na kantartcheto i chte vidim .Ne si pozvoliavam da go pravia vseki den za da ne se otcaia ,moeto trudno si go davam.Inatce do sega ne sam se zatrudnila koi znae kolko s glad i izkuchenia.Vie kak ste s pieneto na voda az vse ia zabraviav.Chte se radvam utre niakoi da mi otgovori bez da sam vi zadala vaprosi.Pichete dali razbirate ili da izpolzvam 4 i 6 vmesto balgarskite bukvi.Tchao do utre s glad i uporitost

terezita има нова тема,там пиши и на кирилица. Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=463526.new#new

# 729
  • Мнения: 12
Защоо не отслабвам?!? 54 ден килограмите са си все същите само малко талия съм направила, но аз  и преди не бях много пълна там. Къде ми е грешката? Сутрин не ям плодове това голям минус ли е?
Направоо незнам много се ядосвам  Thinking

# 730
  • Мнения: 2
Мили дами, аз съм втора седмица  на диетата и само два килограма съм свалила. Съмнявам се, че прекалявам с количествата на разрешените храни. Каква е нормалната порция според вас?

# 731
  • Мнения: 2
Между другото страхотна тема и смятам, че с постояната подкрепа която си оказваме тия досадни килограми ще се махнат. ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

# 732
  • Мнения: 0
Фиданки аз нищичко не свалям , напротив качила съм половин килограм .ПОМОоОоОЩ!

# 733
  • Мнения: 23 116
Фиданки аз нищичко не свалям , напротив качила съм половин килограм .ПОМОоОоОЩ!
Има нова тема,даже не знам вече колко нови теми след този линк;
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=463526.new#new



Това е последната АКТУАЛНА тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641667.0

Общи условия

Активация на акаунт