Re: 90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 75

  • 30 633
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Ох, най накрая успях да влезна май имаше някакъв проблем. Липсвах те ми момичета. Честито на именниците smile3525. Днес съм попаднала в един от онези момени на отчаяние.  Сутринта се събудих с голям + цели 400гр., което е странно без прегрешения и след бобов ден не знам какво стана.  newsm78 Дано е от тъпата овулация, като се сетя как и се радвах преди..... Дали може да се качват килограми от нея, а? Толкова ми е гадно Cry, че дори не се радвам на въглехидратния ден. Е стига толкова отчаяние. За отчета: 1 мандарина за закуска, 200гр. фокача с лук и гъби и за вечер ще си хапна постни меденки.  Лека и минусова вечер на всички!!!

# 706
  • Мнения: 16
Аз слагам край на днешния плодов ден - 100гр ядки сурови и един банан за вечеря. Боли ме стомах и не знам на какво се дължи. Утре ще има отчет след четвъртата четворка. Много се радвам че успях без умишлени прегрешения, без много глад и без да гледам лакомо как другите ядат.  Simple Smile Силно се надявам сега като започна да свалям все по-бавно и мъчително, да не се поддавам на импулса да ям. Добре че сте вие, за да има бой ако сбъркам. Хубава неделна вечер на всички, а аз ще  smile3529

# 707
  • България
  • Мнения: 490
bibeto и при мен е така-след бобов ден качвам но много повече от теб-почти кило.след въглехидратния всичко си идва на място независимо колко съм хапнала,а в този ден винаги прекалявам.не ги мисли толкова тия +,ще си отидат така бързо както са дошли... Hug

# 708
  • България
  • Мнения: 490
до като ровя за рецепта за нещо сладко бързо и вкусно за въглехидратния ден прочетох че кренверши се ядат в този ден,булгура също.кренверша нали е месо?....Ели каде си?...

# 709
  • Мнения: 1 716
Роси, хвърли ме в джаза.Този режим и 5 пъти да го правя, все ще цъфне нещо дето не знам. Rolling Eyes

# 710
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Добър вечер и от мен Simple Smile
Честит празник на всички празнуващи  bouquet Много здраве и късмет.
Отчета за днес - закуска портокал и кафе, обяд и вечеря - пил.пържоли на грил тиган със сос Филаделфия. Два белтъка са , но поне Филаделфията е лайт. За утре приготвих пълнени чушки с ориз и царевица, а за въглехидратният ще правя утре вечер хлебче с праз. Менюто за втората четворка е готово Laughing
Принцесса сутринта отчетох -500 гр., така че няма плюс от вчерашният експеримент. Иначе за четирите дни -2кг. Не е много и сигурно е 80 % вода, но аз съм доволна - бавно, но славно Simple Smile

# 711
  • Мнения: 0
Rositoooo много благодаря за подкрепата. Какво щях да правя без вас, благодаря ви на всички. Сега нападам меденките. Чао.

# 712
  • Мнения: 0
до като ровя за рецепта за нещо сладко бързо и вкусно за въглехидратния ден прочетох че кренверши се ядат в този ден,булгура също.кренверша нали е месо?....Ели каде си?...
Кренвирша e всичко друго,но не и месо, сланина,соя, и оцветители в най-добрия случай Joy

# 713
  • Мнения: 16
anideni, благодаря! И аз ще пробвам в четвъртък.  Grinning

# 714
  • България
  • Мнения: 490
http://docs.google.com/Doc?id=d3wjr9f_2rxg4dbgb    Харизанова тук го пише.не съм изчела цялата първа страница сигурно има и други ИЗНЕНАДИ....

# 715
  • Мнения: 1 716
Роси, тези писания са нечии свободни съчинения и не знам доколко може да им се вярва.Ще чета пак книгата внимателно и ще видя.

# 716
  • Мнения: 57
Здравейте  Simple Smile
много пишете ей,не мога да ви изчета  Mr. Green
днес ми е 13 ден,сутринта като се качих на кантара бях 68 кг  Peace от което съм доволна  
почнах диетата на 73-72 кг.,смятам че доста добър резултат 4-5 кг. за 2 седмици  bowuu
на обяд хапнах малко грах,а за вечеря боб  Crazy
дано поне задържа тези кг.пък не бих се разсърдила,да махна още толкова за втората половина на месеца  Laughing
хайде лека вечер от мен  Hug

# 717
  • Мнения: X
Mъжа ми почва диетата от утре, тъй че аз като негов личен диетолог се записвам да следя какво става и да се отчитам вместо него  Wink

# 718
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496

Ужасия тавата в която пека брауниса е една квадратна не е голяма или една форма за торти мисля че е 20 -22 см. диаметъра.
Мерси  bouquet

rositoooo, в линка не видях да пише за кренвирши. Абсолютно забранено е. Да не говорим, че не е добра идея и в белтъчен ден да се ядат, ама всеки сам си преценява. Ясно е, че без отклонения не може, ама важното е да продължаваме упорито напред. То в книгата пише и за ядките 100 грама да се разпределят на 4 равни части. Wink Но пък в плодов ден много помагат. На мен лично ми става лошо от глад и не ме питайте как ги изкарвам. Добре че водния е далеч, кат наближи ще го мисля него.

# 719
  • Мнения: 57
Мацки кога си позволявате да пиете студен чай  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт