За бебетата от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 15

  • 23 724
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Видин
  • Мнения: 4 991
За запек се говори до 36 часа не изхождане.
Това къде го чете  Shocked 36 часа са ден и половина - нищожно време.
Запек е изхождане, съпроводено с твърд корем,болки,плач,напъване  Peace

# 661
  • Мнения: 650
За запек се говори до 36 часа не изхождане.
Това къде го чете  Shocked 36 часа са ден и половина - нищожно време.
Запек е изхождане, съпроводено с твърд корем,болки,плач,напъване  Peace

Е да ама не!Не искам да говоря,за да не плаша Герганчето.

# 662
  • Мнения: 1 473
Моето бебче, като новородено е имало дни ,в които не е ходело и по 4  дена, но е нямало запек, на 4-тия си се изхождаше нормално,без да използвам нищо да и  подпомогна изхождането!От както прояде  пюрета почна да ходи по няколко пъти на ден! Peace

# 663
  • Мнения: 9 785
Моето бебче, като новородено е имало дни ,в които не е ходело и по 4  дена, ...

Тук вече бих се замислила дали му е стигало млякото Naughty.

Иначе разни чайове от копър и подобни не съм давала. Нищо освен кърма.

# 664
  • Мнения: 1 796
Ами не знам,ама 36 часа са малко,аз знам до 5 дена,че е запек.

# 665
  • Мнения: 738
аз пък знам че за запек се говори когато изпражненията са твърди и се напъва и го боли

имам едно въпросче
видях че доки ми е издала едно листче за изследванията
а те са кръв и урина
едно ли ви дадоха на вас? Да не стане така че да отида и да се върна?
питам защото не ходих аз а мъжо и тя не му е казала
мерси   bouquet

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
alegoria ,дава ми ги на формат А 4 т.е един лист,но са си две изследвания.Разгледай добре трябва да имаш два кода

# 667
  • Мнения: 738
ами моето е половин лист А4 (срязан де) и кодовете са еднакви и на двата Z00.1.10 знам ли май е само за едното  newsm78

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
01,10 е за Окултни кръвоизливи

за кръв и урина са 01.01-Кръвна картина,01.03-Скорост на утаяване на еритроцитите ,01.09-седимент на урина

трябва да имаш нещо като две еднакви таблици и във всяка да са упоменати горните кодове

обади се на педи да питаш,защото да се разкарвате в студа за нищо и да се мъчиш да му вземаш урина-няма смисъл

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 12:06 от Elfita

# 669
  • Мнения: 738
накарах мъжо да и звънне ама...голяма е гад тая докторка
увикала го все едно незнам какво я питал
"аз си разбирам от работата не разбирате ли че ме обиждате?"  Sick нямам думи
иначе казала че е един листа за 2 те неща
аз затова питам вас че е много "мила" моята док а няма друга тук
много ви благодаря за вниманието на всички   bouquet

# 670
  • Мнения: 191
Здравейте!Да питам вчера ходихме при педито и се оказа че за месец главата на малката не е пораснала и сантиметър на 39.5 е а гърдичките и от 41 на 41.5 качила е 450гр на ръст от 61.5 на 63.5 педито каза че е добре ама на мен ми се стори че не s премериха както трябва та въпроса ми е дали добре се развива кое е по малко за тази възраст и кое не??? Благодаря!    bouquet

# 671
  • Мнения: 738
според мен не е нужно даже напротив всеки месец главата да расте
много са и добри мерките (ако искаш на картона на бебето отзад има примерни размери на бебетата виж там)

# 672
# 673
  • Мнения: 100
можете ли да ми кажете къде се поставят имунизациите в родилното, понеже сега забелязах че бебето ми има нещо като пъпка зад рамото кораво е и е синичко

# 674
  • Мнения: 2 447
БЦЖ-то по рпинцип се поставя на лявото рамо.Най-вероятно това е от ваксината.

Общи условия

Активация на акаунт