Любители на кучета-11

  • 53 878
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Цоп и ние в новата тема.

# 16
  • Мнения: 654
  bouquet  bouquet за новата темата.

# 17
  • Мнения: 2 467
Ерота поздравления и от мен   bouquet Страхотно е оформена новата тема!
Аз трябва да дам актуални снимки на моите красавци - ТиРекс е троен вече Simple Smile
Относно гледане и хранене на големите породи - санбернара яде... като санбернар  Laughing Много и всичко.
Забелязвам и същите признаци у малките. За 3 дни отиват 10 литра мляко и една кора яйца + незнам-колко-точно-гранули  Mr. Green и това е за 3 бебета на 40 дни. Имат си апетит децата  Mr. Green
Едната госпожица ще остане у дома твърдо. Така че затвърждавам цифрата 3 на кучовците. Големия ни проблем е името и.
Търсим име, което да и подхожда, но не успяваме да намерим Sad
Помагайте моля   bouquet  - характера и е: буйна, смела и нахалничка (за огромна разлика от майка и), във всичко гледа да е първа; доста е шумна; яде страшно много и е голяма колкото мъжкарите от котилото!
Та идея за име?  Thinking

# 18
  • Мнения: 654
Jes обикновено името идва след някоя беля-както и викнеш,така остава.
Момичета имам въпрос-може ли застраховка за домашен любимец?
Нашия Лъки има малък проблем,който трябва да се реши оперативно.
За момента мога да отделя средства,но има моменти в който съм изправена на нокти.
Тогава и аналгин не мога да си позволя.Та мисълта ми е ако животното има застраховка, тя дали ще поеме лечението?

# 19
  • Мнения: 1
Благодаря на всички   bouquet  Радвам се,че ви харесва темичката.



Също и бебето на Венто и Джоя  Simple Smile


Ерота, благодаря ти  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 668
Браво за страхотната тема   bouquet

Записваме се и тук с една снимка на размазалата се Ева -

# 21
  • Мнения: 385
Честита нова темичка!  Hug Отдавна не съм наминавала, но се поправям с една снимка на моето все по-голямо и послушно момченце  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 803
Отдавна не съм наминавала, но се поправям с една снимка на моето все по-голямо и послушно момченце  Heart Eyes
Послушен ротвайлер ли?  Mr. Green Лъжеееееш!  hahaha

Записваме се и тук с една снимка на размазалата се Ева
Размазана е от кеф, нали? Laughing

Джес, аз бих ти предложила Хера или Рея.Много ми харесват тези имена.Може би, защото познавам две сладурки с такива и  съм пристрастна.

elndim , пухкавата ти топчица е страхотна.Момиче ли е?

juliana_p, ние Джесика изобщо не смеем да я покажем на Барон.Страх ме е, че ще реши да си поиграе с нея и ще я нарани.

Момичета, искам и аз да ви попитам нещо.
Вашите кучовци показват ли ви колко много ви се радват, като пишкат по малко, докато радостно въртят опашки и се умилкват в краката ви, скимтейки доволно?
Джеси така прави.И ми е странно поведението й. newsm78 Дори не съм много сигурна дали се радва или се страхува.

# 23
  • Мнения: 459

elndim , пухкавата ти топчица е страхотна.Момиче ли е?
Голямата черна е момиче  Heart Eyes
А белите топчици са моменца, бебетата на хинката ми Ксю.

# 24
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Лил Йода пишка от радост

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 165
Привет в новата темичка!  Peace
erota, както винаги - блестящо оформление на страницата!  smile3525

Лил, честит рожден ден на Барончо! Много радост ви пожелавам заедно.   bouquet

Средноазиатската овчарка е бавнорастящо куче. Окончателно се смята за развита към третата си година - и физически, и психически.

Една малка корекция искам да внеса в един от постовете ти:
Цитат
...В семейството ни на голяма почит са овчарките-немски и средноазиатски-балабай...

Казва се алабай, което, в превод от туркменски, означава пъстър в смисъл - пъстроцветен.
Туркменският алабай е част от породната група Средноазиатска овчарка.
 
За разходките - ми щом Барончо те разхожда, учи го да те вози (надявам се, че приемаш шегата ми.) Аз понякога проверявам колко могат да издържат на тежестта ми моите - разполагам се на нечия гърбина и оставям цялата си тежест отгоре й. Случва се и да направи няколко крачки, преди да ме изсипе на земята  hahaha Иначе нямам проблем с разходките, щото тежко и горко на онзи, който дръзне да не ми се подчини.  Mr. Green

elndim, много са сладки мъниците!  Heart Eyes Искам още снимки на моята любимка. 

Jes, предлагам ти името Фурия (или английското му звучене - Фюри). Аз така бих кръстила тази малка буйна, смела и нахалничка душица.  Heart Eyes

джоджо,
питала съм за застраховка на куче. Единствените застраховки на животни, които се правят в България, са на расовите коне. Вариант е, примерно, да направиш депозит, който е за подобни нужди. 

Pipinka, много е сладка Ева. Hug Теб не те ли видях в предната тема с азиатец? 

Starlight', браво на  момченцето ти, че е послушното!  Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Jes, аз ти предлагам да я кръстите Багира (от "Книга за джунглата", нали тя също беше буйна и смела Party); много ми подхожда за голямо момиче това име. Peace Е-е-ех, сещам се и аз, като се чудех как да кръстя Пепси, колко хубави предложения получих в тази темичка! Hug

Лил, честит рожден ден на порасналото момче!  bouquet


Много е сладка, как да не му се прииска на човек да я разцелува! Heart Eyes

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
erota, много е красива темичката ни smile3501
Лил, честита ти рожденничка   Hug
Момичета, госпожица Бриджит от 2-3 седмици ми прави номера и не си изяжда гранулите, но апетит има, защото като й дам от нашата храна, омита всичко, не знам какво да я правя, не ми се готви и за нея  Laughing
С какво храните вашите кучета, освен гранулите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт