Любители на кучета-11

  • 53 879
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 668

Pipinka, много е сладка Ева. Hug Теб не те ли видях в предната тема с азиатец? 

Мерси  Hug
Мен си видяла , но азиатеца не е наш , на едни приятели е . Когато се разхождаме не дава никой да се доближи до Ева  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 360
Erota, уж си заета, пък такава чудесна тема си оформила! Благодаря! Аз май трябва да подновя снимката на Руди и Рита, та тя стана веча на 1год. и 3 мес. Още си е луда и бясна както бебе - май е конкуренция на Барон newsm78

Добре дошли на новите кучовци и техните стопани! Аз нямам много време да пиша, но затова пък редовно ви чета.

# 32
  • Мнения: 385
Отдавна не съм наминавала, но се поправям с една снимка на моето все по-голямо и послушно момченце  Heart Eyes
Послушен ротвайлер ли?  Mr. Green Лъжеееееш!  hahaha
Joy Е, разбира се, има какво да се желае, но в общи линии почти е отличник Wink
джоджо, тук се обсъжда застраховка на домашни любимци, незная обаче на практика как са нещата.
violenza, моят момък също се мръщи на гранулите, затова минахме на варианта готвена храна - ориз със зеленчуци, яйца, месо, рядко хляб. Интересно е, че много обича ябълки, също като мен  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 17:04 от Starlight'

# 33
  • Мнения: 803
Казва се алабай, което, в превод от туркменски, означава пъстър в смисъл - пъстроцветен.
Туркменският алабай е част от породната група Средноазиатска овчарка.
Тц тц тц, колко съм смотана само. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 165
violenza, големи хитруши са туй, кучовците  Laughing
Щом не иска да си яде гранулите сухи, разбърквай му ги с вашата храна или с кисело мляко. Може да успееш да го излъжеш. Но внимавай - подправките са много опасни, особено черния пипер.
Аз, освен с гранули, на моите им правя манджички с качамак и пилешки дробчета. Много ги обичат, даже ги предпочитат, но не са придирчиви към храната. Трябва да ги видите с какво удоволствие ядат сух хляб - все едно филе Елена съм йм нарязала.  Joy

Pipinka, така са азиатците - имат много силно развит охранителен инстинкт.

Лил, признай си за техническа грешка при писането и да си стиснем ръцете.  Wink

# 35
  • Мнения: 385
Джема, това с качамака е идея, ще пробвам  Hug Как се приготвя? Какво количество става?

# 36
  • Мнения: 165
Джема, това с качамака е идея, ще пробвам  Hug Как се приготвя? Какво количество става?
Слагам дробчетата (или някакво друго месо - мойте много обичат телешко виме, то е и много полезно) да се варят и след като заври водата, прибавям царевичното брашно или царевичен грис за качамак (по-удобен е и не прави грашки). Сипвам малко сол, захтин, добавям извара и бъркам. Това е. Пропорции не споменавам, че аз готвя за два гиганта т.е. една голяма тенджера на хранене.   chef

# 37
  • Мнения: 662
А така.....три страници и аз чак сега виждам новата темичка,страхотна е както винаги  bouquet
За съжаление аз май пак ще се оплаквам,след като май вече очите,ушите и лапата са ни добре,но въпросния вагинит продължава,направихме кръвни изследвания и не са добри ooooh!Утре сме на ехограф стискайте палци,че ми е едно много притеснено Praynig
Иначе ей така си играе със сестра и Mr. Green
http://gudzy80.multiply.com/photos/album/4#photo=78 -мойта е с черния нагръдник Peace

# 38
  • Мнения: 737
Здравейте, аз редовно си ви следя, но все не ми остава време да пиша или не съм компетентна по мн от задаваните въпроси...........

ОООООО искам една   Hug да дам за страхорната първа страница, като си видях кучетата и направо ахнах  Heart Eyes. Всички са големи сладури и идеята е невероятна, благодаря   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 111
Благодаря ви отново   bouquet
Относно снимките-щом пуснете снимки,аз си ги събирам в една папка/вече е почти 2 GB  Grinning/  по време на цялата тема и после си избирам подходящи за колажите.Така че пускайте нови снимки и в следващата тема ще ги подменя по-остарелите,че вече не мога да правя корекции в първият пост.

Gudzy,стискам палци всичко да е наред с Кари  Praynig
Лил,дакелката ни като беше малка винаги се изпускаше докато ни се радва.
Pipinka,Ева наистина се е размазала,много е сладка  Heart Eyes
Violenza,Анди така и не пожела да яде гранули.Варя му пилешко и телешко основно,пилешки дробчета с ориз много обича,пилешки сърчица сварени.Избягвам да му давам от нашата храна заради подправките,но 1-2 пъти седмично може да му дам особено ако има мусака-полудява докато не му сложа  Laughing

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 23:29 от erota

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Благодаря ви за вкусните идеи, чак ми се прияде Mr. Green
Днес ще й сготвя нещо с ориз, да е доволно момичето, но дано не я откажа напълно от гранулите Laughing Идеята кисело мляко с гранули също ми хареса Hug
Иначе почивните дни сутрин й варя кускус и прибавям извара, много си харесва тази закуска, всеки ден яде ябълки и сиренце! На предишното ми куче майка ми вареше овесени ядки с пилешки главички и беше много здрава, живя до 14год, но тогава нямаше такива качествени гранули и ветеринаря казваше, че най-доброто за кучето е готвената храна, но пусти му мързел Blush
Ееее gudzy стига вече с болестите, стискам палци да не е нещо сериозно Praynig пиши после какво става, а снимките са убиец Crazy особено където спят двамката с малкия на дивана !

# 41
  • Мнения: 1
Специално за chockolina снимка с татко на Пепси и моят Венто Grinning от изложбата, в която и двамата станаха Шампиони на България!
А относно яденето на гранули кученцата са големи хитреци, веднъж свикнеш ли ги на друга храна връщането към гранулите е като "мисията невъзможна" Laughingи дори смесени постепенно, постепенно избутват гранулите и обират месцето и това си е..

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Здравейте и от мен. Аз съм собственик на йорки и ме прави много щастлива.
Записвам се да следя темата Simple Smile

# 43
  • Мнения: 459
Здравейте, момичета!  bouquet
Относно изпускането - и при нас се случва. Марк вече е голямо момче, но понякога и на него му се случва да пусне 2-3 капчици от радост, че мама се е върнала от работа... Embarassed А за малката Кайра - какво да кажа - то това си е задължително, просто! Голяма беладжийка е тая малката... Щерките ми вече са без чорапи - все успява някак си да се докопа до тях  Mr. Green
Затова пък вкъщи е много весело с две деца и две кучета  Laughing

Ние сме на гранули, но големия доста се прави на разсеян докато си ги хапне....

# 44
  • Мнения: 4 458

А относно яденето на гранули кученцата са големи хитреци, веднъж свикнеш ли ги на друга храна връщането към гранулите е като "мисията невъзможна" Laughingи дори смесени постепенно, постепенно избутват гранулите и обират месцето и това си е..


Точно това щях и аз да пиша  Grinning
Моя бебок, нищо че е малък само подушва гранулите и подминава. Когато остане гладен и не получи нищо от никъде (дори котешка храна която предпочита пред своята) се отправя бавно, бавно към купичката и хапва няколко хапки.
Всичко това защото децата му дават туй онуй през деня и той си знае от кой и кога да проси  Crazy

Поздравления и за наградите, много са хубави кученцата  Hug


****
Пак да ви се оплача от нашто пишкало  Sad Изведох го сутринта за около 5 мин и всичко беше супер. След като се върнах от училището на децата пак го изведох, този път за 30 мин, и всичко пак беше ок, свърши си всичката работа. В момента в който влязахме в нас първото нещо което направи е пииииишшшш на весниците  Tired Даже се опита да вдигне краче на стола до който бяха весниците  Crazy Иде ми да го оставя цял ден на вън за да спре да третира дома ни като тоалетна  Crossing Arms
Оказа се че съм объркала възрастта му, на 5 месеца е, не на 6 както писах в предишната тема. Все бъркам юни и юли  Blush

Общи условия

Активация на акаунт