Любители на кучета-11

  • 53 958
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 668
Аз не мога да си намеря място откакто прочетох за Мимето ... Confused Направо се ужасявам ... А доколко е реално това с протезите ? Възможно ли е изобщо да се поставят на куче ... Какъв живот би могла да води животинката ...  Rolling Eyes

# 676
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Христос Воскресе!!!

# 677
  • Мнения: 1
НАИСТИНА ВЪЗКРЕСЕ!!!!
Честито Възкресение Христово на всички !!!

# 678
  • Мнения: 289
Христос воскресе! Нека светлината на Неговото воскресение озари живота Ви! Hug

# 679
  • Мнения: 2 111
                                Честит Великден!


Ох,много е сладка Пепси  Heart Eyes

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Копирам от дог бг:

Обади се Радостина. Около блок 103 в София, кв. Надежда има избити много кучета. Разпръсната е отрова. Моля всички четящи да разпространите новината на повече хора. Радостина търси хора от раойна или живущи наблизо, които да и съдействат във връзка с проблема тел . Ако някой има възможност нека да подаде и жалба във 2-ро РПУ.
Блок 103 се намира по линията на реката преди магазина на Шкода на сфетофара вдясно на ул. "Бородински бой".

http://forum.dog.bg/index.php?showtopic=33337&hl=

# 681
  • Мнения: 654
Исках да честитя празника,но след последно нямам думи.

# 682
  • Мнения: 4 371
Абе тия хора нямат ли деца? Жестоки са към животните, ясно, но не се ли притесняват, че някое човешко дете или бебе, което лапа всичко от земята(като моето например), може да се отрови и да умре?

# 683
  • Мнения: 4 668
Дуци , това са хора , които мразят и себе си просто ... и не мислят  Confused

# 684
  • Мнения: 1 712
Ох и аз да се оплача.Моя Майло тази нощ повърна,както и днес на обяд.Ходихме на ветеринар,измери му температурата и каза,че се е натровил с нещо.Биха му разни инжекции,взехме витамин К и някаква специална храна.Иначе е добре играе,храни се ,наддал е за няма и месец 1 кг  Laughing Rolling Eyes
Така като се замислих,снощи мих банята с Доместос и мъжа ми го доведе в тоалетната,пък той лиже като невидял и явно това е проблема.Другия проблем са цветята,но там има по-голям контрол.
дано се разминеме с това че ми се къса сърцето. Sad

Ето го бандита:

# 685
  • Мнения: 654
Всичко ще е наред  Hug Hug

# 686
  • Мнения: 224
И нашета се беше натровила така май беше лочила от лигена в банята пален с препарата за под с който чистехме постоянно след нея. Беше мн зле не искаше и вода да пие. Слава богу се оправи и от тогава да вече знае че от там не се пие вода и за сега други сериозни проблеми с нея не сме имали (да чукна на дърво) е разбира се ще изключа повръщанията на клечки или листа или конци които е надъвкала постоянно дъвче нещо.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Майло е такъв бонбон Crazy

Момичета, моя приятелка си търси мъжко пинчерче, моля някой ако знае за кучило да ми пише  bouquet

# 688
  • Мнения: 4 371
Хахах, този калпазанин къде се е настанил Laughing Нашата успя да извади едно копче от клавиатурата Crazy
Бързо оправяне на Майло Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 289
sneji_ дано по бързичко да се оправи сладура ами щом така ходи да ближе трябва много да го вардите  HugТо сега си имаш друг проблем ама аз да си кажа на Майло ми се виждат големи ноктенцата  на мен нямаше кой да ме предупреди да ги режа на Сарка редовно и сега розовичкото излезе много напред и няма как да ги скъсявам достатъчно  и лекичко и се кривят пръстчетата .

Общи условия

Активация на акаунт