Любители на кучета-11

  • 53 918
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 708
Благодаря ви момичета   Hug
Вече е по-добре,хапна сега една лечебна храна-едва го удържах цял ден да не яде  Laughing
galia69,сега в петък сме на ваксина и съм решила да му отрежем ноктенцата Hug

# 691
  • Мнения: 1 234
sneji_, много е сладък "компютърния специалист", бързо да се оправя  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 1
sneji_ много  сладък хакера, дано да се оправи сладунчо бързичко! Много е опасно с тези препарати и аз когато чистя гледам бебетата да са прибрани, защото са същите и всичко ближат- бебешка им работа Laughing
И една молба към вас- ако някой познат или приятел си търси бебенце йоркширче - търсим стопани на две момченца на вече 2 месеца- с поставени вече 2 ваксинки, с микрочип и с родословие. ако някой има интерес да ми пише!
Благодаря предварително на всички  bouquet
Хубав и усмихнат ден на кучовци и стопанки от нас!

# 693
  • Плевен
  • Мнения: 97
sunny baby много са ти сладки кученцата Simple Smile

# 694
  • Мнения: 51
Ах какви сладури имате  Heart .Хайде стига само съм писла в темите в който хората мразят кучетата.

# 695
  • Мнения: 4 668
Моята Ева има проблеми с едното краче - куца и скимти ... От една седмица е на хипер повишена доза на калций и на инжекции Депо - медрол .
Това не и попречи в понеделник в Южния парк да скочи в реката с един ретривър и освен , че се изкъпаха и станаха на прасета допълнително си изкълчи нещо крака  ooooh!
Това куче си мисли , че е хрътка , а не трътлест аристократичен булдог  Thinking

# 696
  • Мнения: 1 708
Моята Ева има проблеми с едното краче - куца и скимти ... От една седмица е на хипер повишена доза на калций и на инжекции Депо - медрол .
Това не и попречи в понеделник в Южния парк да скочи в реката с един ретривър и освен , че се изкъпаха и станаха на прасета допълнително си изкълчи нещо крака  ooooh!


А не трябва ли да се обездвижи малко крачето или не е необходимо?


Това куче си мисли , че е хрътка , а не трътлест аристократичен булдог  Thinking

 Joy

# 697
  • Мнения: 4 668
Ами доктора каза , че не трябва да се обездвижва ... но трябва да не се натоварва . Излизаме за пиш и веднага се прибираме  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 289
http://sunny22.snimka.bg/animals/moite-yiorkshirski-terieri.476948.17822109
sunny- baby ако имахме парички този малчуган веднага щеше да стане Казанлъчанин много е сладък направо се влюбих в него . Hug Hug HugМоя мъж нали е на вие с породите ме пита ами какво ще стане като порасне и колко килограма ще е Grinningче му показвах снимките на маминка  Heart Eyes
sneji_радвам се че бебо е добре още доста белички ви очакват да го нацелуваш по тумбачето .

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208
Момичета, нека който има възможност да се включи в протеста или поне подпише подписката за промени в Наказателния кодекс  bouquet
Включете се!!! Не оставайте безразлични към жестокостта!

Къде и кога:

СОФИЯ - протест
10.04.2010г, 10ч
пред Народно събрание

РУСЕ - протест
10.04.2010г, 10ч
пред Вазата

ПЛОВДИВ - подписка
07.04-09.04.2010г,
Пунктове за Подписка: Фонтаните, Поща - Южен вход, Халите

ПЛОВДИВ - шествие
10.04.2010г, 10ч
Протестно шествие с начало Аптека "МАРИЦА"
Маршрут: Аптека "Марица", бул. "Райко Даскалов", площад "Джумаята", бул. "Княз Александър I", Партийния дом (Военния клуб)

БУРГАС - подписка
10.04-30.05.2010г.
Пунктове за Подписка:  "Часовника", Бургаски Свободен Университет, "Терасата"
БУРГАС - шествие
24.04.2010г., 14ч.
Началото на шествието още не е обявено.

ВАРНА - шествие
10.04.2010г, 10ч.
Начало на шествието: Вход на Морската градина до Пантеона

ПЕРНИК - протест
10.04.2010г, 10ч
пред Черквата

ВЕЛИКО ТЪРНОВО - подписка
10.04-10.05.2010г.
Пунктове за Подписка: пред Общината, в Университета- Ректорат и Стопански факултет, пред CBA в кв. Картала

ВЕЛИКО ТЪРНОВО - протест
15.04.2010г,  17ч.
До паметник Майка България

ХАСКОВО - подписка
10.04.2010г, 10ч
Пунктове за Подписка: Площад Общински, Кенана и зад Паметник "Св. Богородица"

# 700
  • Мнения: 1
http://sunny22.snimka.bg/animals/moite-yiorkshirski-terieri.476948.17822109
sunny- baby ако имахме парички този малчуган веднага щеше да стане Казанлъчанин много е сладък направо се влюбих в него . Hug Hug HugМоя мъж нали е на вие с породите ме пита ами какво ще стане като порасне и колко килограма ще е Grinningче му показвах снимките на маминка  Heart Eyes

sunny baby много са ти сладки кученцата Simple Smile
Благодаря ви момичета!
violenza задължително ще се включа! Абсолютно е важно това и каквото зависи от нас като хора, на които не им е безразлично ще направя!

# 701
  • Мнения: 459
violenza, задължително ще се включа - нали и аз си имам две космати дечица та никак не ми е безразлично...

Снежи, да го нацелуваш тоя сладурко от нас - страхотен е! Да ви е жив и здрав, а за беличките - да не те отчайвам, ама няма да спрат скоро   bouquet

# 702
  • Мнения: 1 708
Благодаря Ви момичета -ще го нацелувам  HugИначе ми е ясно,че белите сега започват-голям е беладжия  Laughing
Днес сме на втора ваксина  Peace Чакам с нетърпение да минем всички ваксини и да го изкарвам да си изразходва енергията навън  Tired

# 703
  • Мнения: 0
Здравейте , ако тук има фенове и стопани на Бигъл   ето първата българска фейсбук  група за тази порода  http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=search&gid=112257905461809  Wink Wink

# 704
  • Мнения: 653
Чак сега виждам темата, а предполагам, че ще се настаня удобно Laughing.
Имаме четири кучета. Три прекрасни (Барби, Рико и Карамел) и една принцеса чихуахуа (Биби). Ще се върна назад да разгледам снимките на любимците ви с удоволствие, по-късно ще пусна и на нашите.
Много се радвам, че точно в този момент ви открих, защото имаме проблем с Биби и ще бъда изключително щастлива, безкрайно благодарна, ако някой може да помогне с информация. Историята накратко:
От известно време започна да хърка, да сумти и в будно състояние; не постоянно, но достатъчно често. Бяхме на лекар и поставената диагноза беше Брахицефален синдром.
На 18 ще правим рентгенова снимка и ще разберем и нещо повече. А колкото и наивно да звучи, искрено се надявам диагнозата да се отхвърли Praynig. Постави я нейният ветеринар, като обясни за възможност за операция с вкарване на пружинка в трахеята с цел разширяване. На мен ми се струва крайно и прибързано, страшно, въпреки че самият той не ни я е препоръчал горещо, дори не беше сигурен как ще се достави пружинката и къде има необходимия апарат в България. Ще я заведем и в още две клиники - при ветеринаря на Карамел и в още една, за която намерих информация в интернет и говорихме с лекари от там по телефона, но това ще се случи след снимката (за която не можем да избързаме, заради поставена ваксина). Без информация дотогава ще сдам багажа Sad.
Сблъсквал ли се е някой с това? Някой близък, познат?

Общи условия

Активация на акаунт