Menekşe ile Halil (турски сериал) - bTV

  • 56 225
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 30 209
Neli4ka ,

даже доколкото виждам "Аси" отначало е била "Asi" и после е добавен превода. Мисля, че ще е хубаво да се добави и тук когато стане ясно заглавието и така всичко ще е ок  Peace

mishel4ee светъл лъч в темата  Peace

alex_b нямам какво да добавя  Peace

# 61
  • Мнения: 400
diziler,много дълго обръщение към мен и никъде не става дума за това,че работиш в списание за ТУРСКИ СЕРИАЛИ.Защо така.Защо лъжеш,че аз лъжа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
За да съм по-ясен /понеже някой каза нещо от сорта какво ни интересува кой къде работи/
Ами по принцип не трябва да ни интересува,обаче тук въпросът е по-скоро принципен.
Diziler прави 6969 теми за турски сериали,защото иска да си продава списанието
Не мисля,че това е нормално.Само аз ли смятам така?
Другите неща които не са нормални:
1-Не може нов потребител да пуска стотици теми.И от май месец да пишеш пак си сравнително нов.Аз пък съм от една година тук и едва сега пуснах 2-3 теми,а ти вече си пуснал 6969 че и от различни никове и вече раздаваш правосъдие.Като какъв се изживяваш
2-Недопустимо е изписването на теми на турски език Naughty Тук каквито и оправдания да вадиш не важат Naughty
3-Има обща тема за турски сериали какво стана с нея?

# 62
  • Мнения: 11 374
Форестър, не работя в никакво списание!!!

а, Неличка... то това да беше. "в праймтайма през уикенда" звучи най-добре, хах. Много са чуждиците.
Колкото до тези сериали, само 3 или 4 са ги обърнали едно към едно в заглавията на български. Всичко друго е пълна измишльотина... Като се почне от "Сълзи през Босфора", мине се през "Перла" и се стигне до "Да върнеш времето назад" (да не забравяме сега "Семеен сарай" и "Ангел пазител")... на кого му хрумват тия имена, просто... не знам. "Късчета живот", какви късчета, какви парченца.... (Отвъд душата, е оригиналното заглавие).

Има и един друг момент... бТВ ще си стартират в пиков час БЪЛГАРИЯ ТЪРСИ ТАЛАНТИ... изобщо в кой часови пояс ще го пускат този сериал (в чиято тема пишем), не е ясно

# 63
  • Мнения: 8 717
Едно процедурно предложение, ако позволите! Нека оттук нататък да не отговарямена въпроси и постове, които са извън темата! Който иска да пише, да пише само по ТАЗИ тема!

# 64
  • Мнения: 152
"в праймтайма през уикенда" звучи най-добре, хах.
Ко рече?Пиши ни на български? newsm62

# 65
  • Мнения: 11 374
хаха, да  Joy
иначе Алекс, за предложението  Peace

# 66
  • Мнения: 2
Не искам да се продължава с този спор, но искам да кажа нещо на някои хора.
Forrester69, ти си наистина невероятен! Знаеш ли значението на този емотикон  #2gunfire  ? Човекът, в чията тема влизаш, за да го нападаш, се държа най-нормално с теб, а ти на няколко пъти използваш този показващ, омраза и ненавист, емотикон. Обръщам се към теб, защото не за първи път чета коментари на хора като теб относно турските сериали. Дойде ми до гуша да гледам вашата ненавист към тези сериали. Знам, че по- голяма част от нея се дължи на събития, случили се преди век и половина, и на свръхпатриотични чувства. Ние сме толкова невероятни та един сериал не можахме да направим като хората.
pavlinaio, не знам дали гледаш турски сериали, но не беше нужно най-нагло да си налагаш волята какво да бъде заглавието. Ако беше помолила като хората, нямаше толкова да биеш на очи.
Това е. Съжалявам обаче не мога да се държа дрюжелюбно с такива хора.  

# 67
  • Мнения: 152
lii4ence, smile3501
Със спама до тук. Peace

# 68
  • Мнения: 8 717
diziler, не съжалявай толкова, че си написал какво става на финала - докато от БТВ го пуснат, ние вече ще сме го забравили. Пък и като гледам с каква скорст запълнихме вече няколко страници /основно с глупости/, ако продължаваме така, ще приключим темата за отрицателно време - колко са 50 страници!

# 69
  • Мнения: 0
май наистина не трябваше да пиша какъв е финалът на сериала. Така се разваля кефа от гледането . Поне за доста хора е така.
Сега даже ми се иска да редактирам първото мнение, но вече бутон "редактирай" го няма. Така че нито заглавието, нито съдържанието мога да променя. Както и да е. Иначе ... Аlex_b, pavlianio, абсолютно сте прави за кирилицата. Ще му измислим някакво заглавие на този сериал и ще се оправим . То това да е проблемът. На мен лично ми се искаше първо да пуснат другия сериал с Къванч (Ашк-ъ мемну), но... явно ще е този. МАКАР ЧЕ... и това не се знае. Човек от бТВ всичко може да очаква, хах

По-добре, че си написал какъв ще е финалът, че иначе имаше да се надявам да завърши добре и послее  Laughing

Аз не зная дали имам право да се меся в спора Ви, но мисля, че не е коректно да нападате така diziler. Не разбирам какъв толкова е проблемът. След като преводът на заглавието още не е ясен, близко до ума е, че темата трябва да се придържа към оригиналното изписване на заглавието.

И Форестър, не те нападам и не се опитвам да компроментирам мнението ти по никакъв начин. Само искам да ти кажа, че през периода, когато излъчваха "Перла"- редовно следях сериала и редовно четях темите за него. Впечатлението ми от началото до сега е, че хората, които пишеха и пишат в темата за "Перла" и в тази тема, са много готини. Не го пиша, защото знам, че ще го прочетат, а защото те са надраснали себе си. Обръщат внимание на сантименталното, стойностното и същественото. Правят разлика между понятията "добро" и "зло" и ВИНАГИ приемат мнения, различни от собствените им. Затова, моля те, да не разваляме темата, проявявайки се като хора, които не дават право на свободно мнение и да не издребняваме.

Перлички, съжалявам и Ви моля за извинение, ако съм прекалила с дължината на поста.  Hug

# 70
  • Мнения: 640
lii4ence,ами аз не те и моля. С теб нямам никакъв проблем.
Даже незнам за какво се обаждаш. Ние с Дизилер се разбрахме,така че на барабана
малките палки може вече да млъкнат и да си намерят друга тема за заяждане.

# 71
  • Мнения: 51
Цитат
Перлички, съжалявам и Ви моля за извинение, ако съм прекалила с дължината на поста. 


 Hug Hug HugИ аз се смятам за Перличка.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 352
А аз така исках първо да пуснат Ask-i Memnu .  Sad Хич не ми се чака докато го пуснат.  Rolling Eyes
Този сериал е доста кратък , да видим кога ще го пуснат.
Май и аз съм Перличка  Laughing нищо ,че повече го слушах отколкото да го гледам сериала Парла.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 73
  • Мнения: 11 374
някоя от вас гледала ли е този сериал? по KANAL D съм засичал какво ли не, но... не и този сериал. Нямам представа как е направен. Може би в YouTube трябва да се разтърся, да видя какъв жанр е точно и как е направен. Дано не е сладникав и пресилен като "Незабравима".
Иначе... Къванч и Седеф мисля, че са добра двойка.
Нея я гледах само в "Пътищата на съдбата" и то... откъслечно. Но добре играе

# 74
  • Мнения: 8 717
Искам да помоля тези от вас, които разбират турски, да потърсят и дадат малко повече информация за филма и снимки, ако може! Аз като не разбирам и ми е трудно да се ориентирам. Благодаря ви предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт