Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 198 006
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1
Ani strahotni sa  Simple Smile Otnosno 6rifta prosto mi e mnogo otvratitelno da go pravq poneje kato e u ubrazen nakrainika i kato natisna leki4ko po4va da progarq dori na nai-malkata stepen na greene i ostavq polukrug. Za tova me zatormozqva rukopisnite bukvi .Ina4e e gotova poslednata mi tvorba. No po-kusno 6te q ka4a (syjelqvam za latinicata izkliu4enie e). O6te imam da svikvam s byrzoto gorene na pirografa Simple Smile uspeh na vsi4ki i 4estit praznik na vsi4ki Simple Smile

# 166
  • Мнения: 1
Eto q i poslednata mi tvorba http://www.facebook.com/photo.php?fbid=165717090118797&set=a … 9.100000415210875 Ako ne uspqvate da q otvorite 6te se opitam da q ka4a da se vijda

# 167
  • Мнения: 13
Здравейте,приятели!Творите ли?Маrimagi,продължавай все така пламенно.Mumita,браво за дъската,не мисля,че е незавършена.Отбивам се тук да видя как върви темата и да ви покажа оцветената икона "Свети Димитър".Снимката не е съвсем ясна,както бих искала,но снимам с лаптопа и не винаги се получават много добри.Друго си е ако имам цифров фотоапарат. Grinning
   

# 168
  • Мнения: 0
Експериментално

това е входна врата на апартамент, но е доста тъмно и снимката не е сполучлива.

# 169
# 170
  • Мнения: 2 061
Честит Рожден Ден на   joro1900   smile3525 nbirthday
Желая ти здраве, любов и творчески успехи!

Невероятни неща сте показали!
Мога само тайничко да завиждам, а аз се боря с идея за фон на една мадама с еленче, нещо не ми се удава да го измисля...
Успех дружина!

# 171
  • Мнения: 13
Честит Рожден Ден,joro1900 !  newsm59  ura 

# 172
  • Мнения: 1
Ето и последната ми творба

# 173
  • Мнения: 0
Благодаря за пожеланията Hug, всичко да ви се връща по 100 newsm53

# 174
  • Мнения: 1
Zdraveite na vsi4ki .Joro 4estit rojden den i ot men nqmah vazmojnost v4era da vlqza vav foruma i zatova dnes 4estitq Simple Smile Mnogo zdrave 6tastie i o6te mnogo tvor4eski ideiii Simple Smile  Mnogo e hubava vratata, no si prav malko e tumni4ka i na snimkata ne si li4i mnogo,no mi izglejda kato starinnite vrati s nqkakvi rezbi po tqh   Wink. Ani  Mnogo  dobre e stanal Sv. Dimityr. Da te pitam to4nite i ednakvi razmeri na bukvite da sa simetri4ni udebelqvaniqta na oko li si gi pravila ili parvo s moliv si gi razgrafila i togava s pirografa. Pepa strahotna e pirografiqta ti ima6 li i drugi Simple Smile ,4e mi e interesno Simple Smile Skoro 6te publikuvam i novite koito napravih ku6ti4ka s ku4ence na snqg i dva nosoroga (maika i malkoto i) BRavo na vsi4ki prodaljavaite vse v su6tiqt duh . I vse pak da ni e 4estit purvi noemvri - denqt na buditelite Hug

# 175
  • Мнения: 13
Здравейте!Pepa,хубави неща правиш и последната е супер.Marimagi,надписите ги правя първо с молив,начертавам с линиика редовете и височината на буквите,симетрията от двете страни на редовете,да е еднакво разстоянието и после ги повтарям с пирографа,след което изстривам молива. Grinning

# 176
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Здравейте!Правите страхотни неща нямам думи направо.От къде в София мога да си купя Пирограф?Ще се радвам ако някой знае да ми каже.Искам и аз да се пробвам много ми харесаха вашите творби  Hug

# 177
  • Мнения: 0
Здравейте!Правите страхотни неща нямам думи направо.От къде в София мога да си купя Пирограф?Ще се радвам ако някой знае да ми каже.Искам и аз да се пробвам много ми харесаха вашите творби  Hug
Добре дошла, малко по-назад във форума има телефон на човек, който продава пирографи, но ако имаш време изчети целия форум. Може да ти бъде полезно, като за начинаещ.
Поздравление за решението ти и до скоро. Wink

# 178
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Благодаря ти joro1900 ще го прочета Simple Smile

# 179
  • Мнения: 74
Здравейте Simple Smile

Добре дошла Questo sono io  Hug

Виждам нови красиви пирографии - страхотно  newsm10





Ето някои нови неща (за съжаление няма време за повече) + една започната сова, която надявам се ще завърша скоро ...

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт