Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 873
  • 739
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 1
Night страхотни са Simple Smile Браво на всички много са хубави:) Ани благодаря за разясняването. А ти откаде си видяла как изглеждат буквите за да изглеждат по по-църковно му както се казва Grinning  Браво и на новодошлата Questo sono io . Назад във форума сме обсуждали много този лек проблем с намирането на пирограф както и за дървото в/у, което е най-подходящо за правене на пирографии , така че приятно четене и творене Simple Smile

# 181
  • Мнения: 13
Night страхотни са Simple Smile Браво на всички много са хубави:) Ани благодаря за разясняването. А ти откаде си видяла как изглеждат буквите за да изглеждат по по-църковно му както се казва Grinning  Браво и на новодошлата Questo sono io . Назад във форума сме обсуждали много този лек проблем с намирането на пирограф както и за дървото в/у, което е най-подходящо за правене на пирографии , така че приятно четене и творене Simple Smile
Marimagi,гледала съм такива букви на стенните календари с икони и от там съм ги взаимствала.Преди доста време си купих такъв календар с икони,които ми харесаха за прерисуване и използвах и шрифта на буквите за надписването. Grinning

# 182
  • Мнения: 1
Blagodarq ti mnogo. Az vse pak vzaimstvah ot Google Grinning ima6e azbukata ,4erkovnoslavqnska s i o6te nqkolko tekst4eta. Sled dosta vreme za izrisuvane na bukvite stanaha zadovolitelno dobre za malkiqt razmer ,koito se naloji da gi pravq :)Kato stane gotova kartinkata moje da gi postna. Simple Smile

# 183
  • Мнения: 0
Ще се  #2gunfire Вижте това:http://fineartamerica.com/profiles/dino-muradian.html
Ако не e пирографен принтер, този човек го е докоснал Бога.

P.S. Подписа ми, не е за този форум! Обяснявам се, за да не си създадете погрешно впечатление.
Един bg-tate newsm53

# 184
  • Мнения: 13
Здравейте!Благодаря ти joro!Ти май все търсиш в мрежата чудесиики с пирограф.Трябва повече да работим и ние ,да се усъвършенстваме и да не се обезкуражаваме от творбите на другите,ако са по-добри.Разгледах работите на този художник.Една препоръка,като влезете там да си включите преводача горе в дясно и гугалчо ще ви приведе информацията на български,доколкото може.Убедена съм,че пирографиите върху кратунки и музикални инструменти са ръчна изработка.А другите,не всички са така,тъй като се продават.Как би насмогнал да ги изработва,такава пирография изисква време.Какво мислите,че означава,когато отворите някоя ,за да я видите и от дясно пише : "Опънати платна печат","Рамкирани печат","Арт печат".Това си го разбирам като препечатани.Но има и други на които пише ,че са оригинална пирография,посочва се и вида на дървото.
Night,чудесни картички!
Marimagi,както писах и по рано височината на малките букви в надписите ми е 5мм.,а на големите 8-10мм.С повече практика нещата се получават.Успех на всички и очаквам снимки на творбите ви.  bouquet

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 09:09 от ana1

# 185
  • Мнения: 2 043
Надявам се да творите и за това никой не пише!  smile3508

# 186
  • Мнения: 1
Аз съм се захванала с едни птички и скоро ще ви ги покажа

# 187
  • Мнения: 1
Razbira se 4e tvorim Stuck Out Tongue Simple Smile Imam gotovi edni nosorog4eta i dovur6vam edni vrab4eta ,samo edni klonki se 4udq kak to4no da gi napravq ,igli4kite im de Simple Smile Tazi s curkovnoto pismo e gotova Simple Smile ,4e be6e za rojden den , mi kazaha tova da napravq ,i mnogo q haresaha , i sam super happy ,i skoro 6te vi q postna da se nasladite i na moite pirografii ,novi4kite . Uspeh na vsi4ki s tvoreneto i neka vi nosi radost i uspokoenie ot ejednevieto Simple Smile Stuck Out Tongue Simple Smile

# 188
  • Мнения: 1
Здравейте ....ето и птиците
 

# 189
# 190
  • Мнения: 1
Момичета творбите ви са изключителни. Поздравления за таланта ви и усилието , както и разпускането  Wink Sunglasses. Тандори рибките много ме вдъхновяват, даже ми рпиличат на две риби от типа ин и ян в един филм(Аватар- Последният повелител на Въздуха!) А откаде ти се вдъхнови за да почнеш да ги правиш тези рибки и в предни твои творби Simple Smile Пепа страхотни са птичките и много хубаво детайлизиране Simple Smile От картинка ли го гледа или въображението твореше Simple Smile Мили мой пирографо-почитатели ще се опитам да сложа и аз отпред новите си пирографии

# 191
  • Мнения: 1
Моля ви кажете ми как да сложа изображение в коментарът ми, защото не успявам да го направя Simple Smile

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 245
Здравейте  Grinning

От известно време чета вашата хубава тема и се вдъхнових също да се пробвам с пирографията. Правите страхотни неща, надявам се скоро и аз да се включа с нещо. До тогава - приятно пирографиране  Hug

# 193
  • Мнения: 2 043
Добре дошла maniuni ! Очквам твоите работи с нетърпение! wavey
pepa77 ,   Tandoori отново прекрасни неща!  newsm10
И пилците и рибките много ми харесват- личи си труда и любовта, които сте вложили!
А къде се запиля Ана1?
А joro1900 , night - страхотни и нежни  подчашници,Questo sono io!! ?

# 194
  • Мнения: 7 091
Момичета творбите ви са изключителни. Поздравления за таланта ви и усилието , както и разпускането  Wink Sunglasses. Тандори рибките много ме вдъхновяват, даже ми рпиличат на две риби от типа ин и ян в един филм(Аватар- Последният повелител на Въздуха!) А откаде ти се вдъхнови за да почнеш да ги правиш тези рибки и в предни твои творби Simple Smile Пепа страхотни са птичките и много хубаво детайлизиране Simple Smile От картинка ли го гледа или въображението твореше Simple Smile Мили мой пирографо-почитатели ще се опитам да сложа и аз отпред новите си пирографии

Marimagi, аз имам направена рисунка с маслени бои със същите риби. Дизайна си е мой, тогава просто гледах 2 истински риби Кои. Картината я рисувах много преди филма да излезе, но да има прилика наистина. Рисувах я заради мястото и в къщата, исках нещо Feng Shui нарисувано за вкъщи и реших, че това ще е добра идея.

Ето тук ми е оригиналния пост с картината от 2009:
http://artcraft.anniesartbook.com/2009/05/dream-come-true.html

А тук направих малка корецкия на една от рибите. Майка ми, което се занимава с Feng Shui ми беше казала после, че ако рибата има червено петно на главата не е хубаво и аз го направих черно. Simple Smile
http://artcraft.anniesartbook.com/2009/06/udate-on-koi-fish-painting.html

Общи условия

Активация на акаунт