Пирография( рисуване с пирограф в/у дърво)

  • 197 778
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 64
Здравейте,

Ето нещо интересно от което можете да почерпите идеи Simple Smile

http://kartini-ivico.blogspot.com/

# 196
  • Мнения: 2 024
ООоОооох! Недей така с тези идеи, че joro1900 съвсем ще изперка!  Joy
Видя ли какви идеи беше показал за последно, че и пищови извади  Shocked
То май от тогава не е писал... Thinking
Успехи дружина!

# 197
  • Мнения: 7 091
Много хитро го е измислил! Така ако се прецака някоя част няма да се провали цялата картина. Браво на момчето, талантливо и с идеи!

# 198
  • Мнения: 0
ООоОооох! Недей така с тези идеи, че joro1900 съвсем ще изперка!  Joy
Видя ли какви идеи беше показал за последно, че и пищови извади  Shocked
То май от тогава не е писал... Thinking
Успехи дружина!
smile3501Как хубаво ме развесели, за което ти благодаря! Не пиша и не творя, защото си имам проблеми, които се старая да отстраня, а то е свързано с четене на специализирана литература, непоносими разходи и др. под. глупости. Но мога да се похваля, че покрай неприятностите, имам нови придобивки, каквито са: съндък с метален обков от 1768 г. и един бюфет с неизвестна година, но изтънчен и красив. Обещавам, при първа възможност ще ви покажа снимки. Сега съм малко Weary и  newsm12, защото нямам работилница, но се надявам скоро и това да го преодолея. Още веднъж ти благодаря, наистина имах нужда от малко хумор. newsm10

# 199
  • Мнения: 64
Много интересни картини, хареса ми идеята Simple Smile някой ден може да пробвам...

Жоро надявам се, че не си изперкал  Laughing Joy Показвай бързо сандъка (обожавам стари сандъци - не знам каква е тази мания.. Thinking) Моят още не съм го пренесла от старото жилище...

Общо взето нямам много време напоследък за творене, но съм започнала няколко проекта...
Освен това се запалих по правене на декорации от корени на дървета, много красиви фигури стават. И на мен ми трябва работилницаааа  Cry



# 200
  • Мнения: 64




Ето някои неща от последните дни Simple Smile

# 201
  • Мнения: 13
Здравейте,всички!Не ми говорете за работилници,че да не казвам аз как се справям в гарсониера - съпруг,две деца,шкаф за дъските,две шевни машини + оверлог,скрин с кройки,книги и папки за шев и кройки,два аквариума с риби(40л. и 100л.)
Беше ми блокирал лаптопа и докато му намеря майстор не съм се явявала тъдява и пропуснах на 11 ноември да ви покажа иконата на Свети Мина.Католиците си имат Свети Валентин,а ние си имаме Свети Мина - пазител на семейството.Ами ,ще ви я покажа сега.
 
Night,помня това смешно човече с жъладчето от "Ледена епоха",супер е.Разглеждала съм картините на ivico ,впечатляващи са,но аз не бих се ограничила само със сгради.Абе изобщо не обичам да рисувам сгради и къщи,предпочитам хора и животни.Tandoori,най-после се появи отново,хубави картини имаш браво.Нова насока виждам в пирографията,с тези рибки,(на мен ми приличат на сомчета)браво,само така,трябва разнообразие.Pepa,много харесвам и твоите неща,птичките са впечатляващи.Mumita,а ти спретна ли нещо ново?

# 202
  • Мнения: 0
Привет на всички! Ей го на:,
обаче няма да го пипам с пирографа, защото ще е престъпление от моя страна, пък и гърлата не дава, а освен това е толкова разсъхнало дървото, че ще изгори, като бенгалски огън. Извинявам се за снимката! От мобилен телефон е и е срещу светлината.

# 203
  • Мнения: 0
Много интересни картини, хареса ми идеята Simple Smile някой ден може да пробвам...

Жоро надявам се, че не си изперкал  Laughing Joy Показвай бързо сандъка (обожавам стари сандъци - не знам каква е тази мания.. Thinking) Моят още не съм го пренесла от старото жилище...

Общо взето нямам много време напоследък за творене, но съм започнала няколко проекта...
Освен това се запалих по правене на декорации от корени на дървета, много красиви фигури стават. И на мен ми трябва работилницаааа  Cry




Joy Ама на мен, нищо ми няма!!! Само ми изтръпва косата и изпитвам лека болка в бритона от ляво.
 hahaha Внимание! Пирографията води до пристрастяване! Сънувах, че съм добарал един бързовар, от тези големите за кофи, и като пирографирам една къща от мертеци - тези тип руски, не е истина, видях се в приключения Party

# 204
  • Мнения: 13
Страхотен сандък,Жоро!Да не го отмъкна от някой пиратски кораб по време на твоите приключения Wink?!Укри ли добре съкровището от пиратите Money?Май си го задигнал празен,така се бяга по бързо.На скоро даваха филма "Карибски пирати",та затова твоя сандък ме наведе на на такива мисли. Наистина няма нужда от пирографиране,впечатляващ е.

# 205
  • Мнения: 0
Страхотен сандък,Жоро!Да не го отмъкна от някой пиратски кораб по време на твоите приключения Wink?!Укри ли добре съкровището от пиратите Money?Май си го задигнал празен,така се бяга по бързо.На скоро даваха филма "Карибски пирати",та затова твоя сандък ме наведе на на такива мисли. Наистина няма нужда от пирографиране,впечатляващ е.
Абе тя и моята стопанка на моменти, ме оприличава с Джони Деп, ама действителността е друга. Наистина сандъка е много лек, около 6-7кг. и тежи предимно обкова, дървото е толкова разсъхнало, че бих го сравнил с птиче перо.

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 12:15 от joro1900

# 206
  • Мнения: 13
Това ти ли си или Джони Деп?Шеувам се Grinning!Интересен автопортрет - само щрих,основните линии,но точни.Щом е намерила известна прилика жена ти,сигурно е права до някъде,но всеки човек е уникален и когато се правят конкурси за двойници,сигурно не минава и без малко грим, да се донапаснат чертите.

# 207
  • Мнения: 0
Вижте един виенски бюфет, съсипан с гадна черна блажна боя и закаран в една виличка


сега водя преговори да го докопам на пролет

# 208
  • Мнения: 0
Това ти ли си или Джони Деп?Шеувам се Grinning!Интересен автопортрет - само щрих,основните линии,но точни.Щом е намерила известна прилика жена ти,сигурно е права до някъде,но всеки човек е уникален и когато се правят конкурси за двойници,сигурно не минава и без малко грим, да се донапаснат чертите.
JoyСлед две ракии от по 200мл., съм едно към едно, ама само в походката Wink

# 209
  • Мнения: 13
Спасявай бюфета!Как са могли пък точно черен да го направят. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт