ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 35

  • 21 719
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Аууу, Спящааааааа, завиждааааааааам  Twisted Evil Ама много завиждам  Laughing  М-у другото, Георги Минчев ни е любимец -  звучи винаги, когато пътуваме на дълъг път с колата, Стелла и Боян също много харесват песните му  Hug На Стелла "Събота вечер", "Мъж в гардероб", "Полтъргайст" са й много любими и си припява редовно  Heart Eyes Нея сме я водили на концерт на Щурците преди 2-3 години, баща й е голям фен  Sunglasses
Аурора, завижд и на теб за Кифличка - Наталия  Hug Снимчици няма ли  Thinking  Hug
Теди, не знам за капките какво да ти кажа, не съм ползвала. Бързо да се справите с хремата  Hug
Стелла е в лятна ваканция и се гледаме по цял ден  Crazy

# 691
  • София
  • Мнения: 6 263
Ади беше миналата г. на концерт на Сигнал в Сандански, а вкъщи я подгрявам с Рамщайн за... Рамщайн! Ако изобщо ходя, най-вероятно няма да я взимам, де.   Wink Междудругото баш в Пловдив бях на Металика.  Peace

# 692
  • Мнения: 2 330
Да побутна темата ... запознах се с Кифличка  Hug и много се радвам. А малката е истинска принцеса  Heart Eyes
Принцеса,принцеса ама си показа рогцата  ConfusedПосле и се карах Twisted EvilТя по принцип не прави магарии ама има ли публика ooooh!
Аурора и аз се радвам,че се запознахме Hug Hug,беше ми много приятно.Велиград ми хареса и със сигурност ще повторим Peace

Като сте се захвалили- аз пък ходих на Мадона Mr. GreenЩях и на Бон Дж. без малко да отида сега юни ,ама пак се размина,заради работата на мъжа ми Crossing Arms

Аурора, завижд и на теб за Кифличка - Наталия  Hug Снимчици няма ли  Thinking  Hug
Има ,има Heart Eyes,какво ще ми дадеш да ти ги покажа Mr. Green Joy

# 693
# 694
  • Мнения: 3 695
Аурора, може и мен да ме огрее уикенд във Велинград. Имаш ли някакви отзиви за хотел Акватоник? От фирмата на мъжа ми се организират да ходят и макар с малко бебе, хич не ми се пропуска, а пък и той не иска да ходи без нас, та може би ще се пробваме цялата тумба да отидем.  Crazy
За тоалетната и гърнето - и аз предпочитам да ходи на гърнето, че в тоалетната се затваря сама, не знам какво пипа и дали винаги си мие ръцете и трябва да я гоня после да й мия ръцете.

# 695
  • Мнения: 1 187
Аурора, може и мен да ме огрее уикенд във Велинград. Имаш ли някакви отзиви за хотел Акватоник?
Хората го харесват, аз лично съм ходила само в дневния бар. До Клептуза е, но и там не съм ходила, за да видя какво е положението. Ще трябва да отскочим с И. да нахраним патиците, ако все още ги има. Предполагам си видяла, но все пак. http://www.aquatonik.com/

# 696
  • Мнения: 284
Момичета, да почерпя,че днес Стефи става на 5 годинки!
  party023

# 697
  • Мнения: 948
Здравейте, момичета! Hug

Дианка, честит ви празник!Пожелавам на Стефи да се радва на здраве,щастие и весело и безгрижно детство!

При нас няма нищо кой знае какво ново.Вали си ходи на градина, все още не са им сборни групите.
Аз не съм писала скоро, защото, съм изпаднала в някаква дупка, но ще ми мине!

Пожелавам ви хубав и спорен петъчен ден и весел уикенд! Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 187
Да е жива и здрава рожденничката! Весело детство и късмет в живота!

# 699
  • Мнения: 3 695
Аурора, благодаря!  bouquet
Диана, да ти е жива и здрава рожденичката!   bouquet

# 700
  • Мнения: 1 949
Дианче, да ти е жива и здрава рожденичката и много да ви радва!

Днес на К й е последния ден на градина. После почваме с въртележките и така до септември. Вчера взела че паднала от катерушката-кълбо и си ударила крака и сега куца Sad Ако до понеделник няма подобрение, ще идем да я види лекар, но дано да не се налага  Praynig

Как сте в тия внезапни жеги? На мен за сега ми е ОК, понеже имаме климатик. Ама все пак като покажеш нос навън и ти става жежко  sweating А на море май няма да ходим ... Поне за сега така се очертава, но ще съм много щастлива на по-различен развой на ... лятото Wink

Хубави събота и неделя на всички  Hug

# 701
  • Мнения: 327
Честит Рожден Ден на Стефи!
Много здраве, много усмивки, весело и безгрижно детство!

# 702
  • Мнения: 2 330
Честит Рожден Ден на Стефи!!!!!

# 703
  • Мнения: 3 695
Ех, чудно беше във Велинград, не е като софийската жега. Накиснахме се обилно в басейните, а Виктория беше като луд шаран - не се спря да скача в басейна, никакъв страх няма като е с надуваеми джаджи на ръцете. Патиците са си там до/във езерото, ние ги хранихме малко. Иначе района не е никак поддържан, няма парапети навсякъде, може някое хлапе да се изтърси, не е почистено. Жалко, че има много природни дадености, а не се поддържа, чудя се защо общината не прави нищо години наред. Въпреки това, пак ми се ходи там ужасно много!  Simple Smile
Поздрави и приятен ден.  Peace

# 704
  • Мнения: 1 187
Ех, чудно беше във Велинград
Браво, и не свиркаш  Crossing Arms Да, и аз се разходих до Клептуза, че ме досрамя, че не съм ходила. Пунах един хаплив коментар във форума на града. Сигурна съм, че ще  пратят някого, поне да почисти, ако не друго.

Общи условия

Активация на акаунт