ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 35

  • 21 712
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 695
Ех, чудно беше във Велинград
Браво, и не свиркаш  Crossing Arms ...
Ами... Blush времето беше ограничено, а басейна - суперски, но за другия път /надявам се да дойдем за повече дни/ ще разменим тел. и ще се обадя.  Hug

# 706
  • Мнения: 479
Дойде лятото и темичката ни съвсем умря.
И ние приключихме с детската градина малко по рано от предвиденото. Имат Варицела в групата им и я спрях заради бебето. Дано само да не се е заразила вече, че края на другата седмица заминаваме при свекърва ми за три седмици и хич не ми се иска да имаме шарка.... Naughty
Тази година мисля че като цяло беше доста по добра от миналата и като болести и като адаптация и желание за ходене на градина.

От време на време влизам във фейсбука, уж не го харесвах, ама като ми липсват социялните контакти така е .........
Така че който желае нека ми прати съобщение с името за да можем да се сприятелим и там  Wink

Хайде лека вечер и приятен уикенд.

# 707
  • Мнения: 1 187
Здравейте! Бяхме на море, но време улучихме   Cry, все пак си починах. Стискайте палци, че в понеделник съм на интервю. Кифличке, като цяло не ми хареса хотелът - храната еднообразна, не смениха чаршафите нито веднъж за цяла седмица  Sick , а и много много мениджърите не ги интересуваше. Иначе си е със собствен плаж, а аниматорите си гледаха съвестно работата.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз нещо съм изпуснала. За кой хотел става дума? Ние се очертава да ходим на море края на август, ама идея си нямам къде (освен че ще е по нашето Черноморие). То не остана море от бетон и хотели!  ooooh!

Аз да ви се похваля, че все пак сколасах за Sonisphere, слава богу без Ади.  Grinning Първия ден хванах Слеър отнякъде и после Металика (ама видях и чух и Антракс, и Мегадет, че се качиха всички на сцената и пяха заедно), а вторият ден - отчасти Алис ин чейнс и после Меноар, и Рамщайн, че и двата дена бях на работа.  #Crazy Рамщайн беше неописуемо!

# 709
  • Мнения: 1 187
Спяща, да. Понеже обещах на Кифличка, когато се запознахме, да споделя мнението си.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 263
AI ли бяхте? Ако да, май не ме интересува кой е бил хотелът.  newsm78 Мене ми се ще нещо само със закуска, да се вижда морето и да можем да си изкарваме лесно колата. И да не трябва да ходя с едното рамо напред из града, к. май не е мн. лесно за кр. на август.  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 1 187
AI ли бяхте? Ако да, май не ме интересува кой е бил хотелът.  newsm78 Мене ми се ще нещо само със закуска, да се вижда морето и да можем да си изкарваме лесно колата. И да не трябва да ходя с едното рамо напред из града, к. май не е мн. лесно за кр. на август.  Rolling Eyes
Ние пък предпочитаме AI, иначе гледка към морето има

# 712
  • Мнения: 18
Здравейте ние се отчетохме с първото море за тази сезон беше страхотно горещо ви препоръчвам Дюни роял ресорт . Ние бяхме в хотел Пеликан и сме много доволни Обслужването беше на ниво чаршафите за седмица ги смениха веднъж. Аниматорския екип е страхотин А като хранене е най доброто. Ние с моя мъж сме ходили почти на цялото черноморие и мога да кожа с голям кеф че там е НАЙ- Готиното място за семейна почивка.Всяка стотинка която е дадена си е оправдана. Отидете и вижте.   bouquet newsm51

# 713
  • Мнения: 2 325
Здравейте момичета!
Излезте най- сетне от тоя Фейсбук и напишете по някой ред!!!

Започвам първа- малката си ходи на ДГ, сборни групи са ,но на нея и харесва Shocked,ходи с желание,носи всеки ден по някоя книжка да им чете госпожата..До колкото знам няма да се затваря градината август,по едно време се чуваше такова нещо ,но не знам дали тогава ще ходи...Никой не ми е упражнявал натиск да не пускам детето в сборна или да ме е подпитвал имам ли някакви други варианти за гледане...Явно се научиха ,че сме само аз и моя мъж ,защото не ме закачат....Други майки ми се оплакват,че ги притискат....
Както и да е..
Друго- как се хранят децата ви в това време?Моята щерка не яде почти нищо..,вчера не е хапнала нищичко Rolling EyesВ чудо се виждам

Аурора,мерси за инфото Hug  bouquet
Кой още ще ходи на море ,да си признае веднага кога и къде Sunglasses
Симба,как върви новата работа?
Мишле,а ти къде се загуби?Напиши по някой ред за мишките Simple Smile

# 714
  • Мнения: 5 393
Да се вясна и аз насам, забравили сте ме сигурно Laughing

Иво продължава да си ходи на детска, тази година сборните групи са при нас. Днес видях списъка- 37 деца са в неговата група #Crazy Градината ще работи и август, ние първите две седмици планираме почивка.
Аз почнах нова работа със кофти работно време- 11-19:30Ч. Таткото го взима от градина и стоят на площадката.
Иво не страда от липса на апетит, но набляга на течностите, особено прясно мляко, и сладолед.

Пак ще пиша. Приятен ден  Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 6 263
И аз да се включа, че Ади от днес са за 5 дена на плуване от ДГ. Дано да й хареса, иначе е мн. ентусиазирана.  Peace

# 716
  • Мнения: 5 393
И в нашата градина от днес е плуването, цяла седмица, на Спартак, но аз късно видях обявата ooooh!

# 717
  • София
  • Мнения: 6 263
И ние сме на "Спартак" (живеем до басейна, по-точно м/у басейна и градината; децата ги карат с бус  Grinning ).

# 718
  • Мнения: 327
Хайде и аз да се включа на бързо. Днес се върнах от малка екскурзия във Виена и още не съм се освестила съвсем. Вики си ходи на ДГ, август месец ще ги местят в друга ДГ, но утре ще разбера повече подробности. За храненето - ами не намирам разлика от преди. Разбира се често наблягаме на сладоледи, тази година не го ограничавам.
Ние ще ходим на море, но къде - идея си нямам. Може би ще е в Турция, но докато не изберем хотел и не капарираме - винаги може да се променят плановете. Ако някой е ходил в Турция и по-специално в Анталия, да казва хотели и подробности.

# 719
  • Мнения: 1 187
При нас от 1 юни са сборните групи. Илко са с тригодишните. Нарича ги бебета и е много доволен, понеже госпожите се занимават с малките и тях са ги оставили да си играят. Ще ходи и юли. Август месец учтиво ни помолиха да не го пускаме, понеже ще е само една група за крайно нуждаещите се. Тук вече ги разбирам и нямам нищо против. Сега сме в треска за рождения му ден. Иска тържество и вкъщи, и в градината. Всеки ден измисля нова картинка на тортата; ще е голямо приключение като отидем да поръчваме.

Общи условия

Активация на акаунт