ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 35

  • 21 718
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 393
Днес ги разпределят по другите групи нашите деца, не знам защо. Хем са си в тяхната си градина, ама ги разпръскват равномерно насам-натам. Crazy Както и да е де, Иво познава и другите учителки, та нямаше драма.

# 721
  • Мнения: 2 330
Мечо Пух,тоя бисер в подписа ти на Иво ли е? Joy

# 722
  • Мнения: 5 393
Тъй вярно   bowuu  Направо ме закопа като го изтърси Shocked Joy Joy

# 723
  • Мнения: 1 187
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Разсмя ме.

# 724
  • Мнения: 948
Здравейте, момичета! Hug

Да се включа и аз!И Вали приключи с детската градина за лятото.В момента съм в болнични, с гнойна ангина сме отново! #Cussing out

Относно храненето, и Вали не яде кой знае колко.Предпочита леко запечени сандвичи с кашкавал и масло, и плодове - всякакви и по много.Любим, обаче му е пъпешът!Наблягаме и много на течностите! Hug

Момичета, ако някоя от вас има път към Бургас и околността ще се радвам много да се видим!Та, ако сте планирали почивка в този регион драснете някой ред / може и на лични/, да разменим телефони.Ще ми е много драго!

Пожелавам ви спокойна нощ! Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 3 695
Ние сме в Бургас тази седмица, но ни е доста натоварено откъм срещи с познати, което е супер. Simple Smile
Сутрин с Виктория се цопаме в морето, а бебето го разхождат из Морската градина дядо му и баба му.
Вики яде нормално, но не яде толкова плодове, колко ми се иска. Миналата година налиташе много на тях, а сега я опита нещо, я - не.  Crossing Arms

# 726
  • Мнения: 2 330
Тъй вярно   bowuu  Направо ме закопа като го изтърси Shocked Joy Joy
Уникален лаф hahaha

И ние планираме уж някакво море,но не съм се занимавала да гледам оферти , а мен чакат  Blush

# 727
  • Мнения: 5 393
Ивайло днес ме разби направо- бил плакал в градината като излезли навън Shocked "Защо си плакал" го питам,"Не ми е интересно в тая група". "Ааааа, ама недей така, миналата година, като беше в друга детска градина не плачеше, сега си седнал да плачеш като си си в твоята градина, само в различна стая", а той" Ми, мамо.....не знам какво ми стана"  Crazy ooooh! 

# 728
  • Мнения: 1 485
Момичета всеки ден ви чета.И ние сме болни 3 дни с температура и снощи се предадох дадох АБ.За море моя мъж още не е излизал в отпуска  и не знам кога ще излезе.Имат доста работа  а и гледа да работи че така има повече парички нали сме на неговата заплата.Ние по принцип ходим на Обзор  много ми е хубаво там и спокойно.

# 729
  • Мнения: 1 187

Хайде да почерпя на края на тази тема.

# 730
  • Мнения: 3 695
Aурора, да е жив и здрав Илко!
Много да е щастлив и да има много късмет!
   bouquet

# 731
  • Мнения: 5 393
Аурора- ЧРД на Илко! Весело и безгрижно детство му пожелавам! Честит празник!

  bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 6 263
А, честито на Илко и Аурора, както и на Велинка и Ели! Живи и здрави!   bouquet

# 733
  • Мнения: 284
Аурора, честит рожден ден на Илко!  bouquet

# 734
  • Добрич
  • Мнения: 5 500
Да се вясна и аз насам, забравили сте ме сигурно Laughing
....

И аз като Мечо пух.

От началото на май ми беше доста натоварена програмата.

Жени също ходи на градина. От началото на юни са в сборни групи. Сляха ни с група, която беше в карантина за варицела. Доста деца се разболяха, но Жени държи фронта срещу варицелата. За компенсация преди две седмици направи много тежък астматичен пристъп. Повече от година не беше правила такъв. Само,че сега комбинацията от  дъждовете и цъфналите липи и повлия ужасно.

До миналата седмица в нашата група имаше само по около 15 дечица - карантината за варицелата беше до 9-ти. Днес сутринта посещаемостта е осезателно увеличена - преброих над 20 деца.

Аурора,честит рожден ден на Илко ! Mакар и със закъснение




Жeлaя ви весело лято!

Общи условия

Активация на акаунт