ДЕТСКАТА ГРАДИНА - 35

  • 21 683
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
simba21, ние миналия месец купихме на Жени СД-плейър. Много съм доволна. Поставихме го ниско, за да може да го стига /от контакта не го изключваме/. Направих и дискове с любимите и песни и сега не ме занимава, а си го пуска сама. Когато реши си пуска радиото. И без това тя почти всяка вечер си прави дискотека. Вече само и казвам от време на време да намали малко музиката.

# 301
  • Мнения: 1 949
simba21, ние миналия месец купихме на Жени СД-плейър. Много съм доволна. Поставихме го ниско, за да може да го стига /от контакта не го изключваме/. Направих и дискове с любимите и песни и сега не ме занимава, а си го пуска сама. Когато реши си пуска радиото. И без това тя почти всяка вечер си прави дискотека. Вече само и казвам от време на време да намали малко музиката.

Имаме един касетофон със CD. Оправя се с него. Така че такъв уред имаме Wink Но мерси за предложението, може пък някой друг да се възползва от него  Hug   bouquet

# 302
  • Мнения: 5 393
Честита Баба Марта! Бъдете здрави!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Честита баба Марта  Heart Eyes На малки и големи пожелавам здраве, много усмивки и добро настроение  Heart Eyes
Стелла е на градина, след двуседмично отсъствие  Crazy Беше болна 1 седмица и 1 си я държах да се закрепи  Rolling Eyes Тръгна с една торба мартеници, направихме за всички. Момичешките станаха много сладки, момчешките малко не, но...там полето за изява беше по-малко  Embarassed
Симба, смях се от сърце със сЮтиена на Криси  Joy Иначе за подарък ако ми хрумне нещо ще пиша, но аз също вече играчки не купувам, защото тя не си играе с тях. Като идем някъде разбира се играе с чуждите, но защото са чужди - у нас рядко вади и играе, обикновено рисува нещо. Пъзелите ги търси по-често, та няколко нови пъзела препоръчвам аз, ако са й интересни  Hug (последното го пиша, защото Боян изобщо не редеше пъзели, та си е до дете).
Мишленце, честита нова работа (аз докато се включа ти старо куче ще станеш  Mr. Green), лесна и бърза адаптация и повече купони  Sunglasses

# 304
  • Мнения: 39
Честита Баба Марта, от мен и малък Алек!



Алек е много щастлив и красив с тези мартеници накичени по якето. За яслата взе само за сестрите и леля... другите не заслужавали защото били лоши  newsm78

# 305
# 306
  • Мнения: 1 484
Честита  баба марта  на всички  .Днес  Криси  е  за първи ден  на  градина   и  едно  ми е  празно вкъщи.Сърцето ми се е  свило.Сега званях на  госпожата  но ми отказа.

# 307
  • Мнения: 1 949
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ!

Буб, пъзела е добра идея. Криси от много малка реди пъзели и май вече страите са й омръзнали  Peace

Девойката замина с желание тази сутрин на градина. Взе матреници за госпожите, лелката и за Марти - любимия образ  Mr. Green Подчертавам, че ТЯ се сети за него, аз не бях предвидила мартеница и за зетя  Mr. Green

# 308
  • София
  • Мнения: 6 261
Честита  баба марта  на всички  .Днес  Криси  е  за първи ден  на  градина   и  едно  ми е  празно вкъщи.Сърцето ми се е  свило.Сега званях на  госпожата  но ми отказа.

Кики, не разбрах, какво ти е отказала?  newsm78  Hug

Ади замина пак на ски-училище.  Peace Аз съм отпуска, но се отказах да се качвам, че кабинката няма да работи. Утре обаче сигурно ще отида, нищо че го дават да вали дъжд.  Grinning Търся си компания, че една приятелка ще е горе, но ще е със ски-учител, а аз мисля да си се спускам без.  Peace

И Честита Баба Марта!


# 309
  • Мнения: 1 484
Затвореми телефона.Извинявай не съм се  изказала както трябва.Сега ми се обади  и  каза че е  спокоен играел си с кубчета.Да не хода  на обяд да го взимам.И аз се  успокоих.

# 310
  • Мнения: 2 587
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!!!!

# 311
  • Мнения: 1 949
Jmoto, пиши как сте? Как е Вики?

# 312
  • Мнения: 2 587
Добре сме.Вкъщи сме си.Опитваме се да спасим третата сливица,да не я вадим.След последният преглед се оказа че е доста намаляла и има шанс.След три седмици ще ходим на снимка в ИСУЛ,за да се види окончателно ще я бъде или няма да я бъде.
Вече месец и половина не е ходила на градина и нямам какво да споделя от там,ще изпуснем и празненството за осми март,както изпуснахме и днешното,но не ми се рискува.Лекарката принципно я пуска на градина ако няма кой да я гледа,но тъй като съм си вкъщи ще се премъчим още три седмици.Децата й липсват и определено й е скучно,но няма как.
Иначе ви чета редовно  Laughing

# 313
  • Мнения: 948
Честита Баба Марта!

# 314
  • Мнения: 327
Честита Баба Марта!
Здрави, румени и засмени!


От днес и Виктор е на градина. И той е накичен с много мартеници - Спайдърмени /2 бр.дори/, Костенурки Нинджи, Мечо Пух и др.да не изброявам Simple Smile  Събираха сутринта по 2 лв за някакво вътрешно празнуване с идване на баба Марта и закачане на мартенички. Нашето тържество за 8 март ще е на 10-ти.

Общи условия

Активация на акаунт