Брак с чужденец

  • 15 363
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз съм женен за извънземно от Мелмак  Laughing с пет стомаха и седем цици  hahaha

Тъй де, искам да кажа че темата е доста генерализирана и от чужденец до чужденец си има разлика. При това всички сме хора все пак, имаме едни и същи първични инстинкти, всеки със своите недостатъци, пороци и т.н. Важното е точно тези неща да си паснат и всичко е ок. Да има равновесие дет се вика  Wink

# 31
  • Мнения: 1 584
 Аз това искам да разбера kampf, какви са разликите, има ли ги, остави първичните инстинкти, говорим за отношенията в ежедневието.

# 32
  • Мнения: 139
имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване

# 33
  • Мнения: 0
Аз това искам да разбера kampf, какви са разликите, има ли ги, остави първичните инстинкти, говорим за отношенията в ежедневието.

Ми пак е строго индивидуално. Много фактори играят роля в изграждането на психическото състояние на индивида - семейство, приятели, възпитание, култура, училище, вродени недостатъци, пороци и т.н.

Няма как да генерализираш така нещата, че всички чуденци да ги поставиш под общ знаменател. Единствения проблем в случая би бил езиковата бариера, който ще забави донякъде възможността да опознаеш човека толкова добре, че да можеш да бъдеш сигурна дали си заслужава да бъдеш с него или не.

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Трябва да ни чуете как пеем песничката на крокодила Гена

искам за...
... Он самый лучший в мире крокодил...  Praynig
 Joy Joy

и разбира се, че всичко е строго индивидуално. Както си го моделираш, такъв ще го имаш Wink

# 35
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Когато аз пуснах подобна тема, знаете ли колко освирквания получих?!  Laughing А исках само мнение от други, сблъскали се с междукултурните различия

Сега вече не искам да слушам за тях, искам да си живеем спокойно  Sunglasses

Гледахте ли "Аватар" ? И там темата за "откъдето е жената..." е застъпена добре   Joy

# 36
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
...
Откакто съм с него на какви ли не теории и прогнози съм се наслушала от кой ли не. "Тези" бракове не траели дълго... щом не сме били израстнали с едни и същи песнички и приказки, нямало да я бъде...

А филмчетата броят ли се за такава категория? Мъжът ми си спомня с умиление за едно детско филмче - "Болек и Лолек", с което и аз съм израснала ...

# 37
  • Мнения: 304
Имам приятелка женена за италианец.Казва че италианците много слушали майките си. За тях майката е свещена, мадона едва ли не. Което много я дразни но..кво да прави, търпи си го.А и казва че италианците задължително имали любовници. И това го търпи..
Моят пък майка му го слуша и не би си усложнил живота с любовница. Приятелите му също не са от типа, който описваш. Още едно потвърждение, че правило няма Peace

А филмчетата броят ли се за такава категория? Мъжът ми си спомня с умиление за едно детско филмче - "Болек и Лолек", с което и аз съм израснала ...
И филмчетата се броят, за къде без тях Mr. Green Наскоро бях намерила този списък  http://www.peter.and.bilyana.net/index.php/2009/01/23/33-old-cartoons/ и сравнявахме. Не разпозна само руските филмчета, Ферди Мравката и Джейми и вълшебното фенерче, всички останали и тук са ги въртяли. Grinning А с песничките на Крокодила Гена и Чебурашка така съм му надула главата, че го хващам от време на време да си ги подсвирква Mr. Green Книжка също намерихме в крайна сметка "Влакчето Синята стрела" на Джани Родари са ни я чели и на двамата Grinning

# 38
  • Мнения: 7 002
Леле, Джаел, много благодаря за този линк, открих 2 филмчета, които не помнех как се казват, а много ми се искаше да се сетя  Laughing

# 39
  • Мнения: 85
Привет  Simple Smile
Искам да ви питам някой знае ли какви са плюсовете и какви са минусите ако си женена за французин, или имат пакс или просто си живеят заедно без брак !? Как се отразява това ако имат общо имущество и преди всичко деца  !?

# 40
  • Мнения: 1 536

имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване

С моят сме от 8 години заедно,пет сме женени.
Нито е ревнив,нито е с огромно его.Имат си плюсовете и минусите ,като всички нации.
Не знам дали има по-големи мързели от тях ,обаче.Поне си уважават повече жените,отколкото българина.
В общи линии.

# 41
  • ВАРНА
  • Мнения: 202

имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване

С моят сме от 8 години заедно,пет сме женени.
Нито е ревнив,нито е с огромно его.Имат си плюсовете и минусите ,като всички нации.
Не знам дали има по-големи мързели от тях ,обаче.Поне си уважават повече жените,отколкото българина.
В общи линии.
2 2 напълно те подкрепям. Аз също имам връзка с грък. Много си уважават семействата и си обожават жените .

# 42
  • Мнения: 5 710
Аз съм омъжена за италианец, който смята за супер голям комплимент оценката (на други жени), че не приличал на италианец:) Донякъде мисля, че 'всичко е до човек", но от друга страна средата, в която човек вирее има огромно значение, така че той носи и 'италиански' черти. Между нас  сме минимизирали разликите лесно (имаме сходен темперамент), но ако беше японец, или арабин съм сигурна, че нямаше да е така.
Сравнявайки мъжът ми с  'българския' мъж, мисля, че разликата е огромна, в полза на съпруга ми.
Да не уточнявам, че тутакси, ще се появят стотици изключения  Laughing

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 380
Да не уточнявам, че тутакси, ще се появят стотици изключения  Laughing
Уточни, ще бъде интересно Simple Smile

# 44
  • Мнения: 139

имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване

С моят сме от 8 години заедно,пет сме женени.
Нито е ревнив,нито е с огромно его.Имат си плюсовете и минусите ,като всички нации.
Не знам дали има по-големи мързели от тях ,обаче.Поне си уважават повече жените,отколкото българина.
В общи линии.
2 2 напълно те подкрепям. Аз също имам връзка с грък. Много си уважават семействата и си обожават жените .
    значи излиза че мене не ме бива! newsm12

Общи условия

Активация на акаунт