Брак с чужденец

  • 15 362
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 138
Аз съм женен за извънземно от Мелмак  Laughing с пет стомаха и седем цици  hahaha

Тъй де, искам да кажа че темата е доста генерализирана и от чужденец до чужденец си има разлика. При това всички сме хора все пак, имаме едни и същи първични инстинкти, всеки със своите недостатъци, пороци и т.н. Важното е точно тези неща да си паснат и всичко е ок. Да има равновесие дет се вика  Wink

ето за кого се е омъжил АЛФ, а аз се чудех къде изчезна Joy за стомасите знаех, ама за циците не Mr. Green

прочетох някъде, че нямало да е уютно да си говориш с някого на немайчиния ти език. ами не е вярно. след достатъчно време и добро владеене на езика ти е все едно на кой език говориш.
всякакви чужденци има. аз бях омъжена за немец 8 години. най-голямата ми любов също е немска Wink, сега съм от 6 години с българин, ама той също ужасно се понемчи. за мен не е от значение националната принадлежност, а по-скоро да гледаме в една посока...

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 202

имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване

С моят сме от 8 години заедно,пет сме женени.
Нито е ревнив,нито е с огромно его.Имат си плюсовете и минусите ,като всички нации.
Не знам дали има по-големи мързели от тях ,обаче.Поне си уважават повече жените,отколкото българина.
В общи линии.
2 2 напълно те подкрепям. Аз също имам връзка с грък. Много си уважават семействата и си обожават жените .
   значи излиза че мене не ме бива! newsm12
Едва ли Simple SmileВъв всяко стадо си има мърша.Недостатъците им са че са много големи националисти и не признават нищо чуждо, болезнено ревниви, леко скарани с книги вестници и списания .Много романтични , нежни ,отговорни,  добри бизнесмени които не парадират

# 47
  • Мнения: 130
имам връзка с грък,от 6 год. сме заедно,от 5 год. живеем под един покрив. не бих се омъжила за него!много пъти е идвал в България ,много му харесва ,нашите го боготворят! newsm12

А сега де, какво те спира да се омъжиш? Казвали са ми, че гърците са много ревниви, с ОГРОМНО его.
[/quo
много е дълго за обясняване
не мислех да пиша в тази тема, но не мога да подмина тези и други постове. женена съм ог 5 години за грък. ако не сте попаднали на правилния човек, то това не е причана да оплювате цялата нация. аз от моя мъж съм много доволна и те бих го сменила за друг, гърциге са хора като всички, само дето много повече уважават семейството и традициите. ни мен ми харесва да съм обичана и глезена жена,

# 48
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Имам приятелка женена за италианец.Казва че италианците много слушали майките си. За тях майката е свещена, мадона едва ли не. Което много я дразни но..кво да прави, търпи си го.А и казва че италианците задължително имали любовници. И това го търпи..
Mъжът ми също е италианец, не съм останала с впечатление изобщо, на него или на някой негов приятел, да влиза в плановете лЮбовница, камо ли пък "задължително". Майка му и баща му са женени от повече от 40 години, мъжът ми твърди, че баща му не бил поглеждал друга жена /те все пак работят заедно и все нещо щеше да е чул/, на вечеря не е излизал без жена си, това за човек от филмовия бизнес говорим, където е доста лесно да се изкушиш.
Да, мъж ми страшно уважава майка си, което ме радва, защото на такова уважение се радвам и аз от негова страна. Не се е случвало обаче да се съобрази или послуша нея, за сметка на мен.
Така че, както написа и *Jael*, не е възможно да се правят заклЮчения с 1 или 2 случая.

# 49
  • Мнения: 130
Много ме дразни това обобщаване - щом е грък значи е ревнив, щом е италианец значи е любовчия, щом е руснак значи е пияница. Да, има разлики в манталитета, и това би ми било интересно да прочета. За различните култури и семейството в тях.

# 50
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Много ме дразни това обобщаване - щом е грък значи е ревнив, щом е италианец значи е любовчия, щом е руснак значи е пияница. Да, има разлики в манталитета, и това би ми било интересно да прочета. За различните култури и семейството в тях.
Моят доста водка може да поеме, личи си му, че има руска кръв  Laughing
Манталитетите са различни, но точно това е интересното, според мен  Flutter
Не мога да си представя да му загукам на английски. Но кой знае, като дойде момента да имам деца може и това си мнение да променя... Важното е как се чувстваш когато дойде момента, а не какво мислиш на теория.
Не мога да се похваля с кой знае какъв английски, но щом аз вече мога да гукам на децата си на английски, сигурна съм, че и ти ще се справиш  Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 7 210
По повод различията в културите се сещам за весела случка, за която ми разказаха мои роднини, които живеят в Австрия.

Накратко: българка, омъжена за австриец, по принцип много се обичат, обаче в някакъв период бракът им не вървял.
Една вечер избухнал скандал и нашенката, както му е редът, се развикала, ръкомахала, крещяла.
Мъжът ѝ дълго време само я гледал и по-скоро мълчал.
По някое време на вратата се звъннало, жената отворила вратата и какво да види ... лекари от бърза помощ.
Оказало се, че австриецът ги извикал, понеже бил убеден, че жена му е получила опасна нервна криза.
В крайна сметка го глобили 300 евро за фалшив сигнал.

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
По повод различията в културите се сещам за весела случка, за която ми разказаха мои роднини, които живеят в Австрия.

Накратко: българка, омъжена за австриец, по принцип много се обичат, обаче в някакъв период бракът им не вървял.
Една вечер избухнал скандал и нашенката, както му е редът, се развикала, ръкомахала, крещяла.
Мъжът ѝ дълго време само я гледал и по-скоро мълчал.
По някое време на вратата се звъннало, жената отворила вратата и какво да види ... лекари от бърза помощ.
Оказало се, че австриецът ги извикал, понеже бил убеден, че жена му е получила опасна нервна криза.
В крайна сметка го глобили 300 евро за фалшив сигнал.

хаха!значи в нас всяка вечер трябв Simple Smileа да идват

# 53
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
По повод различията в културите се сещам за весела случка, за която ми разказаха мои роднини, които живеят в Австрия.

Накратко: българка, омъжена за австриец, по принцип много се обичат, обаче в някакъв период бракът им не вървял.
Една вечер избухнал скандал и нашенката, както му е редът, се развикала, ръкомахала, крещяла.
Мъжът ѝ дълго време само я гледал и по-скоро мълчал.
По някое време на вратата се звъннало, жената отворила вратата и какво да види ... лекари от бърза помощ.
Оказало се, че австриецът ги извикал, понеже бил убеден, че жена му е получила опасна нервна криза.
В крайна сметка го глобили 300 евро за фалшив сигнал.

хаха!значи в нас всяка вечер трябв Simple Smileа да идват
Да  и у нас също, но не е ясно за кого от двамата по-напред Sunglasses

# 54
  • Мнения: 483
Интересна тема   Sunglasses

# 55
  • Мнения: 59
За американците мога да кажа, че определено са по- самостоятелни. Справят се перфетно в грижата за себе си и не очакват помощ или жена да поеме някое от задълженията им. Предполагам и аз, че е от ранното излизане от дома и започване на самостоятелен живот. Научават се да се грижат за всичките си нужди и става част от живота им. Опитът ми е от съвместно съжителство с американец, но предполагам там има значение и от кой край на света е дошло семейството му.

Общи условия

Активация на акаунт