Пухкави снежинки падат, ВИДИНските деца ще играят!

  • 21 112
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13
Рони страхотни снимки Hug Толкова сте хубави с Паола Heart Eyes В кое заведение сте?

# 706
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ехо. Тук сме. Добре сме  Crazy
Оня ден Елисеева каза, че е на 90% сигурна, че Габ е изкарал морбилито  #Crazy hahaha и май ще я сменявам. Само не знам какъв точно е редът. Не мисля, че трябва да се чака чак до юни  newsm78

# 707
  • Мнения: 318
Рони страхотни снимки Hug Толкова сте хубави с Паола Heart Eyes В кое заведение сте?

Мерси Миме в "мистика" сме  Peace

# 708
  • Мнения: 720
Аманита, трябва да чакаш до 1ви юни или юли, не съм много сигурна. Отиваш си при новия лекар и попълваш едно заявление и готово. Питай Василев или който си избрала. Хубаво е да имаш имунизационен паспорт или нанесени ваксините в здравната книжка на детето.
Рони, страхотни сте както винаги.  Hug
Дидо има абсолютно същата снимка, като онази,  където Паола наднича от прозорчето на къщичката.  Grinning

# 709
  • Мнения: 13
Рони страхотни снимки Hug Толкова сте хубави с Паола Heart Eyes В кое заведение сте?

Мерси Миме в "мистика" сме  Peace
А това къде е на центъра ли?(Сори ама не ми е познато като име Blush)

# 710
  • Мнения: 318
Рони страхотни снимки Hug Толкова сте хубави с Паола Heart Eyes В кое заведение сте?

Мерси Миме в "мистика" сме  Peace
А това къде е на центъра ли?(Сори ама не ми е познато като име Blush)

в кв. "Гео Милев"  почти в края на града ни  Peace

# 711
  • Мнения: 13
ЕЕ недей така де наште живеят в Панония Wink ние сме на края на града Mr. Green

# 712
  • Мнения: 318
ЕЕ недей така де наште живеят в Панония Wink ние сме на края на града Mr. Green

Аз го казах само за да се ориентираш къде е квартала без лоша умисъл ,не знаех,че вашите живеят в Панония,иначе това е квартала на сърцето ми  Heart Eyes,там живеехме преди да се омъжа   Wink

# 713
  • Мнения: 13
Не се впрягам Party помайтапих се а къде точно в Гео Милев, някъде срещу Дипа ли?(просто ми е любопитно, щото ми хареса обстановката затова Blush)

# 714
  • Видин
  • Мнения: 159
Миме намира се зад старото заведение Гардения което е отстрани на блока с лодките.

# 715
  • Мнения: 318
Не се впрягам Party помайтапих се

 Peace Mr. Green

а къде точно в Гео Милев, някъде срещу Дипа ли?(просто ми е любопитно, щото ми хареса обстановката затова Blush)

не,то срещу дипа е кв."Крум Бъчваров"
а заведението се намира до бл.27 ако ти говори нещо  Peace

# 716
  • Мнения: 13
Е то е почти до нас  Wink супер Joy
Благодаря ви за разясненията Дани и Рони Hug

# 717
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Само бърза вметка към Ели - мисли следващото заглавие и гледай да не е сезонно ангажиращо  Crossing Arms Joy

# 718
  • Видин
  • Мнения: 159
Миме вашите в кой блок на Панония живеят, аз преди да се омъжа дълги години също живях там, а сега само ходя на гости на майка ми.

# 719
  • Мнения: 13
Дани нашите са в 8цата Peace

Общи условия

Активация на акаунт