Пухкави снежинки падат, ВИДИНските деца ще играят!

  • 21 111
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • някъде
  • Мнения: 4 961
 Hug

# 691
  • Мнения: 781
Ще поразпитам аз и за Мушанов и за Василев.Ами при Колева никой ли не е. newsm78Що ми я хвалят приателки. Thinking
Лека нощ

# 692
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
това с хваленето, доволство и недоволство особено от лекари е мнооого индивидулно, нали и те са хора и все някога с някой са се о*рали, така да се каже  Mr. Green
да не ти дава господ да ти трябват за сериозни болести, че тогава и 5 мнения може да не стигнат  ooooh!
да сме живи и здрави  Joy

# 693
  • Мнения: 318
това с хваленето, доволство и недоволство особено от лекари е мнооого индивидулно, нали и те са хора и все някога с някой са се о*рали, така да се каже  Mr. Green
да не ти дава господ да ти трябват за сериозни болести, че тогава и 5 мнения може да не стигнат  ooooh!
да сме живи и здрави  Joy

така е адаш   newsm10 newsm10 newsm10

# 694
  • Мнения: 318
Лелеее гледахте ли Гала говориха за аборта,направо ми изтръпнаха краката като гледах как се прави и изгледах няколко клипчета в нета направо ми прилоша от гледките  Sick  ooooh!

# 695
  • Мнения: 13
  bouquet Привет

# 696
# 697
# 698
# 699
  • Видин
  • Мнения: 4 921
  bouquet

# 700
  • Мнения: 720
Добро утро.
Аманита как сте?  Hug
Привет-мривет е поздрава на Пипи Дългото Чорапче, много, много любима книжка нищо, че отдавна съм минала възраста за четенето й.  Laughing
Я кажете знаете ли нещо за талончетата за отстъпка от D&M? Онзи ден ми дадоха един за 15%, а като си напазарувам всичките памперси, хумани, перилни препарати и козметики, 15 % си идва една доста добра сума. Да не говорим, че и бе з нея цените там са добри. Та за всяка покупка ли го дават, за покупка над определена сума или просто станах симпатична на продавачката?  newsm78

# 701
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Я кажете знаете ли нещо за талончетата за отстъпка от D&M? Онзи ден ми дадоха един за 15%, а като си напазарувам всичките памперси, хумани, перилни препарати и козметики, 15 % си идва една доста добра сума. Да не говорим, че и бе з нея цените там са добри. Та за всяка покупка ли го дават, за покупка над определена сума или просто станах симпатична на продавачката?  newsm78


за всяка покупка го дават  Peace в пикадили дават талонче за 10% за покупка над 20лв

# 702
# 703
  • Мнения: 720
Ха-ха-ха, а мен какво ми дойде на ум -.инет!
Joy Joy Joy

Благодаря Куши, смятам да им стана редовен клиент.  Mr. Green На D&M де. В Пикадили ме кефят само количките с кола от пред.  Laughing

# 704
  • Мнения: 318
иии... малко снимки за скучаещите  Mr. Green










Общи условия

Активация на акаунт