148 DE - Купонът продължава, Фашинг наближава!

  • 36 266
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
А, Весе - всеки пита бе, ама се разговаря и отговаря като на нормални хора, не като изтървани...
Да ти е жив и здрав мъжО  bouquet Да те слуша, да те радва, да те носи на ръце!
П.С. Ти още ли се интересуваш за секциото и трябва ли ти повече инфо, да знам да ти пиша на скайпа или ти беше достатъчна информацията
Ми гъзар съм пък hahaha Нали живея в Германия Joy

# 31
  • Мнения: 108
Гея,мерси за инфото ! Имам още питания,но подхвана ли темата и за секцио,казвам ти ще има вече престрелки.  hahaha
Който само иска  да пише по тази тема. Проблемът при мен е,че съм страшно травмирана психически от първото си раждане.Второ такова по нормален път не бих могла да понеса. Sad Направи ми се накрая секцио по спешност и добре стана така,че имах чувството,че ще умра вече.Минах три дена през предивзикване на контракции,ПДА и накрая секцио.
Та въпросът ми е имам ли право да родя сега направо със секцио? newsm78 Или трябват осователни медицински причини?  Sad
Моята док едва ли ще направи нещо по въпроса. Thinking Тя направление за финната диагностика не пожела да ми даде,а какво остава за секцио. Confused

# 32
  • Мнения: 11 327
Лястовичке, да ти е жив и здрав мъжа! А нероден Петко  не го мисли още. Може да тръгне всичко по ноти и да родиш за 2 часа нормално. Секциото си го дръж за резервен вариант.

# 33
  • Мнения: 108
Лястовичке, да ти е жив и здрав мъжа! А нероден Петко  не го мисли още. Може да тръгне всичко по ноти и да родиш за 2 часа нормално. Секциото си го дръж за резервен вариант.
Вечернице,не лежа вече на тази кълка.Излъгах се веднъж и втори път просто не мога. Sad Знам,че ти бързо ги раждаш,но аз съм си наистина голяма ревла и съм с много нисък праг на болка.
Ти кога ще идваш към Берлин? Имаш ли желание пролетта да ни навестиш берлинчанките?Има много желаещи за снимки. Wink

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Весе, те и при мен не искаха, ама се оказа, че съм с двурога матка и първия път бебето не се беше обърнало. А втория спука мехура по-рано и нямаше никаква родова дейност започнала. Принципно тук няма такова нещо като секцио по желание, не знам дали имаш медицински показатели, за да уговориш лекарката. При мен Мила се беше обърнала рано и въпреки двурогата матка, въпреки секциото, докторката ми обясняваше, че няма причини да не родя нормално. Даже преди да ме вкарат за втората операция ме питаха какво искам и аз казах да ме режат. В документите е отбелязано, че е по мое желание рисекциото. Не знам какво да те посъветвам Confused

# 35
  • Мнения: 7 605
Според мен травма от първото раждане си е баш медицинско показание. Но не бих поставила въпроса още от сега. Изчакай да видиш какво ще е положението, може да изникне нещо поради което самите лекари да ти предлагат секцио - примерно бебето да е седалищно. Като наближи датата, тогава го мисли.

# 36
  • Мнения: 108
Знам,че тук няма да мине така лесно. Rolling Eyes В България има кой да ми направи секциото по желание,но струва ли си да поема този риск Sad - летенето със самолет в осми-девети месец,страшната бюрокрация с документите на детето.Ще има големи неприятности пък от тази гледна точка. Crossing Arms

# 37
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Е, не, не си заслужава, по-скоро изчакай да видиш бебо на къде ще стои. Може нещата да се подредят добре за теб, а и виж ако акушерката ти е читава, може и тя да помогне.

# 38
  • Мнения: 108
Е, не, не си заслужава, по-скоро изчакай да видиш бебо на къде ще стои. Може нещата да се подредят добре за теб, а и виж ако акушерката ти е читава, може и тя да помогне.
Толкова е читава,че ме съветва да раждам у нас и тя да ми води раждането. #Crazy От това пък хептен изтръпвам. Sick

# 39
  • Мнения: 4 138
куку. следя ви. Mr. Green

# 40
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Хм, кофти Confused Пак ли в същата болница ще раждаш? Ако има там начин да говориш с лекарите и да помолиш да ти определят дата? Все пак ти се травмираш, не си спокойна и ставате заплаха един за друг с бебето?

# 41
  • Мнения: 1 584
Принципно тук няма такова нещо като секцио по желание

В Хайделберг в клиниката, в която раждах има секцио по желание Peace

Аз добре се справих със спорта и вечерята - приготвих на обяд картофи, гъби, месо и кисели краставички и като се прибрах пъхнах във фурната за Пилешката фантазия на Лео - стана мозък  Mr. Green Докато хапвахме снежанка и ракийка, яденето стана  Wink

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Майре, освен Весито да ражда при вас Wink Браво на теб, дай тая рецепта да я спретнем и ние Grinning

# 43
  • Мнения: 7 605
Майра, с какво сирене го направи, че при мен нещо не се получи много хубаво  Confused

# 44
  • Мнения: 9 052
Веси, аz питах лекарката в клиниката и тя ми каzа, че след първо секцио се опитва нормално раждане, ако бебето има добро прилежание. След второ секцио zадълж. е секцио.
Аz също не понасям хич на болка, но пред варианта 2х коремна оп с всички рискове при бъдещи манипулации ... ще правя каквото кажат и ще се надявам на добър иzход беz ОП.

Общи условия

Активация на акаунт