АктОален списАк на ОниЖтожителни те прЪвописТни простотиЙ - 39 броИ

  • 29 392
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Майничка
  • Мнения: 12 590
Цитат
...дали в уж "елитните" "Патрирах Евтимии" и "Душо Хаджидеков" или в по-нормалното "Паисйи Хилендарски" ...и някак си все повече започвам да клоня към "Пайсиито..

# 721
  • Мнения: 3 740
Цитат
...дали в уж "елитните" "Патрирах Евтимии" и "Душо Хаджидеков" или в по-нормалното "Паисйи Хилендарски" ...и някак си все повече започвам да клоня към "Пайсиито..

Дали е учила в "уж елитно" или в "по-нормално" - не й е помогнало особено.
От толкова опити - ни едно уцелено Й. ooooh!

# 722
  • Мнения: 6 328
Цитат
до ка то го намеря ми на време...

Разхълцах се от това изречение. Crazy

# 723
  • София
  • Мнения: 23 098
Цитат
Тук може всичко ако си сакъ на мода, или сакъ на приятел на мода, или сакъ на приятел на приятел на мода.
Моля ви, преведете!
Това е написано от една съфорумка, която не ме долюбва много и не искам да я питам какво има предвид под "сакъ". А наистина ми е любопитно  Peace

# 724
  • Мнения: 26
Цитат
Тук може всичко ако си сакъ на мода, или сакъ на приятел на мода, или сакъ на приятел на приятел на мода.
Моля ви, преведете!
Това е написано от една съфорумка, която не ме долюбва много и не искам да я питам какво има предвид под "сакъ". А наистина ми е любопитно  Peace
иска - така мисля
 Joy Joy Joy
и яс сакам да сум приятел на мода

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 19:51 от Biene Maja

# 725
  • Мнения: 9 865
На мен ми звучи като "авер" или си му драг на мода или на негов приятел или на приятел на приятел на мода.  Thinking

# 726
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Цитат
Тук може всичко ако си сакъ на мода, или сакъ на приятел на мода, или сакъ на приятел на приятел на мода.
Моля ви, преведете!
Това е написано от една съфорумка, която не ме долюбва много и не искам да я питам какво има предвид под "сакъ". А наистина ми е любопитно  Peace
сакъ ( с ударение на Ъ) - истински , личен ( турцизъм, ост.)

# 727
  • Мнения: 277
Цитат
до ка то го намеря ми на време...

Разхълцах се от това изречение. Crazy
Е уби ме!  Joy

# 728

Общи условия

Активация на акаунт