Със сапун или с душ-гел къпете бебенцата си?

  • 7 700
  • 168
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 312
Използвам от самото раждане-гел за измиване от главата до петите на Бюбхен Peace
Нямала съм проблеми до сега.

# 151
  • Мнения: 1 336
В нас не ползваме сапуни, изсушават повече от течните.

# 152
  • BG
  • Мнения: 2 217
В самото начало го миех със сапун на Клоран и Себа Мед, а след това с душ-гел на Клоран.

# 153
  • Мнения: 1 364
 сапун и шампоан

# 154
  • Мнения: 13
аз моя бебок го мия със гел от глава до пети на Бюбхен, а дупенцето сутрин с "тео бебе"

# 155
  • Мнения: 5 435
Шампоан за коса и тяло Uriage.

# 156
  • София
  • Мнения: 324
Абсолютно и само вода за бебето. След проблеми с алергии с най-голямата ми дъщеря, сина ми не го мажех с никакво олио и го миех само с вода, така не се измива естествената мазнина на кожата. Това го превя и с бебето.

# 157
  • Мнения: 50
Използвам от самото раждане-гел за измиване от главата до петите на Бюбхен Peace
Нямала съм проблеми до сега.
   И аз така.Дъщеря ми е на 3г и 5 месеца и използвам само Бюбхен.Шампоаните са страхотни(предвид това че тя е с мого дълга коса),но за деца под 1г се ползват само неутралните(със синята капачка).

# 158
  • Мнения: 2 334
Никога не съм използвала сапун.Първите месеци използвах шампоана на Себамед ,а след това и до ден днешен използвам измиващия гел от глава до пети на Бюбхен.

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
душ гел ползвам...

# 160
  • Мнения: 130
използваме дужгел на Бюпхен и поне засега съм доволна

# 161
  • София
  • Мнения: 415
Душ гел за цялото тяло, напоследък мием ръчичките със сапун.

# 162
  • гр. София
  • Мнения: 81
С пяна за тяло и коса на Авен

# 163
  • Мнения: 17
Баткото с бебешки сапун. Дребната с душ гел.

# 164
  • Мнения: 384
Ползваме измиващият гел на Бюбхен. Преди няколко дни свърши и забравихме да купим и се наложи веднъж да измием Ники с бебешки сапун. Кожата му стана много суха.

Общи условия

Активация на акаунт