Wizz air - как да платя?

  • 56 241
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 697
На последния ти въпрос, мисля, че като се чекираш онлайн, по номера не резервацията, ще си излезе, че нямаш чекиран багаж.

# 46
  • Мнения: 2
Аз платих билети по банков път миналата седмица.Процедурата е много опростена и е много лесно и бързо.За обработка взимат 4лв.

# 47
  • Мнения: 1 893
Имам и аз въпрос за чекирането он-лайн.
В списъка с градовете не виждам Венеция, това значи ли че от София за Венеция можем да се чекираме он лайн, а обратно не?
И другото ми питане е, в чужбина къде ще си разпечатваме бордните карти и какво става ако сме там повече от седем дни?

# 48
  • Мнения: 1 101
Цитат
След това на самото летище пак трябва да се отиде до гише, откъдето да се вземе бордовата карта - така ли е?
Не  Naughty целта на 4екина е да се избегнат издаването на бордни карти на летищата...т.е. спестяване на разходи от наемането на персонал за извършване на тази работа. Поне така мисля аз Peace
Цитат
И другото ми питане е, в чужбина къде ще си разпечатваме бордните карти и какво става ако сме там повече от седем дни?
Мисля 4е на летищата има такива машини за принтиране на бордни карти( newsm78поне на Бергамо видях такава) Но не съм я ползвала Thinking
Но най добре е от някъде например от хотела или друго място да си ги принтите и да не 4акате летището защото трябва да е най късно 3 4аса преди полета
И ДА на бордната карта  си пише 4е нямаш багаж.

# 49
  • Мнения: 571
Аз имам още един въпрос: мога ли сега да купя билети само за отиване напр. за 24 май, а да кажем в края на февруари да купя билети за връщане напр за 28 юни. Идеята ми е да паднат цените за връщане. Следя от около месец цените и се менят непрекъснато.

# 50
  • Мнения: 914
Разбира се, че можеш да купиш билетите по отделно, но няма никаква гаранция, че ще паднат  повече цените! Макар, че невинаги купеният от по-рано билет е най-евтин. На мен ми се е случвало два пъти да купя билет три месеца по-рано и с наближаване на датата цените да паднат, така, че няма никаква гаранция  Peace!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Това с чек-ин онлайн страхотно ме улеснява! На 6.2 пътувам за Венеция от София, но тъй като преди това имам полет Варна-София, едва-едва щях да се вместя в необходимото време за чекиране, не дай Божа пък да закъснее полета от Варна, обмислях даже вариант с влак за по-сигурно...Тъкмо на време ми идва това. През седмицата ще се чекирам онлайн непременно!

Няма никаква връзка между това колко рано ще купи човек билет и цената. Забелязала съм, че много време преди датата на полета пускат билетите на ниска цена, като се изкупят определени бройки повишават цената и накрая ако останат много некупени билети пак смъкват, за да се продадат. Това са ми наблюденията  Peace

# 52
  • Мнения: 1 893
Ако датата за връщане е фиксирана, по-добре да не се рискува. Може дори да не намериш билети по-късно.

Mims, ще чакаме отзиви за он лайн чекирането.

# 53
  • Мнения: 3 402
Цените в сайта крайни ли са? В смисъл с включени данъци и такси?  Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 893
Да, карайни са. В последната стъпка ще се начисли таксата за обработка. И разбира се багажа се добавя отделно.

# 55
  • Мнения: 3 402
Да, карайни са. В последната стъпка ще се начисли таксата за обработка. И разбира се багажа се добавя отделно.
благодаря, Бека! таксата обработка някакъв процент от сумата ли е или е фиксирана?

# 56
  • Мнения: 1 893
Фиксирана е- 5 лв. на човек на полет, ако платиш в банка и 10 лв. за плащане с карта.

# 57
  • Мнения: 571
Цените в сайта крайни ли са? В смисъл с включени данъци и такси?  Embarassed
Ето тук можеш да видиш всички такси:
http://book.wizzair.com/useful_information/service_fees/
Това ,което аз разбрах е че най евтино е да се плати с банков превод и да се чекира он-лайн.

# 58
  • Мнения: 3 402
Благодаря ви!  Hug

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Натъквам се на един парадоск -  он-лайн чекирането влиза в сила за всички от април месец, но още сега ни подтикват да го правим, защото иначе ще плащаме по-скъпо за него на летището...Но аз съм си купила билети декември месец при други условия т.е. платила съм всичко и тогава не е имало опция за онлайн чекиране. Защо трябва да съм задължена да се чекирам он-лайн?!
Не ме разбирайте погрешно, не съм против, но е меко казано некоректно да карат всичките си клиенти да се ползват от услуга,която са обявили че е задължителна от април 2010г. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт