Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 22 788
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 526
Цитат
nlight, тези на Dee Dee са по 73 лв. Излиза по- на сметка да носиш шал или да си го ушиеш сама, но дий дий са много красиви и по края имат една омекотена лента, която е за комфорт на бебето. Аз ще имам поне един такъв Simple Smile

А откъде мога са си поръчам такъв? Това със шала единствено ме притеснява, че много вързване има, и един вид цял ден трябва да си ходя така омотана. Другите видиве май се свалят лесно, видях на едно място един модел, дето имаше дори джобчета за дреболийки. Изглеждаха ми много добре, но нямаше цена.

# 61
  • Мнения: 0
Пуме,темата верно пак е много хубава-направо се чудя как всеки път имаш търпение да ги оформяш така  bouquet
Боби-сигурна съм, че в понеделник всичко ще е ок-за всеки случай всички стискаме палци
А да ви кажа, че в Пловдив днес не е чак толкова студено-ние сутринта излизахме с малкия да се целим с топки и чудесно се наиграхме-вече и двамата сме готови за обеден сън,само татито разваля дисциплината Laughing
И да пипитам нещо- от коя седмица се влиза в 5-я месец? newsm78

# 62
  • Мнения: 58


Благодаря за съветите, момичета. За съжаление се налага да тръгнем, пък докъдето стигнем  Rolling Eyes. А трябва да минем и през Сливен  #Crazy

Оххх  и аз имам една чуденка  newsm12 Бъдещите ми кумове ни канят на гости..... ама в Англия. Може и март, април-когато решим. Та питанката ми е дали мога да пътувам със самолет, крие ли някакви опасности или да си стоя на ду..то и към есента да мисля за такива работи?!?  newsm78

За самолет четох, че няма никакъв проблем и даже е най-безопасният вариант за пътуване по време на бременност.

# 63
  • София
  • Мнения: 28
IVA:) от първия ден на 18 седмица се водиш в 5 месец. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 658
Нормални ли са тъпи болки ниско долу....чак към основата на краката, заедно с болка в кръста? Прилича на болка при цикъл но с повече тежест ниско.
Нещо се притесних тая сутрин... Пих един бусколизин, сега ме отпусна малко, но ...това нормални болки ли са, може ли да е от запек примерно?
nlight, може и дебелото черво да е, но за всеки случай днес гледай да си повече в покой и си дръж краката на топло.
Дий Дий продавалника е ето тук.

# 65
  • Мнения: 8
Здравейте мами и от мен! Вчера бях на док.качила съм 3кг.(слава богу) бебчето е дълго 16,5см и е 140гр. 15,1г.с. и МОМИЧЕНЦЕ!С първата бременност бях направо мецана на 155см 80 кг отидох да раждам!!!
Новата темичка е много готина!
БРАВО

# 66
  • Мнения: 8
Забравих да помоля за парола на албумчето Blush

# 67
  • Мнения: 22
Честито за моматаHeart Eyes

# 68
  • Мнения: 526
Kabiv, благодаря ти за линка, записах го, и със сигурност ще поръчам слинг Simple Smile Ех, защо нямаше навремето такива удобства Simple Smile

Дано тия болки да са от червата, сега изядох 3 кивита, уж да помогнат малко, че единствено те имат някакъв ефект при мен...

# 69
  • Мнения: 526
Lusi, честита ти кукличка, добре дошла в отбора на розовите гащи Simple Smile

# 70
  • Мнения: 22
nlight  защо не пробваш Капи круша, при мен само това действа всеки ден да си ходя редовно до ......    

# 71
  • София
  • Мнения: 53
Много стиснати палци за Боби и от мен. Сигурна съм, че всичко ще е наред! Много ме радваш колко си позитивна всеки път, а на позитивно настроените хора се случват хубави неща:)

nlight , тези болки ми приличат на ранни контракции. Аз миналата бременност не се усетих че са от това доста време. Започнаха точно по същия начин, сега пак се повтарят.  Според мен се консултирай с доктора си, сигурно ще ти предпише магнезий. И си почивай повече Hug

Честити сини и розови щъркели на всички, които вече знаят пола! Аз ще науча чак на 19ти февруари, но съм все по-сигурна, че ще си имам момче.

Днес снаха ми погледа Магдалина за няколко часа и добре си отдъхнах на кафенце с друга бременна приятелка. А пък Маги така се е уморила от игри с братовчед си, че сега спи вече два часа и аз продължавам да разпускам.
Освен да взема и аз да сготвя нещо, такива снимки сте напускали, че и на мен ми се прииска да се повъртя в кухнята newsm64

# 72
  • Мнения: 526
nlight  защо не пробваш Капи круша, при мен само това действа всеки ден да си ходя редовно до ......    

Ооо, непремено ще пробвам тоя сок, всичко съм пробвала, и сушени сливи, и овесени ядки и круши..ама ..без ефект. Но може сокчето да подейства!

Иначе разни дуфалаци, лактулози..изобщо не ми действат на мен Sad

# 73
  • Мнения: 526
Цитат

nlight , тези болки ми приличат на ранни контракции. Аз миналата бременност не се усетих че са от това доста време. Започнаха точно по същия начин, сега пак се повтарят.  Според мен се консултирай с доктора си, сигурно ще ти предпише магнезий. И си почивай повече Hug

Katche, и аз от това се притеснявам, ти какво пиеш освен магнезии? И само като те заболи или редовно? При мен доктора при който ходих на ФМ, каза, че виждал завишена активност на матката и ми изписа но-шпа, бусколизин и магнерот - всичко 3х1. После обаче АГ-то ми каза, че това не можело да се види на ехографа и каза да не пия нищо, освен ако не ме боли.

# 74
  • Мнения: 2 185
Привет  Grinning
Сега дано не забравя на кой какво исках да пиша  ooooh! newsm78, много съм зле с помненнето.

Елизалоу за носене на близанци в слинг има различни варианти, ето само един пример http://www.mommygear.com/media/mayawrap/maya-wrap-baby-sling-raspberry-twins.jpg , това когатото си самичка. Иначе като пораснат може едно от пред едно на гърба, а най-лесно като сте двамата с татакото едно за теб, едно за него  Wink .

Слинг тип шал е хубаво да е леко еластичен, докато слинг с халки точно обратното-трябва да е от нееластична материя.

Пътуване със самолет най-подходящо е във втори триместър. Изберете седалка до пътеката, за да можете често да ставате и да не се засядявате, а и за ходене до тоалетната ще е по-удобно. Другата причина е, за да сте далеч от прозореца поради радиацията. Хубаво е прозореца до вас да е със свален капак. На мен ми се наложи да летя в много ранна бременност-още 4-та седмица и ми създаде проблеми, но за кратък полет във втори триместър мисля, че ще мине гладко, ако бременността не е рискова.

Стига само сте говорили за коремчетата, пускайте снимки в албума да гледаме  Flutter

Другото го забравих  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт