Професионални серии за коса - 10

  • 67 746
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
За бели коси не знам, защото все още нямам такива, но със сигурност няма да покрива толкова добре, колкото амонячните.
Относно трайността - със сигурност не са обещаните 28 измивания, или там колкото са.
Трайността зависи от спецификата на косъм ти, дали ползваш маслени маски, колко често миеш косата и какви продукти ползваш и т.н. (това може и да е ясно, ама аз да си кажа)
Ако се боядисваш тъмно, предполагам, че цветът ще пада по-бързо. Аз се изрусявам и отмиването на цвета не е толкова видимо - под него остава изсветленият косъм т.е не усещам изменението "в окраската" толкова силно.
Странни изречения написах, обясних се по "трудния начин" - дано си ме разбрала Laughing
Извинявам се, не съм спала, имах изпит.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 047
Момичета,
Кажете нещо за шампоаните на  Paul Mitchel ? Търся за честа употреба, да не изсушава косата, че краищата ми са сухи  Confused Дали си заслужава да опитвам? Мисля, че повечето имат СЕЛС, а не са евтини  newsm78
Благодаря   bouquet

# 692
  • Мнения: 616
MissNellie, бам-бам е част от типичния женски синдром наречен "Мъж го искам, сега го искам!".
Joy  Вярно си е синдром Joy

The Baroness каквото съм ползвала от техните шампоани, хич не е било подходящо за ежедневна употреба, според мен са доста силно измиващи повечето им шампоани.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 047
MissNellie   bouquet

# 694
  • Мнения: 3 675
Здравейте!
Първо искам да благодаря на всички, които се включиха със съвети и се опитаха да ме успокоят   bouquet
Аз вече съм в България и добре, че бях тотално скапана и нямах сили да отида на фризьор за да се подстрижа, защото косата започна да ми се оправя  Simple Smile  След Joico-то и дадох 2 дена почивка и освен с Phyto 9 с друго не съм я мазала. Снощи се намазах с бадемово масло и след това си я измих с Absolut repair, а накрая и сложих Phytokarite и си легнах с маската на главата  Simple Smile
Ето го и крайния резултат
  newsm44
При първото нанасяне на Phyto 9 при мен не се промени абсолютно нищо, но с всяко следващо нанасяне, косата ми започна да  изглежда все по-добре. Според мен Phyto 9 е продукт, при който се изисква постоянство. Доволна съм от това кремче, защото ми овлажнява косата и леко намалява обемът, без да я омазнява или да я правя лепкава. Simple Smile Проблемът при това кремче е, че е много мъничко и няма да ми стигне за дълго време, а не се продава във всеки магазин  Rolling Eyes
Когато става въпрос за маска за коса, то мой фаворит си остава маската на Kerastase- Masquintense  Heart Eyes Phytokarite съм я ползвала само веднъж, но и 100 пъти да я ползвам, то едва ли ще измести от първото място Kerastase. Когато се намазах с K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor и косата ми изсъхна бях в шок и поради тази причина не го взех с мен и сега ме е много яд защото можеше след 10-15 дена да се намажа отново.
Като сравня циментената серия на Kerastase и реконструктора на Joico, то веднага мога да кажа, че продуктът на Joico e много по-силен и с него може да се постигне много по-бързи и добри резултати, но трябва и много да се внимава. На желаещите да си го закупят искам да им кажа, че е много по-добре да спазят указанията и да седят само 5 минути, отколкото да седят като мен по 20 мин и да чакат да им се втвърди косата, защо крайният резултат може и да ги шокира.
Днес като разгледах форума установих, че доста дами са решили да експериментират и са пострадали от боите на Loreal   ooooh!  Жегата явно не ни се отразява много добре Thinking
Още веднъж, много благодаря на всички   bouquet
П.П. От къде си купувате продуктите на Kerastase? Имам предвид от кои фризьорски салони в София?

# 695
  • Мнения: 6 648
B & C разликата в двете снимки на косата ти е голяма ,браво че се е оправила .
И аз скоро преживях същото.
http://www.feelunique.com/brands/kerastase тук Керастаз излиза по -евтино ,доставката е безплатна.

# 696
  • Мнения: 6
B & C ,косата ти изглежда много добре. Аз искам да те попитам кой вариант използваш на Маскинтенз- за гъста или тънка коса, каот те гледам май за гъста ще да е.  Laughing

# 697
  • Мнения: 3 675
B & C ,косата ти изглежда много добре. Аз искам да те попитам кой вариант използваш на Маскинтенз- за гъста или тънка коса, каот те гледам май за гъста ще да е.  Laughing
Маската е за гъста коса. Беше ми препоръчана от фризьорките, не знам защо. Аз не съм с гъста коса, но понеже не ми се омазнява лесно и имам обем, много хора си мислят, че съм с гъста коса. Маската за гъста коса ми се отразява много добре и следващия път мисля да си купя отново от същата. Не съм ползвала другата и не мога да направя сравнение между двете.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 260
За кератиновия реконструктор да попитам. За този ли говорехте, че е най-силния. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3004378 … ame=STRK:MEWAX:IT Че май нещо се навих да го пробвам  newsm78. То след всичко написано трябва да е човек с железна дисциплина, та да не го закупи  Laughing

# 699
  • Мнения: 3 675
За кератиновия реконструктор да попитам. За този ли говорехте, че е най-силния. http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3004378 … ame=STRK:MEWAX:IT Че май нещо се навих да го пробвам  newsm78. То след всичко написано трябва да е човек с железна дисциплина, та да не го закупи  Laughing
На 37 страница от темата, MissNellie е споменала за продуктите на Aphogee, но аз май ще се въздържа и няма  да ги пробвам  Wink Щом след Joico ми се изсуши толкова много косата, представям си какво щеше да е след Aphogee  Laughing. Тези продукти са много хубави, но могат да бъдат и опасни. Според мен е по-добре да не се започва от най-силният продукт, а да се пробва с нещо по-леко в началото и ако виждаме, че ни се отразява добре, но нуждите са ни по-големи, чак тогава да се насочим към нещо по-силно. Аз нямам голям опит с реконструкторите и може и да бъркам.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 260
http://www.aphogee.com/Keratin_2%20_Minute%20_Recon.aspx Защото ето тук производителя казва, че продукта е подходящ за домашно често ползване, и при твърда вода, както нашата в Бургас. При мен от боядисване и отгоре кичури ми се промени структурата на косъма доста и стана една ни чуплива, ни права, краищата като офърфани, не цъфти но стои странно. Косъма загуби тежест. Сега съм решила да намаля броя кичури и да ги концентрирам около лицето , да спра боядисването изобщо и да помацам реконструктор само по краищата  newsm78

# 701
  • Мнения: 1 434
Здравейте,коя от двете маски е за гъста коса  да си я  поръчам  Simple Smile

http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Nutritive-Masquintense-Fins-200ml

http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Nutritive-Masquintense-Epais-200ml -  предполагам тази ..

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 260
втората

# 703
# 704
  • Мнения: 3 675
Bluevelvet, аз не искам да подвеждам хората и понеже аз съм супер доволна и те да си мислят, че ще са доволни. Маската на Kerastase е за много суха коса и ако твоята не е такава, то може и да се разочароваш. Миризмата на маската ми харесва много и с удоволствие си мажех косата с нея. Дори понякога си отварях кутийката за да я помириша  Laughing, но в един друг форум, една дама беше споделила, че на нея не и харесвало как мирише тази маска и за тези пари Kerastase трябвало да се постараят малко повече, но това си е въпрос на вкус и не може да се угоди на всички. Аз лично нямам никакви забележки към тази маска и понеже ми е свършила, много искам да си я купя от някой фризьорски салон, защото не ми се чака по един месец за да ми я доставят.

П.П. Ако я поръчаш и след като я изпробваш, ще се радвам ако споделиш впечатленията си. Накрая може да си основем клуб на Kerastase - пристрастените Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт