Жената Овен/6

  • 18 547
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 531
Здравейте момичета от мен, доста сте пописали...))))

При нас вали от обяд, а аз тогава ходих на една много готина среща. ) Мислех да съм с колата, но добре че се отказах и помолих мъжа ми да ме закара (шофьор съм от 2месеца). Както беше наваляло за 2часа не ми се мисли как щях да се прибирам ако бях с колата. )))

Делте, ти какво работиш, че нещо съм пропуснала?
И дано това чудо да се оправи с този крак, че много кофти така. Ако отидеш на частен преглед няма ли лекаря да те послуша и да направи каквото му кажеш? Макар че предполагам си пробвала. )))

# 721
  • Мнения: 2 590
Здравейте момичета от мен, доста сте пописали...))))

При нас вали от обяд, а аз тогава ходих на една много готина среща. ) Мислех да съм с колата, но добре че се отказах и помолих мъжа ми да ме закара (шофьор съм от 2месеца). Както беше наваляло за 2часа не ми се мисли как щях да се прибирам ако бях с колата. )))

Чух аз за един Галант Whistling, ама не бях сигурна. Кой модел по-точно си си взела?

# 722
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Не бачкам Мирамче,
И аз съм от отсвирените. Последно бях счетоводител във едно хотелче. Имах шеф като слънце но взеха хотела и се съдиха до скоро. Иначе страхотна работата беше защото не ми беше точно счетоводителска работата а повече на супервайзер. Много ходене имаше из хотела а аз обичам да препускам. Сега давам смени във една спортна зала от време на време на една колежка инструктор. Ама то това сега стана дълго, заради крака ми. Не ходя на тренировки и няма и кой да я замества.
Иначе съм ходила и на частен лекар и точно тоя частният ми каза, че нищо ми няма а съм имала кокоши трън и затова ме боли Joy А специалист Joy

# 723
  • Мнения: 608
Привет и от мен  Grinning Щях да ви пускам сутрешното кафе, ама се поуспах...мъничко  hahaha
Аз без да знам, че днес не се работи така яко се отнесох с вестници и списания на работа..То вече всичко е подредено, а и клиенти нямаше-така че  ударих пълна почивка.
Делте, какъв лосион и душ-гел ползваш-може да уредим доставка на място  Wink
Вени, забравих май да ти коментирам вкусотиите, ама то сигурно защото ме сви сърцето и стомаха-направо съм като бременна булка-така яко ми се прияжда.
Снощното пиле с грах артиса, защото нещо не бяха гладни мъжете, та го метнах сега. Ама изненада  Rolling Eyes замразения грах се оказа, че останал една шепичка, та наблъсках моркови, пипер (така викаме във Варна на чушките  Joy), бамя и картофки, та се получи импровизиран гювеч  Laughing
Айде да бягам да го нагледам, че да не ме потърси в хола  hahaha

# 724
  • Мнения: 22 531
Здравейте момичета пак...))))

Бенджи, Галанта е дизел, старичък, ама е добър...)))) Само да кажеш кой ме издава така, освен да имаме още общи познати, за които да не знам. ))))

Делта, кофти работа с тези съкращения и други глупости....и при вас като се има предвид, че е голям град и пак какво е чудо. ((

# 725
  • Мнения: 2 590
Здравейте момичета пак...))))

Бенджи, Галанта е дизел, старичък, ама е добър...)))) Само да кажеш кой ме издава така, освен да имаме още общи познати, за които да не знам. ))))

Ти сама се издаде, беше го сложила в скайпа до статуса. Ако е от онези с муцуни като на акула, това е мечтата на Иво, много ги харесва. Crazy
Голям град, ама положението с работата е много зле. Тази работа на която съм в момента, като цяло не е лоша, но далеч не е мечтата ми, но стискам понеже знам, че ако се махна или ме махнат ще отиде сигурно с месеци да си намеря нещо. ooooh!

# 726
  • Мнения: 22 531
Бенджи, а, да, бях.....то като го взехме беше голяма еуфория. ))))
Мицубишито си е кола трепач....пак за такава ще я сменя, вече не бих си купила някоя друга марка...)
За работата е така, стоиш и се надяваш да не те махнат, че после става сложно...)
И аз в понеделник ще ходя да видя за една работа....че в момента при нас нещата са в застой и поне да не си стоя в къщи...

# 727
  • Мнения: 410
добро утро,пу първа в този зимен ден  bouquetпри нас не спира да вали от снощи-а трябва да изляза за памперси Whistling.Маргало-как е племенницата?дано се оправи и да се видим тия дни! Winkлек ден на всички от нас Hug

# 728
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮутрУУУУУ Hug
Да ви поднеса една късна недерна закусчица аз smile3521
Във неделя ей така по късничко, ако не си на работа. Не знам дали знаете но Комшиите- братята турци имат тоя адет събота и неделята като са не са на работа имат една късна закуско обед и като я отпочнат от някъде 11 часа та я приключват към 2 .
Мъжо ми вика да я отпочнем и ниЙ таЙ, че де да ходим във неделята във това кофти време newsm47 И той отиде да ми пече банички във новата тендЖУрка newsm03 а аз ви пиша Smile

Даааам Бенжито е права Мирамче. Няма значение, че е Варна и тука си е мамата си трака още повече за такива като мене които са на тия прекрасни за мене години. И се оказа, че наистина е много важно да имаш добри conections за да имаш работа. И това го знам от моя позната от Работна сила.  Докато идат местата при тях и те вече са заети. Може да ми предложи работа да съм със сестрите циганки, пардон ромки. Ама кЪт сЪ наложи и там трябва да сЪ отпочва, че и циганкитИ нИ щЪт да бачкат чистачки. То и хич не им е лесно и на тях. И като съм почнала да споменавам братята турци да ви кажа, че там само мъжове чистят улуците. А то си е тежка физическа работа. Точно си е за тях. Защото и циганките са жени и не е работа за тях да мъкнат тия тежки торби със боклуци. А нямат и улеснения както съм виждала на други места извън България.
Та така де.....
Охаа, тъкмо свърших да ви пиша и БаткУ донесе баничките и сока от портокал на кака ви ДелтЪтЪ smile3508

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 09:42 от DELTA_DELTA

# 729
  • Мнения: 22 531
Добро утро и от мен. )))

Делта, така си е, то и преди нещата ставаха с връзки, но сега съвсем. Единственото нещо, за което ме е яд, че взимат на работа хора, които са "леко" неграмотни, с образование, което далеч не отговаря на това, което трябва и т.н. Поне като ще си слагат техни хора да имат малко акъл в главата и да могат да си вършат работата.

Ние преди малко ставаме, та и нашето ще е закуско, обяд. )
Цяла нощ е валяло и мъжа ми излезе да чисти сняг пред гаража....че ние много рядко пропускаме ден, в който да не излезем на кафенце. Това си ни е традиция просто. )

# 730
# 731
  • Varna
  • Мнения: 2 596
А това е от ДелтЪтЪ Hug
Нашето момиче пее по хубаво бееей. Снимано е във София, Пловдив, Варна smile3503
http://www.vbox7.com/play:96356569
МАРГАЛЧЕ Hug
Благодаря за твоята FREE HUGS   и от мене една Hug Wink

# 732
  • Мнения: 3 459
Добър ден.  Hug
Намерихме квартира най-накрая. Във вторник ще подписваме договора. Много се радвам.  Grinning

# 733
  • Мнения: 22 531
Добър ден.  Hug
Намерихме квартира най-накрая. Във вторник ще подписваме договора. Много се радвам.  Grinning


Честито, супер новини са това...))))

Ние пък си направихме една разходка, пийнахме кафенце, довечера пък сме на гости на едно семейство, на което сме кумове (то обратното се ходи, ама хайде). ))))
Днес си опитах и от домашната пастърма, супер е станала. ) Утре отивам да купувам още телешко да го сложа, докато не сме изяли тази. ))))

# 734
  • Мнения: 8 242
Веси, ади честито Simple Smile
Кога сме на гости  Flutter Whistling

Общи условия

Активация на акаунт