90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 581
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Привет момичета,аз все още съм с вас ,макар да не пиша често си ви чета ,но липсата на писане не е защото не искам,а защото напоследък съм доста заета и като си легна вечер ви изчитам ,но на тъмно немога да пиша.
Ели,включвай се по-често да мотивираш групата.Аз от теб се мотивирах и съм решена да продължа борбата с килограмите докрай.
Стел,какво стана с детенце ?
Всички болни да се оправят.На новите добре дошли,и на всички във форума успех.
Днес съм въглехидратна,на обед хапнах една вафла ,а за вечеря ще направя шоколадовите квадрати.

# 691
  • Мнения: 164
Моя воден е на 02.02 и ще следя зорко как протичат при вас нещата.

И аз съм с теб на 2.02 на воден , ама май ще го карам плодов да видим как ще  до тогава  Wink

# 692
  • Мнения: 1 777
 Ели, отново си много полезна.Благодаря че се включи   bouquet За въглехидратния ми стана интересно...за салатата.Какви зеленчуци може да включва?И без оцет , така ли? На кое хранене се консумира тя?Или и на двете основни?Ох, много въпроси задавам, дано имаш време по-късно да се включиш!

  Миленка, успех с интервюто..сега видях Peace

Kaшарел под кисела салата Ели има предвид туршии(заради захарта в тях),а не оцета в салатите. Simple Smile

# 693
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Елинор, а защо Не препоръчваш да се прави воден ден? Аз съм решила да го правя принципно, както си е по книгата, но искам да чуя и мотиви против водния ден. И после което натежи.

Принцесса, браво на теб! 8 килограма са повече от добър резултат.

Албена, правих експеримент с по-малки дрехи. В момента и от преди диетата съм на 32 номер дънки, сега са ми по-широки. Grinning Натъпках се даже в едни 29 номер, ама изглеждам в тях като втасал козунак. Mr. Green Видимо също съм отслабнала. Видях се с една приятелка и тя въпреки, че знае за диетата ми искрено беше учудена че, толкова много ми личи промяната, особено в лице. За сега няма да купувам нови дрехи, а след края на режима ще се подновявам.

# 694
  • Мнения: 1
Що се отнася до водния ден съм решила днес да го удържа на следващия воден да хапна и плодове и тогава ще преценя за третия воден кой е по- добрия вариант за мен.Всеки организъм се повлиява различно.Аз съм правила водни дни и за мен не е нещо ново, организма ми ги понася.Малко ми се вие свят на моменти но с повечко вода овладявам положението.

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! При мен положението е направо трагично пълнолуние, воден ден и МЦ на едно нямам думи.  #Crazy Отчет за днес: закуска  - ябълка, обяд - чеснов хляб с лютеница, а за вечеря - пърленки с мед. Кураж на водните и лягайте по-раничко, че да е по-леко

# 696
  • Мнения: X
Олелеее, аз днес съм такъв дроб, че не бих понесла воден глад...
Еличка, добре се включваш ти  Hug
Роси, с теб вървим точно по дни, този път  Wink
Аз се меря уж, ама кантарите се сбъркаха тотално, показват различно като ги местя, а уж е на еднаква твърдост (знам, че е различно ако е на килим и ако е на плочки примерно). Пък са и 2 броя кантари....дано се оправят, че като ми свърши МЦ да ми отчете някое минусче.

# 697
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! При мен положението е направо трагично пълнолуние, воден ден и МЦ на едно нямам думи.  #Crazy Отчет за днес: закуска  - ябълка, обяд - чеснов хляб с лютеница, а за вечеря - пърленки с мед. Кураж на водните и лягайте по-раничко, че да е по-леко
Бибето, и аз съм така с пълнолуние,воден и МЦ.А за лягането преди 10 нема да стане.Тогава слагам децата и чак след това лягам.
Водния ден почти приключи.най- важното е да се настроиш психически че този ден няма да ядеш.Много помага.

# 698
  • Мнения: 16
Благодаря, момичетаа Simple Smile   bouquet Голям стимул сте!
Кашарел, за 1 месец са килограмите, смисъл остават ми още 2 месеца диета, пък то излиза друго на лентата Sad
Петка, не спортувам (максимум 1 път в седмицата), но диетата я спазвам абсолютно стриктно, с изключение на едно прегрешение с 2 мартинита от преди няколко дни, но вече изчистих плюса.
Днес съм на плодове и съм взела едно помело за вечеря, ама нито знам как да го ям, нито нищо  Laughing Не съм го рпобвала до сега, ама ще видим
 Hug

# 699
  • Мнения: 322
Принцеса, и аз се озадачих с твоята лентичка... уж знам, че почнахме почти по едно и също време  Embarassed

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 16
Аз изпортих работата,като си направих днес гювечето с дом.пюре и мариновани краставички,а сега прочетох ,че не ставали за белтъчния ден.Но за другия път ще знам.
Лека вечер на всички.

# 701
  • Мнения: 16
Поля от слънчогледи, точно така, даже май ти си в неделя водна, нали? Аз съм утре Simple Smile Махам я лентата, нещо се е объркала, може да направя новичка.

# 702
  • Мнения: 322
Аз съм водна в понеделник и слава Богу, защото как ще издържа цял ден вкъщи само на вода? Работата поне ме разсейва  Mr. Green

# 703
  • Мнения: 16
Дааа, сетих се, аз започнах в събота, а ти започна в понеделник на 4-ти Wink

# 704
  • Мнения: 322
Точно така  Hug Да живей 1А  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт