90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 564
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
bibeto как правиш пърленките?утре съм на зеленчукова пица,за вечеря мислех квадратите,но пърленката ще разнообрази малко храната.колко хапваш от нея?имам купено тесто,но ще го оставя за пицата на децата.
днес с този ориз с зеленчуци ми стърже доста стомаха.сега вечерям пред компа.  bouquet
Брашно, сол и вода месиш не много меко тесто, точиш на тънко и печеш на скарата. chef После мажеш с каквото решиш мед, сладко, песто от маслини или друго. Много е вкусно. 

# 721
  • Мнения: 16

С вас сме в една група аз съм в неделя. Grinning

А аз вече умирам от глад  Laughing

# 722
  • Мнения: 17
Добре дошли на новите попълнения.  bouquet
Галина 74 и Валентина, успех с водния ден и много минуси! Стискам палци! Hug
Сиси 8227, и аз след плодов не съм гладна, но да видим след следващия плодов, като знам че предстои ВОДЕН!  Mr. Green
Ковачева, и моя воден е на 02.02 заедно със Сиси 8227!
Ели, прочетох препоръките ти за водния и благодаря! Но да попитам, това че водния може да се замени с втори плодов форумско решение ли е или някъде в книгата е споменато? В смисъл, водният ден би трябвало да изпълнява определена функция, нали така?
Милена 80, дано дае било успешно интервюто и да получиш работата! Hug
Браво Принцеса! Резултатите ти са супер!
Стел, какво става с теб и детето? Hug

Аз уж бях решила да пропусна тегленето и меренето след вчерашния плодов, понеже МЦ го чакам всеки момент, но не издържах. 1/2 кг надолу и най-вече да се похваля с първите 2 см от корема!!! Чак не мога да повярвам! Номер на дрехи още не сменям, но тези които до скоро закопчавах със зор и се чувствах меко казано некомфортно в тях са ми добре и определено свободни!

Ужасия, благодаря че се включи - на мен ми беше странно как така не сменям номера на дрехите при падащи сантиметри.

Вижте какво мисля да купя за фитнес в къщи:http://www.walmart.com/ip/Gazelle-Edge-Trainer/1597237
Някой да го е ползвал?

# 723
  • Мнения: 1 777
Албена ,аз съм го пробвала в джима.По- добре си купи елиптикъл вместо това.

# 724
  • Мнения: 99
Ние отново имаме нужда от нова темичка.
ЖАНЕ, БИ ЛИ НИ НАПРАВИЛА НОВА ТЕМИЧКА МОЛЯ.

Тук съм милички и ви каня в новата тема. Много свалени килца в нея Hug
НОВА ТЕМА

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте !Аз сам малко нощна птица тест през деня не ми идва реда да седна на комп. та за това все пиша касно. Ujasia благодаря за света ма мойто прекасване беше далго цели 2 седмици и през тях ама много ядох кто чели на пук на себе си и аз не знам защо понякога изпадам в такива състояния и за това предпочитам да я започна на ново .Дано този пат да имам успех,Сега да си дам мерките ако може да ме запишете ръст 158см.80кг.в момента желани килограми 57.Само да поясна до сега сам сваляла най много с Дюкяновата диета 16кг.за 5 месеца ма след това не направих захранването и ги качих почти двойно.И сега да се отчета за днес 1ви ден 1 голяма ябълка за закуска и лошото е че слях обяда и вечерята ма си хапнах пре доволно 2 кебапчета и половин буркан кисели крастави4ки.Ох много ми стана тежко ма нали ми е парви ден и още не сам свикнала на малки порции.Пожелавам много минуси на вси4ки и дано скоро и аз да се похваля с парвия

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 01:54 от kukulina

Общи условия

Активация на акаунт