90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 585
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • България
  • Мнения: 490
bibeto как правиш пърленките?утре съм на зеленчукова пица,за вечеря мислех квадратите,но пърленката ще разнообрази малко храната.колко хапваш от нея?имам купено тесто,но ще го оставя за пицата на децата.
днес с този ориз с зеленчуци ми стърже доста стомаха.сега вечерям пред компа.  bouquet

# 706
  • Мнения: 3 453
  Принцеске, супер си!Не съм разбрала..

 Пети  Joy ах, че съм зажмуцана ooooh! Joy ooooh! ooooh! Добре че ми разясни Hug

  Бибето, нема страшно.Накрая всичко ще се оправи след пълнолунието и цикъла.И моят пристига Laughing днес задава се леко ooooh!
 

# 707
  • Мнения: 52
Ммомичета!!!!
Подходяща ли е "ПИЦА ВЪРХУ ОМЛЕТ": 2яйца; печена чушка; гъби; маслини; филе; топено сирене; кашкавал; дом,пюре; домат; подправки
Аз мисля,че ще е доста ако сложа филе и топено сирене и се чудя дали да има кашкавал
ПОМАГАЙТЕ!!!!!!!!!!
На обяд съм яла 3 яйца на омлет с гъби и филиика хляб

# 708
  • Мнения: 1
Ммомичета!!!!
Подходяща ли е "ПИЦА ВЪРХУ ОМЛЕТ": 2яйца; печена чушка; гъби; маслини; филе; топено сирене; кашкавал; дом,пюре; домат; подправки
Аз мисля,че ще е доста ако сложа филе и топено сирене и се чудя дали да има кашкавал
ПОМАГАЙТЕ!!!!!!!!!!
На обяд съм яла 3 яйца на омлет с гъби и филиика хляб
Весито,махни филето и топеното сирене и е супер.
топеното сирене въобще не е препоръчително.Прочети етикета и ще видиш колко Е -та има.

# 709
  • Мнения: 1 777
Весито пица върху омлет е добре ,но ако махнеш поне топеното сирене.Най добре само с яйца ,зеленчуци и малко кашкавал  с една салатка.Иначе както си написала ще стане много тежко ядене.

Росито рецепта за пърленки има в темата с рецептите. Simple Smile

Аз днес съм на плодове ,а утре ми е воден който мисля да го изкарам като сутринта хапна един плод и през деня на чай и вода.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 18:47 от Pety

# 710
  • Мнения: 52
Благодаря Ви момичета за бързите отговори! И аз мислих да е без топеното сирене и филето

# 711
  • Мнения: 16
Нещо ми се закучи с лентичката, правя нова и и тя упорито твърди, че 1 април е след 1 месец  и 2 дни Laughing
Аз изядох 1/4 помело преди малко и приключих с яденето за днес, утре ще карам само на вода, пък докато издържа. От сега мисля за папкането в неделя, особено като прочетох за пицата върху омлет  Praynig

# 712
  • Мнения: 0
Добър вечер
Едно голямо браво на всички справили се с водния ден Hug Само минусчета да виждате на кантара!
Аз искам да попитам нещо за въглехидратния ден.Задължително ли е едното основно ядене да е солено,а другото сладко и може ли да се яде някакъв чипс Thinking и ако да - какъв?
Мерси предвартилено за отговорчетата Hug Hug

# 713
  • Мнения: 1 777
Люси не е задължително да е солено и сладко ,може да е само солено или само сладко.А чипса не е подходящ за този режим.

# 714
  • Мнения: 322
Чипса може и да не е подходящ, но аз днес съм на варива и реших да си зарадвам душата с едно малко пакетче  Mr. Green Това ми е любимия junk, преди го ядях в огромни количества, а откакто съм на диета, не съм и помирисвала  Peace Идват два дни глад в неделя и понеделник, мисля че няма да е фатално 50 гр. чипс  Grinning

# 715
  • Мнения: 164
И аз приключих с вчерята
-зелена салатка със белтъци/остават ми ,от дните в които бебата яде жълтъка/
-мусакато от обяд, но малко и три малки парченца  Embarassed
месо но фурна, което сготвих за домочадието .

Сега си чакам времето за вода,че много ожаднях нещо ,наистина като ям и веднага ми се допива вода.

Успех на пладуващите и водуващите утре и ,браво на тези днес.

Утре съм на гости при маминка ,та тя се е погрижила да ям бобец и това ще е .

# 716
  • Мнения: 1
Добър вечер
Едно голямо браво на всички справили се с водния ден Hug Само минусчета да виждате на кантара!
Аз искам да попитам нещо за въглехидратния ден.Задължително ли е едното основно ядене да е солено,а другото сладко и може ли да се яде някакъв чипс Thinking и ако да - какъв?
Мерси предвартилено за отговорчетата Hug Hug
Благодаря. newsm44 newsm44 newsm44

# 717
  • Мнения: 52
Не човешко се нахраних!!! Толкова тежко не ми е било скоро  ooooh! попрекалих май.
Която фиданка е измислила рецептата я поздравявам   bouquet много хубаваааааа пица  Hug
Препоръчвам на фиданките,който не са я пробвали,момичета в първия белтъчен ден го направете  Hug  Hug   Hug
Хубава вечер от мен! Сега като поолекна ще скачам на въже да ми мине

# 718
  • Мнения: 0
Дааа, сетих се, аз започнах в събота, а ти започна в понеделник на 4-ти Wink

С вас сме в една група аз съм в неделя. Grinning

# 719
  • Мнения: 1
Ние отново имаме нужда от нова темичка.
ЖАНЕ, БИ ЛИ НИ НАПРАВИЛА НОВА ТЕМИЧКА МОЛЯ.

Общи условия

Активация на акаунт