Вярвате ли и съществува ли телепатия?

  • 4 074
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
 Listenдопускам ,че има телепатия единствено ,ако сме приели тезата -че всяка мисъл е енергия,а енергията е прототип на космоса, следователно човека е единствен микро -космос,,, newsm78 ле ле пак почнах...
 smile3505млъквам

# 31
  • Мнения: 8
Да, вярвам! И ми се е случвало. С най -добрата ми приятелка, със съпруга ми, с близки... Ето дори дъщеря ми, гледайки какво пиша казва, че винаги е имала чувството, че й чета мислите.

# 32
  • Мнения: 521
Вярвам и в Дядо Коледа. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 18
Телепатка кросинговър на гените между теле и патка ли е?  #Silly Ако е така, не съм телепатка. Иначе случайности бол. Случвали са ми се, но никога не съм задълбавала по темата.
Като има толкова жени като вас, отключили се за "енергиите" и прочее, значи силата е с вас - насочете я към нещо позитивно и току виж се случило за всеобща радост.  Grinning (Без нотка насмешка го казвам.)

# 34
  • Мнения: 83
Да вярвам!

# 35
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вярвам,изпитала съм неведнъж! Няма случайни неща в този свят!

# 36
  • Мнения: 5
Да - определено вярвам! Като се сетя за някой - независимо дали ми е близък или не, дали е в България или не - то този човек ми се обажда, ако не в същия ден, но до няколко дена с 99 % сигурност.
Освен това често ми "играят" очите - за добро или за лошо...
Вярвам в силата на мисловната енергия!

# 37
  • Мнения: 13 575
И да и не

# 38
  • Мнения: 1 568
Искам да вярвам,обаче като че ли ако някога нещо е имало е било случайност според мен.

# 39
  • Мнения: 54
И аз съм от силно вярващите в такива неща. Даже - както някои подчертаха - знам, че ги има. Силно свързана съм с майка си - често не можем да се свържем, понеже и двете си звъним една на друга в същия момент. Да, някои биха казали - разбира се, след работа и т.н., но не е така, случва се в най-необичайни моменти. Да, двете много бързо усещаме емоциите на другата. С другарчето ми имаме някакъв друг вид телепатия, "в детайли" Simple Smile Не говорим само за еднаквите реплики и т н, но се е случвало той да тръгне до магазина, защото аз съм си помислила, че нямаме еди-какво си. Много пъти се е случвало някой от нас да знае нещо страшно конкретно за другия, без да е казвано от никого. Като цяло случаите са рядко, но ги има. И според мен наистина хората трябва да са силно свързани помежду си - емоционално, душевно...

# 40
  • Мнения: 2 175
Все си мисля, че има разлика между телепатия и шесто чувство.. newsm78

Ако аз съм далече и зле  и майка ми "усети" това и звънне - за мен е силно шесто чувство..
А ако някой ми довърши мисълта и то с мои думи, още преди да съм я изказала - е телепатия..

И двете са ми се случвали.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 735
Може би има нещо вярно за телепатията.Много често ми се случва с мъжа ми и с майка ми,едновременно да си звъним или да си помисля за някой от тях и да ми звъни в момента.
Иначе относно шестото чувство.Малко преди да забременея майка ми ми разказваше как цял месец и е весело и върви и си тананика по улиците,просто и е било приповдигнато настроението,предусещала е добрата новина.

# 42
  • Мнения: 2 183
Вярвам.Няма случайни неща!

# 43
  • Мнения: 281
Донякъде ..... Wink

# 44

Общи условия

Активация на акаунт