Февруари идва вече, порасна ЮНСКОТО човече - 12

  • 19 193
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте и от мен.
mamita_desita, Честит Рожден Ден!
dion, честит ти рожденник!
Хубаво изкарване на всички празнуващи.  Heart Eyes
ЛУЛУ, браво за резултатите, това е прекрасна новина.  Hug
*Elisa*, сега като отидеш при Балев всичко ще е наред. Не знам защо, но аз лично му имам голямо доверие.  Peace А защо чак след 2 седмици, аз мисля другата да ходя.  newsm78 Нали според него съм с 1 седмица напред.
Кога е лекцията в ОБ и за какво ще бъде, че нещо не ми стана ясно? А в четвъртък съм на линия, колата запали от раз вчера.  Grinning
Аз се мажа с доста неща против стрии, важното е да съм намазана, че не съм много по тези процедури. В неделя си направих кремчето от какаово масло,кожата става страхотна.Дори лицето си мажа с едно парченце какаово масло.  Peace
mama jeia, няколко дни п реди да забременея ходих при невролог, много ме болеше кръста и десния крак в сгъвката на таза, от там си отиваше и болката в кръста. Не съм правила снимки и изследвания, но от прегледа ми каза или ишиас или дискова херния. Пих само ден и половина лекарствата и разбрах, че съм бременна, веднага ги спрях. След това ходих още веднъж, за да му кажа, че съм бременна и съм спряла лечението. Думите му бяха, че и да ме боли сега нищо не мога да пия по време на бременността, но не каза нищо за евентуален проблем при раждането. Дали ще има такъв?

# 61
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен! Мога ли и аз да получа парола за албумчетата? Praynig

# 62
  • Мнения: 8
Пепси, в ОБ не е лекция, а ден на отворените врати. Ще ни разведат из родилното отделение да се запознаем с условията и да разгледаме, да се информираме. Пък и старшата акушерка вече я познаваме от една лекция, ако се сещаш Wink
А за Балев реших след 2 седмици по финансови причини. Много е скъп прегледа, пък сме пред заплата и така Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 0
Киди - чудесна тема -благодаря   bouquet

darry darry  4естито очаквам с нетърпение снимки   bouquet

jj не се тревожи мила  - всичко ще бъде наред   spoko

sorceress чудесна работа си свършила вчера  Whistling дай да изплакнем окото ....... Laughing

mamita desita  newsm59 много любов,щастие и прекрасно бебче на финала
  
лулу много се радвам за теб ,сега ти остава едно спокойно бременеене в очакване на човека  Hug


оххххххххх Eliska ти направо ме побъркваш с твойте забавни романи  Grinning Hug

да страхотни хора сме ние водолейте  Blush
а и страхотен мъж имаш бе ..........ейййййййй .Сушилня - само така .Много е удобно хич не се чуди - сега сушилнята а докъто се роди бебчо всичко останало ще си купиш  Peace
Аз само съжалявам ,че не успях да нави мъжа ми за съдомиалня ,но нищо сега работя по въпроса .По-гадното е ,че преди три години направихме основен ремонт на апартамента и сега ,за да я вкарам тази сушилня трябва да подновя кухненските шкафове  #Crazy.
моят ще полудее ............. Grinning
а за пазаруване за бебето не иска и да чуе .Да но аз си пазарувам по -малко и си ми стоят нещата в офиса  Whistling

# 64
  • Мнения: 94
Още веднъж благодаря на всички! Честито и от мен на всички с повод днес! Hug

# 65
  • Мнения: 36
Елиска и аз бях горе долу във твоето положение (с парите в къщи) като раждах дъщеря си  Hug ЗА Всичко разичтах  на помощ от околните, защото току що се бяхме оженили, купихме си кола и останахме почти на нула  Rolling Eyes Но понеже съм оперирана от срам и не знам какво е това чувство, направо наредих на всички кой какво да купи  Laughing Laughing Аз и за сватбата така  Mr. Green Mr. Green Казах им - и да не вземете да купувате простотии  Naughty искам ПАРИ, аз ще си купя какво си искам  Laughing Laughing Mr. Green  Whistling (това го казах както на майка ми, така и на свекито така и на по голямата част от гостите  Whistling) Та мисълта ми беше - застанах срещу бабите (като много добре знам кой горе долу с какви приходи разполага) и ги питах директно - Ще помогнете ли за покупките за бебето?! Естествено те отвърнаха - ДА.. Следващия ми въпрос беше кой какви пари може да отдели?!  Whistling Всички ме гледаха втрещено, обаче свекъра се опомни най бързо и каза - Аз мога да отделя  еди колко си пари  Crazy Но ако си харесала нещо по скъпо ще помогнем  Mr. Green И такаааа... моят съвет е - пробвай да бъдеш искрена към всички и разбери кой с какво може да помогне и ще си прецениш след това какво ще купиш  Hug Hug А относно сушилнята, аз също много искам  Mr. Green може би на есен ще си купим  Mr. Green Но след като нямате качествено легло и матрак, моя съвет е да си купите първо тях  Hug Hug И без това бебчо е лятен, ще съхнат за няколко часа дрехите на слънчице  Peace


Забравих да честитя на ЛУЛУ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 И да кажа, че в нашата къща аз бях тази коята не искаше миялна  Whistling Whistling Мъжо ме убеди да не кажа изнуди да си купим и сега си признавам, че без този уред не мога да живея повече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 339
Мъжо до ден днешен не вярва в удобството на миялната - имаме, но според него само бучи и харчи толкова вода, колкото ако си мия на ръка... 2 часа е програмата... "за 2 часа колко чинии ще измияя", аз казвам "е, ама за тези два часа, докато миялната мие, ти вършиш нещо ДРУГО, аз нещо трето... пести време, а и мие с една вода повече от час и половина".... бръм, бръм, бръм Simple Smile
Май просто имам нужда да споделя, от колкото от съвет.. но ако имате мнение - действайте!



Елиска, защо не изпозвате по-кратка програма, нашата съдомиална също има двучасова програма, но аз си ползвам само 30минутната, дори ми се струва, че тя мие по-добре.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хихихи, пак не съм разбрала. И кога е това в окръжна? Би ми било интересно да видя как е в други болници, нали мама работи в силистренската, че всеки път като се прибера ходя (втори дом ми е  Mr. Green)
Ох,питах те за Балев да не би на мен да ми е рано още, но пък мой познат ще ходи в петък да записва жена си, че да ме запише и мен.  Party Отделно, нали татито се прибира в понеделник към 16.30  newsm44, че да се запознае с бебчо веднага.
Сега като говорите за финанси, моите родители искат да ни купуват нещо за подписването, да ни останело за спомен. И като ги знам все нещо ще вземат, та идеята ми беше да се комбинират със свекитата и да ни вземат халките. Но..., нашия татко не иска и да чуе някой да купува, каквото и да е, ние щели сме да си платим всичко. На свой ред и аз поставих условие, че не искам нищо за бебето от баби и дядовци, може само парички, но без съвети.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 0
Eliska, все такива романи да ни пускаш, чета ги с интерес.
За сушилнята ако искаш мнение - супер е. Аз я имам от 6г. и я намирам за толкова нужна колкото и пералнята.
Особено за бебе. Със сина ми никога не съм гладила дрешки, защото след сушилнята няма нужда. Водата се изпарява на 100 градуса, отделно се сушат в стерилна среда, а не навън на прахта или нейде из стаята да правя парник. Да не говорим колко е по-удобно за бельото. Всеки път като мина покрай тераса с гащи ми е едно такова шантаво  Joy Е  твърдо Нье моите гащи няма да висят навън  Laughing
За количките се изказах. Твърдо искам по-скъпа количка и да е максимум 7-8 кг. Спомням си как ми се е налагало да я вдигам и е нямало никой покрай мене, та в никакъв случай не бих си взела тежка.
kalimana само да си намеря кабела на апарата и ще кача снимки.  Laughing

# 69
  • Мнения: 30
Eliska, аз лично не обичам много сушилните. Като студентка доста дрехи си съсипах в сушилня и то хубава на Miele. Памучни и плетени неща се свиват. Вече започнах да я ползвам само за чаршафи и дрехи за вкъщи. Моето наблюдение е, че дори да пише че е за 7 кг пране, ако сложиш цялото пране от пералнята вадиш дрехите почти съвсем мокри. За зимата действително е удобна, защото не трябва да сушиш дрехи в стаята, но аз от март до ноември суша на терасата и много бързо изсъхват. Но то си е въпрос на лично мнение и предпочитание. Имам приятелки, които не могат да живеят без сушилня.

# 70
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
 bdbaloni на всички рожденници днес с пожелания за здраве и хубави моменти оттук нататък!

ЛУЛУ чудесна новина, сега вече можеш да отдъхнеш!

О, чиполиното ми харесва, дано и материята е готина и да може да се монтира и сточе за кола и е супер... ако нашите не подаряват количката (няма да си кривя душата, тогава ще гледам възможно най-добрата до 1000 лв... защото знам, че могат да си я позволят) ще се ориентирам към тези Simple Smile
На този модел Чиполино са изкарали нов вариант - разликата е в десена - не е едно цвете, а няколко по-малки и новото е, че може да се монтира столчето. Материята не е лоша, гледах ги във магазина на Вис Виталис преди около две седмици.

За стриите бях писала, че се мажа с крема на Авент и засега нови нямам, само старите, които са ми от миналата бременност и тогава се появиха в началото на седмия месец някъде, когато качих рязко килца и докато се усетя да почна да се мажа стана тя, каквато стана.

Гледам, че сте обсъдили и шишетата, и другите му там джунджурии - някой има ли представа на Томи Типи дали има стъклени? Защото миналия път ползвах такова /не помня коя марка беше/, а тези ми харесаха определено. Мислех си и за помпата, ама нещо няма отзиви за нея, пък и таз кутия за стерилизация ще я ползвам за нещо друго май, тъй като стерилизирам само преди първата употреба, после горещата вода и четката и готово.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Добро утро мами.И аз да се запиша ,че пак сте изписали толкова многооооо

# 72
  • Мнения: 0
Цитат
Имам приятелки, които не могат да живеят без сушилня.
Аз  Peace Аз съм 1200 оборотна центрофуга и сушилнята ми ги вади абсолютно сухи за половин час.
Сложила съм я със стойка върху пералнята и само вадя и слагам в нея.
Всичките ми дрехи са съобразени с нея, а ютия твърдо не ползвам...
Но аз съм си мързел. Ако има каквото и да е уред, който може да ми спести време и усилия ще е вкъщи.

# 73
  • Мнения: 1 554
Лулу,браво,знаех си,че всичко ще е наред,само излишни главоболия,сега за теб остава една прекрасна бременност до край Hug

Елиска Joy

ние също сме с съдомиална,и това 2 часа ми се струва безумие,аз я пускам на 30 минутната ползвам програмата 3в1 с хапчетата Peace

# 74
  • Мнения: 4 206
ЛУЛУ, толкова се радвам. По съвсем друг начин звучиш, сега да пишеш по-често!

Елиса, и твоя постинг ми дава успокоение, защото на мен резултата от втория скрининг ми е почти същия, аз вече и на ФМ ходих два пъти, казаха, че всичко е ок, но то все си гложди... Моят риск е 1:580 при възрастов - 1:590.

Елиска, душо, ти пишеш по-бързо и от мен, сигурно Laughing аз си мислех, че бия рекорда по дълги постинги, но в тая тема ти ме биеш Heart Eyes
Та за миялната и сушилнята - и за двете съм с две ръце "за". Аз нямам място и засега нямаме, в момента си правя един проектчета как да разширим кухненската част - при нас кухня, трапезария, хол е в едно, а боксът ни е ужасно малък - няма 2 на 2. Та мъжът ми не знае още за тези мои планове, защото правихме кухнята сравнително скоро - преди да се роди дъщеря ми, но определено ми трябват и още шкафове, и още уреди - така че - прекрояване ще има, само да видим кога. Има една дума, обаче, към която съм алергична - и тя е "ремонт" Tired

Общи условия

Активация на акаунт