Баба Марта бързала на Августинчето мартеничка вързала!

  • 30 848
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
здравейте и от мен. Да се разпиша и аз в темата, докато не е свършила и тази  Embarassed
Аз вече се изчерпах откъм ентъртейнмънт идеи за Ния. Оставих я на самотек днес... да прави аквото ще. Нито ще чистя, нито пък ще и се ядосвам...
Дони, бързо оздравяване... на Дениско. Още малко и ще заякне и няма да боледува вече  Hug
Ния засега е здрава, но е ужасно запечена. Нищо не помага. Даже и дуфалак... върши работа веднъж на 3 дни. Минала е на супи, на сокове от сливи, пюрета от круши, чай блевит Л. Спряла съм солетите и сухарите и не помага... незнам какво да я правя... давайте идеи....

# 16
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 448
Граци, ако яде овесени ядки с плодове, давай са сутрешна или слдобедна закуска! Също така и водичка от сварени овесени ядки!

Калоян вече изцяло е на домашна храна. Отказва категорично детската кухня.  Confused

# 17
  • Мнения: 276
Граци и ние сме с този проблем.Вече му давам само Овесена вода.Оправи се за сега,но спра ли я и пак се запича.

# 18
  • Мнения: 1 090
Пухи, честит рожден ден на патерици!

Ани,   bouquet за темата!

При нас всичко е наред. Вчера цял ден обикаляхме магазините, но на Алекс не му хареса.  Joy Лягаше по земята и не даваше да му облечем якето. Така поне ни спести доста пари, че тук разпродажбите са много примамливи.  Wink Ходих и на гинеколог, сега чакам резултатите от цитонамазката. Направиха ми и УЗ на гърдите, който не се поемаше от касата и платих.

След малко ще ги изведа на разходка, че пече много приятно и е тихо времето. После една приятелка на Марина ще идва на гости и ще настане лудница.

# 19
  • Мнения: 1
Мамчета, много се радвам на вашата активност!
Ани   bouquet

Да поздравя Пухи (че нали все с патерици ходя) - да си жива и здрава мила!  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на Мартини мама, ако чете (май скоро не съм ч засичала)! Желая и много щастливи мигове, усмивки и късмет!

Калата, голям чистофайник, Ариан само бърше (той май за всички деви е пръсъщо) Heart Eyes
Монч, много ме кефи как е задрямал на стола, напълни ми душата. Да му е честито новото братовчедче със здраве да си играят всички заедно  Hug
Пинки, ама Боби одрал кожата на тати  Heart Eyes Hug

Много са сладки всички августинчета!!

Ние сме си все така кашлящи, вече започнах да му варя чайове от лайка, ехинацея, давам клеева тинктура и калкареа-та за зъбки (имаме едва 7броя). Софчето и тя вкъщи си стои, на антибиотик е..Но хубавата новина е че от днес и двамата започнаха да хапват по-малко, което си е голямо успокоение за мен, че тук за 1 седмица ми се стопиха децата  ooooh!
Ние ядем основно пюрета и то с триста зора, кухня неще и да помирише, когато е здрав яде аз ако направя нещо..иначе към общата храна няма много влечения. Набляга на супи

Граци, дано Нийчето да се справи с този проблем, че много неприятно и ние бяхме така ама отдавна  Praynig


# 20
  • Мнения: 52
Здравейте,мамчета!
Честит рожден ден на Мартини мама! Да Си Жива И Здрава,Обичана И Закриляна!!!
Дони, мерси за кафенцето! Силно се надявах да не си споделяме проблеми с болните ни дечица,но уви Дениско се разболя още на 2рата страница  Confused Дано нямате повече проблеми и тази вечер да си навакса пропуснатия сън  Hug  Hug  Hug
Малчева, радвам се че харесваш постовете ми! Надявам се да пишеш по-често през новата тема! Пусни и снимчици  Hug
Ани, Калата е като маймунка! Голямо сладурче е ,направо е готов да поспи в шкафа!Затова и не можеш да правиш нищо с него като те държи под такова напрежение. Алекс и той се опитва да се покатери ,но като кажа,че ще падне му убивам желанието. Иначе бърка по всички възможни шкафчета,а любимия му е с подправките и редовно изсипва половината пакет или кутия  Joy hahaha
Граци, нямали сме подобен проблем с малкия и не мога да ти помогна. Мое приятелка даваше на детето си пюрета синя слива или круша или самите плодове и им помагаха. Успех дано скоро мине запичането.

При нас все едно и също. За радост хремата мина май и със зъбите имаме застой,но пак е паркиран до мен на спалнята и не иска в кошарката.Какво ще правя не знам  newsm78 Сега спинка,а аз сложих яденето да се пече и пия кафенце. По късно ще пусна прахосмукачка,моп и ще забърша праха. Имам напредък в килограмите днес бях на фитнес и съм 60кг 200гр.  Hug  Hug  Hug

Хубав ден желая на всички. Дано и другите мами се включат,че има някой който не съм ги виждала да пишат нито снимки на дечицата,само на колажчето

# 21
  • Мнения: 3
Оффф и аз днес използвах намалението, че съм си вкъщи и реших да си прибера новогодишната украса, че то мартеници вече пуснаха  Blush и да позачистя. С чистенето постигнах що годе някакъв резултат, украсата я поприбрах и тамън си пиех кафенцето с удоволствие и обяснявах на една приятелка каква хубава работа съм свършила и какво да видя - срещу мене се пулят още два герлянда, които не съм свалила  ooooh!  #Cussing out точно пред очите ми са били, как може да съм такава гъска не знам.  smile3511 Дори украсата пред външната врата излязох да прибера, а тия герлянди дето са ми пред очите не съм ги събрала  ooooh! Еййй тоя Гинко Прим, бе - едно хапче да пропуснеш и не прощава  hahaha Joy Денис не иска да обядва. Ръфна само малко филийка и изяде едно кремче  Rolling Eyes Сега го чакам да стане, че да идеме до докторицата

# 22
  • Мнения: 64
Много положително се зареждам след такива участия,защото виждам,че още ставам  Blush  Blush

"Мила ми Венетооо"...добре че съм със здрави нерви, иначе до сега да си бях метнала въжето на врата и да си бях ритнала столчето..... ooooh! ooooh! ooooh! И ти ако не ставаш....мале, мале...лошо ни.... Joy Joy Joy hahaha  Hug

Дони, ти за мартеници говориш, аз миналата година окрасата я свалих на 24 Май  Crazy Embarassed Embarassed Дениско, да се оправя бързичко  Hug

Амааа как ви излових повечето из ФБ... Стахотни дечковците беее...ама то и майчетата са ни все лични... Hug

Мартиниииии, включи сееее...честит ти Рожден ден..Липсваш ни!  Hug


Бизу, Монч вчера направих същият номер със заспиването, но този път на гърнето и като се бутуряса по лице в килима чак се стресна милия...Смях се с цяло гърло  Joy

Хайде от мен толкова..не че беше нещо де...Цунки, мунки...  bouquet

Ани,   bouquet Калата голяяям беладжия...сладурко  Hug

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 14:59 от Feb

# 23
  • Мнения: 104
SMG, Мити ми позволява да го обличам само като му бутна в ръцете нещо да се занимава.Така става много лесен за обличане,направо омеква Mr. Green Къпя го прав на душа и по този повод да попитам мъжките майки:Как ги забелвате тези пишки като не е във ваничка?
Миткото е с много лоша влажна кашлица от вече месец и половина и АБ пи, и спря да кашля за семица и пак.Каката също кашля влажно,но педи каза да спрем всичко. newsm78 За това си цока на поискване все още.Растът му и кътници, непрекъснато си дъвчи пръстите, един е пробил,венците му са много надути и зачервени и е станал много капризен.

Книжките,за които стана дума ги имаме.Сочи с пръстче и ние му казваме кое какво е.Може да казва гозде-грозде,кон,тото-цоцо,пате и други неща, но не иска.Кака му,като не и угодя нещо, ревва и казва махай се и той взе така, махай се казва.Със сигурност не му е ясно какво точно значи.

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 15:57 от меви

# 24
  • Мнения: 955
Честит рожден ден на Мартини! Много щастие и сбъднати мечти!

# 25
  • Мнения: 702
Здравейте!
Аз днес имах гости и в къщи беше голяма лудница,сестра ми с племенницата бяха,и Ивайла като чу и категорично отказа да ходи на градина,станах рано за да направя на всички кифлички и тя,като се събуди ми каза:
Мамо искате да отида на градина и сами да си ядете кифличките а??? Joy Joy Joyголям смях беше.
Иначе общо взето и при нас нищо интересно,написах си молбата за яслата,снимах акта за раждане и утре най накрая съм се наканила,че ще ходя да я подам!

# 26
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Хммм, тук нещо годините се коментират, а Thinking, че и Дони се бута у шамарите  Naughty, нещо за Гинко прим говорите, а? Аз какво да кажа  newsm43, ааааааа, питам  Sick. Интрига, с майка ти душа сме наборчета, чак се зачудих кога станах и аз на тези години... Та така.
Миналата година свалих новогодишната украса на 22 март, и то след като ме питаха, защо аджеба, съм още с новогодишната украса, и то чужденец  Embarassed, и аз смотолевих, че на Калинчето много й харесва, та затова  Mr. Green, тази успях да разкарам още на Йорданов ден. Дони, вземай пример от мен  Wink. Целувки на Дениско и да не чувам за болести Praynig.
Аниии, като гледам Калата как е разровил най-важния шкаф в кухнята  Peace, трябва да го преместиш, да освободиш терена на детето  Hug. Моето, докато писах това, го свалях два пъти от перваза на прозореца, качва се по масата, столовете, а от скоро и виси на етажерките  Mr. Green и се опитва да ходи по стъклата на прозорците  Mr. Green, ще я правим алпинистка, няма начин. Иначе успявам да свърша някаква работа с нея ако искам, но не винаги ми идва музата. Сега сме на диета, та почти не готвя, само за нея, но то не ми пречи, а когато мога, давам от нашата храна, вчера например ме изненада, като изяде цяла чиния миш-маш  Shocked.
СМГ, и на мен ми е много приятно, да те чета, напомня ми за едно отминало време, за което се чудя често случвало ли ми се е, или не... Цени всяка минута на спокойствие, прекарана там със семейството ти! За тук просто не ми се говори,...А и щом са те приели немкините, направо си СУПЕР!
Стели
, и за теб се радвам, много, и те мисля, да знаеш... Hug, целувки на Дара!
Харесват ми и ведрите постове на Феб, винаги намира по нещо хубаво във всичко  Hug, за което й завиждам благородно. Честит ти племенник, Феб, да ти е жив и здрав и поздрави на сестра ти!
Мен ме е сковала така депресия, че единственото хубаво в момента е Калинчето, нищо друго...Когато се видя с приятели, установявам, че и при тях положението е същото, че и по-трагично, и ми става още по-зле. Но пък винаги след лошо идва хубаво, нали Wink.
Иначе и Калина плаче след баня, и аз я къпя ту в душ-кабината, ту в коритото, където й харесва повече, в последно време се опитва да се налага с рев  #Crazy. Вчера рева 15 минути пред килера, за да пусне пералнята  #Crazy, днес 15 минути рев, докато разбера, че иска шоколадов бонбон... Абе, определено не съм от най-досетливите майки, обаче това е положението . Продължава да яде по три пъти на нощ  Tired, но вече не ми прави впечатление. Установих, че по това време на нощта дават хубави филми по Холмарк, та убивам времето с кино  Crazy.
Ох, наистина годинките си казват думата, защото забравих какво пишеше на предишната страница, а имах да казвам толкова неща  Crazy.
Честити рождени дни на Пухи и Мартини мама, да са винаги усмихнати, здрави и щастливи! Липсвате, включвайте се!
Така, отивам да сваля Калинчето от проореца, че ... кой ме излъга, че на 37 е лесно да се гледат деца  Wink Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 090
Добро утро!



Не знам по каква причина, но тази сутрин се събудих в много добро настроение. Другите още спят, а аз станах сама и пия кафе на тишина и спокойствие.

Елле, КовачеваHug. На моменти ми е малко странно, че от чужбинските мами останах само аз в темата. Но пък ми е приятно тук и продължавам да си пиша.  Grinning

Май трябва да се оплаквам от Алекс по -често.  Joy Снощи го изкъпах на душа и излезе без да плаче. Облякох го кротко, направих му млякото, но... настана голяма драма, че и Марина поиска чаша мляко.  Joy Накрая и двамата пиха от чашата, а аз се опитвах да опазя дивана от заливане.

Вчера Марина и нейната гостенка си играха около половин час с Алекс на криеница и той беше на върха от щастие. Едната се криеше, а той сочеше на другата къде се е скрила. На мама предателчето.  Joy

Сега чакам с нетръпение да ми донесат новата сушилня и миялна, че след като ги поръчахме миналата седмица, спрях да пера. Жалко, че не можех и чиниите да не мия.  hahaha

Най- накрая и аз си направих регистрация във Facebook - Севдалина Георгиева. Чакам ви и там.  Simple Smile


# 28
  • Мнения: 26
Добро утро мили мои!

Ани както винаги страхотна темичка си спретнала!   bouquet

Дони бързо да се оправя мънинчо.  Hug И Пуканката и тя се влачи 2 седмици със сополи и кашлица и най-накрая оправихме нещата с "Коларгол" и физ. разтвор на капки.

Пухче и Мартини да сте ми живи и здрави най-вече, останалото ще си купите!  Hug

СМГ и на мен ми е кеф да те чета мила, много спокойствие и щастие лъха от постовете ти.  Hug

Стели мисля те да знаеш. А да не чувам съмнения дали ставаш или не, естествено че ставаш и още как. Wink

Хриска за възраста нали се разбрахме - ние сме като хубавото вино, колкото повече стареем , толкова по-хубави ставаме.  Laughing

Залавям се за работа. Останете си със здраве! Целувки  Hug
 

# 29
  • Мнения: 52
Добро утро!По едно топло кафенце!  Hug

Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт