Баба Марта бързала на Августинчето мартеничка вързала!

  • 30 850
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 702
Добро утро!
Момичета благодаря за кафенцето,ние след малко излизаме,по късно отново ще се включа.
Хубав ден на всички!

# 31
  • Мнения: 2 376
еха, браво, вече сме в нова тема. Ани, благодаря!
Ние се завърнахме от Холандия. Точица се прибра с 10 нови панталона, яке за следващата зима и сумати други разкошотийки + един куфар с играчки.  ooooh!
Направо ме шашна това дете- като слязохме от самолета започна да говори на холандски. Оказа се, че знае и разбира много повече отколкото ние си мислим.
Катастрофирахме с колата и се наложи да ни вземат с камион. Sad На Точица и беше много забавно в камиона. Аз направо бях супер щастлива, че тя беше в стол,  тъй като ни удариха от нейната страна. Но където и да стоеше със сигурност щеше да пострада, ако не беше в стол.
Много и хареса тамошната храна. Напълняла е много и май си отказа нощното кърмене. Thinking Да видим как ще е сега във вкъщи.
Аз също като много тук се разболях, но се оправих по техен маниер. Една разходка в студа и нямаше следа от хрема, кашлица и  т.н.  newsm78

# 32
  • Мнения: 52
Брит. БЛАГОДАРЯ на Господ,че сте добре цялото семейство. Милите сигурно Ви е излезнал ума особено и с малката. ДОбре,че се е разминало  Praynig  Praynig  Praynig Хубави покупки сте си направили. Чакаме снимките  Peace
Граци, Ния е мадама и половина как ще ги опазим тези августинчета  Hug Hug Hug
И ние днеска бяхме малко на разходка. До магазина и обратно, но през половината път се носихме. Важното е,че взехме въздух!

# 33
  • Мнения: 955
БритHug.
Днес получихме неочаквана покана да ставаме кумове през април. Имам огромно желание, но за съжаление май трябва да откажем Cry. Просто няма какво да правя Ивайло. Не, че няма кой да го гледа, но той не може без мен. Ако приемем трябва да си ходя първо да го приспя, после на всяко събуждане (т.е. през 1-2 часа) и то не се знае дали ще иска да заспи веднъж като се събуди и види, че ме няма. Ох не знам какво да правя, много ми е тъпо. Някой да има идеи  Tired?

# 34
  • Мнения: 2 376
Еллле, аз бих го взела със себе си. Някой ще се грижи за него  покрай основните официалности. През другото време само седиш на маса. На него сигурно ще му хареса да е сред хора.

# 35
  • SZ
  • Мнения: 10
Еллле, аз бих го взела със себе си. Някой ще се грижи за него  покрай основните официалности. През другото време само седиш на маса. На него сигурно ще му хареса да е сред хора.

Подкрепям!
И той ще се забавлява,а като каталяса и ще си заспи на някой стол  Wink
Не са вече толкова малки,ще удържи!

# 36
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Елле, аз също съм на мнението на Брит и Пухи. В крайна сметка до април има още 3 месеца. Децата растат, променят се. И аз си мислех, че никой няма да може да приспи Калоян, ама като се наложи да го оставя в Пазарджик, взе че стана работата. Те с всеки изминал ден се променят, така че , давай по-смело!  Peace

# 37
  • Мнения: 3
а как ще тръгнеш на работа, бе мила??? Rolling Eyes Все някога трябва да го оставиш. Просто не можеш да си представиш колко добре се справят и без нас. Специално за сватбата можеш да го вземеш, но трябва да мислиш някакъв вариант да го оставяш за по малко, да свиква  Peace Иначе, след като ви канят за кумове, знаейки че сте с малко дете, вземете си някоя от бабите - хем той е покрай вас, хем ти ще си спокойна   bouquet
Брит добре завърнала  се! Настръхнах като четох, че сте катастрофирали  Shocked Слава Богу, че е бил малкия дявол  Praynig
Веси не се тревожи за Ния - моят Денис си я пази и наблюдава от разстояние - тя си е само за него  Naughty  Joy Joy Joy
Денис кашля ужасно  Cry Вече две нощи не спя, а тая вечер едвам заспа от тая кашлица. Ще взема май антибиотика - просто не ми издържа сърцето да го гледам как се мъчи миличкия ми  Sad Хич не ми се иска да му давам  ooooh!

# 38
  • Мнения: 52
Ел,имаш достатъчно време да свикне с някоя от бабите. И аз си мислях,че Алекс никога няма да свикне без мен,но сега го оставям за 2часа да спортувам. Много е хубаво да кумуваш.Явно семейството,което ви кани много държи на приятелството ви, то си става като роднинска връзка. Ти ще си прецениш най-добре,но време за промяна има  Hug
ДониHug всички августинчета са страхотни  Това имах предвид когато казвах как ще ги опазим  Party да са ни живи и здрави пък каквото те си изберат. Около Алекс много мацки като мухи на мед го кацат.

Хубава вечер на всички!!!

# 39
  • Мнения: 52
Добро утро!
Кой каквото предпочита!
Хубав ден! Болничките да оздравяват! Hug

# 40
  • Мнения: 955
Благодаря на всички за отговорите.
Всъщност през деня нямаме проблеми, много пъти съм оставала Ивайло на баба си и съм ходила на работа. Отсъствала съм по 3-4 часа и освен мрънкане всичко е ок. Стане ли време за сън обаче, нещата коренно се променят. Човекът не заспива без мен и това си е. Преди около месец ми се наложи да остана една вечер на работа до 24 часа. Като се прибрах в къщи беше трагедия - баща му неуспешно се мъчил да го приспива, баба му също. Като ме видя нямаше сили да реагира по никакъв начин, толкова беше изтощен от рев, глад и от късния час. Баба му съответно хлипаше с него. Скъса ми се сърцето като го видях  Cry. Също така много често се буди вечер. Вече спрях и да броя и да засичам и да гледам часовници, но приблизително на 1-2-3 часа. А сега както го мъчат и кътниците... Щом се събуди не съм ли си в къщи започва истеричен рев, не мога да ви опиша и не млъква докато не се прибера. После като заспи хлипа 2 часа и мръдна ли веднага се буди.
Та да си дойдем на думата. И аз си мислех като вариант да го взема с нас, ама като знам, че няма да слуша. А то са ритуали, трябва и на дансинга да сме активни  Wink. Сватбата ще е нощна. Като помня нашата свърши около 3 сутринта, едва ли ще издържи до тогава.
Аз си мислех като вариант до 22 часа да е с баба си, а аз да се прибера да го приспя. После с малко повече късмет ще се събуди около 24 и да ида пак да се пробвам да го приспя, а ако не заспи да го взема с нас. Ама кофти ще е да отсъствам, все пак ще съм кума…ох не знам и аз. Хайде няма да ви занимавам повече с моите глупости.
Лек ден на всички!
П.П. Веси, не сме близки с младоженците, дори не познавам младоженеца  Mr. Green. С булката се познаваме отдавна и сме колежки в новата работа, та от там. И аз останах супер изненадана от поканата и най-вече много поласкана  Flutter.

# 41
  • Мнения: 955
Дони, как е Дениско?

# 42
  • Мнения: 702
Здравейте,аз днес цял ден се занимавам с домакински задължения и чак сега успях да седна и почина малко.
Сутринта бяхме на консултация,отложихме ваксината за другият месец,нали беше болен,претеглиха го 11кг е и 84см.
След консултацията минах и през детската градина,за да уточним подробностите,Петър от 01.03 ще е на ясла,казаха ми изследванията да направим в последната седмица на февруари,защото важат само една седмица.
Иначе на Петьо много му хареса,качихме се в групата на Ивайла и си поигра с децата,даже не искаше да си тръгваме.

Брит,добре дошли с Точица,радвам се че катастрофата не е била сериозна и сте добре всички.

Мамадона щом е толкова честа кашлицата мисля,че взимаш правилното решение за антибиотика,Дениско бързо да оздравява!

Елле дано скоро Ивайло да преодолее превързаноста си към теб,за да си по свободна и да сте спокойни и двамата,момичетата са прави,че децата се променят.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 16:22 от mama galka23

# 43
  • Мнения: 3
Ел взех антибиотика и от довечера го почвам. От тая нощ имаме ново 20. През нощта спря да кашля, обаче през деня е чудо  ooooh! Явно няма да се разминеме с АБ, но поне да не се мъчи повече детенцето  Sad Иначе е доста палав и игрив, но той няма температура, може би затова. Ог беля на беля ходи  ooooh! Сутринта влизам да си мия зъбите, нашия по мене, застава най-демонстративно до тоалетната, вдига капака, сваля гащите и си навежда бубата в стойка за пикане  Joy Смяла съм се със сълзи. Онази вечер пък забравих да му намажа ръката с кремче и той го носи преди да си легне и ми показва изгорената ръчичка да го намажа. Другия номер е като се наака да си сочи дупето и да вика Ауууууууууууу  hahaha

# 44
  • Мнения: 1 090
Чак сега успях да прочета какво сте писали. Тук вали от сутринта и с мъжа ми ринем сняг от сутринта на почивки. Чувствам, че утре ще имам мускулна треска, но пък е много красиво и бяло. Децата щуряха близо час навън, прибрах ги със зачервени бузи и грейнали очи. Поне улиците се чистят непрекъснато и там няма проблем. Но дворовете са грижа на собствениците / наемателите / и трябва да се чистят. Най - много утре, ако е много отчайващо положението, мъжа ми да измоли от шефа си трактор на заем. Не се смейте, тук е нормалко да имаш в гаража си и трактор.  Joy

Елле, и аз се присъединявам да отидете на сватбата с Ивайло, но ако има възможност да си вземете и помощник. Кумовете участват активно в ритуалите и някой трябва да го гледа. Лятото Алекс спа в количката на сватбата на брат ми до 2 часа в ресторанта.  Embarassed Не вярвах, че ще спи, но явно не му пречеш шума. Той също се буди често и не може да го приспи друг и затова остана. Иначе имаше баби на разположение, но не и за него.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт