Баба Марта бързала на Августинчето мартеничка вързала!

  • 30 883
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 702
 Ани,станала си направо майсторка,снимай и едно парченце Grinning,а вътре каква е тортата?
Браво много добре изглежда!

# 61
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
Гале, ще се опитам да я снимам тази вечер като я отрежем! Ще се събираме само приятелки и реших да ги изненадам, надавям се че ще им хареса!  Mr. Green
Иначе вътре е вита торта с маскарпоне и боровинки. Ще пусна рецептата утре, че сега Калоян ме дърпа да ставам  Wink

# 62
  • Мнения: 52
Аниsmile3501 newsm20 как ги правиш тези творения незнам! И аз се записвам за рецептата. Проятелките ти ще останат възхитени  Peace

# 63
  • Мнения: 64
Аниииии ама бива ли таквиз работи значии... покрай тази зима съм омера де що има сладко..а това изкушение просто ме остави без думи...Браво, браво, бравоооооо!!!!!!!!

Дони, права си за празниците...от глава си патя аз  Laughing Иначе за комарджийките, то лека полека ще си покажем тайните...няма скрито-покрито  Hug

Моята рана вече не ме боли, но пък изглежда ужасно...Веси, наистина е доста трудно да си обслужвам дЯтето, но се радвам поне че стана пред икенда, че мъжа ми си е у дома. Ето, че може да се извлече и нещо хубавооооо...малко се поскатавам  Joy

Ей да се стопява тука този сняг, че е ужасно направо...Текат води, падат ледени висулки....неможем да се движим нормално.

Целувам ви и отивам да си нагледам карагьоза, че май го отървах... Hug

# 64
  • Мнения: 955
Ани, поздравления и от мен за тортата. Ако не беше казала, че си я правила ти щях да си помисля, че си намерила снимката в чичко Гугъл  Laughing.
Ивайло от едно известно време има много лоши екземи по крачетата, особено на сгъвките. След всичко прочетено съм убедена, че е Атопичен дерматит. Той още малко бебе си имаше такива грапавини като лишеи, но дерматолога в Ямбол каза суха кожа  #2gunfire. Мазахме го със Стелатопия на Мустела (и все още го мажем), но пропусна ли няколко дена и веднага избиват пак. Преди няколко дена почти целите му краченца бяха грапави и той ги беше прочесъл до кръв на места. Стели, Танче (Интрига), до колкото си спомням Дара и Марти бях с такава диагноза. Как са сега, имате ли още проблеми и какви продукти ползвате (прах за пране, козметика)?
Дони, Дениско и Крис са страхотни, също като майка си (баща им не съм го виждала Wink)
Лека вечер на всички!

# 65
  • Мнения: 52
Елле, и ние имахме,но ни изчезна напълно  Praynig дано не се и появи,че е отвратна работа. Нашия кожен ни предписа едни мазила,който се приготвят в аптеките,а те са Фуксин, Цинково масло, Адвантан мас. След баня го мажехме с тампонче то местата с грубост,когато изсъхне се слага Цинковото масло. Ако решиш да го направиш да знаеш,че супер много цапа фуксина(червено) правехме го след баня и сутрин след тоалета. Когато му се загладиха продължихме с адвантан мас . И от там нататък само с козметика Био Дерма и Стелатопия. Супер упорито нещо мажехме се доста време. Консултирай се с дерматолог ако си правела консултация само с педито. ако имаш въпросчета ще ти отговоря с удоволствие

# 66
  • София
  • Мнения: 1 139
Ани ,страхотна торта  bouquet

Ние сме добре. Гледаме се с Бобчо GrinningНямам с какво да се похваля, затова и не пиша.
Ноо, ви чета, да знаете Wink

Лека вечер,момичета!!!

# 67
  • Мнения: 1 096
Днес по обяд се опита да ни затрупа, но не се дадохме.  Joy Толкова силно валеше сняг, че взех да се притеснявам как ще се върне мъжът ми от работа. Но следобяда спря да вали и изпече слънце. Дойдоха ни гости и ходихме с по женски да се пързаляме с шейни.  Joy Алекс го оставих при мъжете вкъщи, а ние с Марина, нейната приятелка и майка ѝ се спускахме. Сега успях да ги сложа да си легнат раничко и след малко ще видя дали не дават някой интересен филм. 

Ани, страхотно изглежда тортата!





# 68
  • София
  • Мнения: 1 338
Крис, на Мартин му бяха изписали разни кремчета, които се прилагаха по схема и хемеопатични гранулки също по схема, а млякото за тяло, което ни изписа дерматоложката е Био Дерма Атодерм Лайт и до сега го мажем с него Peace От както започнахме лечение не са се появявали петънца, само в края на декември 2-3 се бяха появили и най-вероятно от портокалите и мандарините, които беше ял, но изчезнаха само с Био Дермата. Най-добре се консултирай с добър дерматолог Peace
Ани, страхотна тора Grinning Браво!
Дони, момчетата ти са прекрасни Grinning

# 69
  • Мнения: 52
Добро утро!
Хубав ден на всички!

# 70
  • Мнения: 3
Добро утро мили мои!  Hug
Мерси за комплиментите за двамата бандитковци  Blush И аз си ги харесвам  Mr. Green
Анииии  newsm09 newsm10 просто не е истина, какви са тия изкушения, бе мила. Блазя им на мъжът ти и децата, ноооо добре, че не съм близо край вас иначеее ще заприличам на слон   261uu Страхотна торта, браво  smile3501
Гале големи са сладури и двамата, но Петьо ми е слабост с тия къдрички. Какво направи, записа ли го на ясла??? От кога тръгва?
Феб искам и аз карагьоз  smile3516 Радвам се, че ръката ти минава  Heart Eyes
Ел въобще и не ти трябва да виждаш баща им, след като си ги видяла тях. Просто се опитай мислено да ги уголемиш и готово  Wink Нямала съм такъв проблем и не мога да помогна за екземите  Sad Дано бързо мине  Hug
СМГ следа новините и ви мисля! Дано спират тия снегове вече, че ви затрупа. И тука ако знаеш как се е кротнало от сутринта и хич няма намерение да спира  cold Wear Umbrella Офффф Денис още кашляяяя  smile3511
Ами, хубав ден засега  Grinning

# 71
  • Мнения: 702
Дони записах го да,живот и здраве от първи март тръгва,сега като се замисля и ми се свива сърцето,дано да свикне бързо и раздялата да не е много трудна.
А Петьо за яслата ще е с нова прическа най- вероятно и аз много си го харесвам с тези къдри и с дълга косичка,но явно не всеки го приема,защото съм имала забележки от типа,как може момче с такава коса и тем подобни и ще трябва да го приведем в приличен вид!
Малко ме притеснява боледуването,но няма как всички минават през това.

# 72
  • Мнения: 1 096
Дони, мърдаме още.  Joy От снощи не е валяло повече. Сега се чудя дали да пробвам да отида с шейната до градината за Марина. Около 10 минути е, но ако Алекс реши, че не му се вози, се чудя дали ще успея да го нося и шейната с Марина да дърпам. Joy

Мама Галка23, дано Петьо не боледува много. А плитките на Ивайла на сутринта разплиташ ли ги? Не знам дали Марина ще се навие да спи така.

Алекс го е хванала сънна болест - спа от 19,30 до 7,30 и сега от 10,00 часа пак си, вече 1 час. Искам всеки ден да е така. Аз днес го раздадох отпускарски - говорих с 2 приятелки по телефона, сега пиша тук. А имам за гладене един огромен куп дрехи, но не бързам. Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 1 139
Здравейте!

Веси, страхотно кафенце  GrinningБлагодаря  bouquet

СМГ, сега пък нас е решило това време да ни затрупа Wink
Ноо, прогнозата е че утре го дават да спре да вали.При вас си беше наистина зимна приказка, снимките го потвърдиха Peace

Мамадона, бързо оздравяване на Дениско Praynig

мама Галка23,много са ти сладки дечицата Peace

Феб, все забравям ooooh! да ти пожелая бързо оправяне на ръката  Hug

Реших да поднова опознаването на Боби с гърнето. Вече всичко си разбира и си мисля,че няма да е толкова трудно да схване за какво иде реч. Преди ревеше с пълно гърло като го сложех да седне.Сега е много по-добре, е пак трябва да съм плътно до него и да го забавлявам, иначе потегля по голо дупе LaughingНо съм се мотивирала Rolling EyesМоже да споделите как е при вас?Да черпя опит Simple Smile

Кърменето при нас продължава с пълна сила CrazyЧакам кучешките зъби и е нещо страшно- и нощем, и денем много суче.Има ли и други майчета все още да кърмят "новородени" Crazy?

# 74
  • Мнения: 276
Хайде и аз да се запиша.Добър ден и от мен.Тук вали и не спира smile3516
Вчера какво време беше за по къс ръкав пък днес Crazy
Ние сме на ясла и сега се чудя какво да правя. Sad
За гърнето какво да кажа.Слагам го,седи но най-много да се изпикае.И това е нещоно за ако и дума не може да става.Като го вдигна от гърнето и сложа памперса отива в ъгъла и се нааква.Вчера примерно цял ден беше без памперс защото му се беше зачервило дупето чак до кръв.Нямаме пропуски все в гърнето пикаеше ,но чак като му сложих памперса тогава се изака.
Дони Дениско да се оправя бързо.Напълно си права,че са одрали кожата на баща си твоите малчугани.Но,нищо третото ще прилича на теб. Mr. Green
Снимки няма нови.Ще щракам и ще пускам по късно.

Общи условия

Активация на акаунт