Баба Марта бързала на Августинчето мартеничка вързала!

  • 30 854
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 64
Да се отчетем ние днес!  Hug

До обяд беше лято и се срещнахме с други дечица и майки в Морската градина. Сега обаче е мрачно и готово да завали. Аз обаче съм безумно щастлива, че пуста Баба Зима я отпратихме, защото душицата ми се беше стегнала яко.
Монч е добре иначе, започна да си поспива и повечко след обеда, щурее и си търси дечицата почти постоянно. Време му е за ясла май, дано да стане и нашата работа, защото и майката трябва да се завръща да поработва.
Никой не се е включил по въпроса ми с кърмата след 10 месечното ми отбиване...ще чакам все пак  newsm78
Ел, аз не успях да ви изчета и сега разбрах за тревогите ви. Съчувствам и се надявам да не ви се случва отново. Прегръдки на Айло.
Бизу, радвам се, че вече и ти си по-добре. Ей жена героиня си ти, да знаеш. Като те чета си представям една майка орлица, която бди и е положила под крилото повече от колкото и е по силите.  Hug

Гледахте ли снощи Стъклен свят? Аз по принцип съм мнооооого против сапунадите, не за друго ами защото на няколко пъти се бях зарибила по 1-2 и се "самонамразих" с времето докато не приключиха. Този сериал обаче ме изненада мнооого приятно. Актьорската игра на места естественно малко понакуцваше, но като цяло адмирации от мен за добрата продукция. Смятам да го наглеждам. Сега довършвам поредното препрочитане и на "БРулени хълмове" и ми е едно такова драматично на душата.... ooooh! та няма кой да ми отвърти един як шамар та да се осъзная.... ooooh!  Joy

Хайде цунки от нас и до скоро!

# 691
  • Мнения: 52
Добро утро!

Добре сме ,здрави сме,ходим по разходки сутрин и след обедното спане. Аз готвя,чиспя и пера и тн. Скоро ще попиша повечеко.
Феб, на доста от познатите продължава да им тече, мисля че няма нищо притеснително,даже кумата ми пиеше някакви лекарства,но пак не и спря напълно. Консултирай се с педиатъркана на Мончи,тя ще ти помогне най-добре или с гинеколог.
Чета много на порции,ще ме извините другите  baby_neutral   bouquet

# 692
  • Мнения: 702
Добро утро!

Веси благодаря за закуската.

Феб,на мен доста време след като ми спря кърмата ми течеше, но аз я спрях с лекарства и беше само при натиск,мисля ,че е нормално,най вероятно ще си спре по естествен начин,но нека и другите момичета да кажат,че аз не съм много запозната с тези неща.

И ние сме добре,децата ходят на градина аз си почивам,но имаме проблеми тук с градината от 1 май най вероятно ще я затварят за един месец,и най лошото е че не се знае дали ще е само за месец или за повече време,общината нямала пари,а самата градина е пълна има страшно много деца,утре ще ходя в Пловдив да попитам в една градина за свободни места и евентуално да си подам молба!

Аз се захващам с чистене,хубав и слънчев ден на всички и приятни разходки!

# 693
  • Мнения: 1
Привет, мамчета

Феб, за малко да ми поникнат наистина крилца  Heart Eyes Далеч съм от героизма, просто съм една средностатистична майка на две деца  Grinning

Мама Галка23, дано да решите проблема с градината  Praynig Тази тема е доста болезнена за всички  Rolling Eyes

Ел, драсни как сте  Hug

Ние днес се разходихме малко по-далеч, ходихме да се видим с наши приятелчета. Адриан естествено заспа в количката на прибиране, доста го помръзва да върви на последък. Но най-важното е че му купих сьомга и сега е мн щастлив, обичам да го гледам как яде (тъпче) с апетит. Много рядко ми се пада такова щастие  Mr. Green Дано времето не се разваля..нещо се е намръщило тук  Thinking Хубав следобед на всички  Hug

# 694
  • Мнения: 990
И аз съм тук  Embarassed Надявам се скоро като се върна на работа да пиша от служебния комп, щото нашия не става...
Иначе сме добре, децата растат, пак заради компютъра няма как да ви ги покажа, сега се връщам да почета Simple Smile

# 695
  • Мнения: 955
Бизу, добре сме мила, благодаря  Hug. Ико сега си наваксва за белите, които не успя да направи докато беше болен. Снощи бяхме на гости на моите родители (ние почти всяка вечер сме там  Mr. Green) и той счупи един прозорец  Shocked ... неудържим е просто  Rolling Eyes.
А сьомгата от консерва ли даваш на Ади? Приготвяш ли я с нещо или просто така даваш да си хапва?
Феб,  нормално е изтичането на капчици при натиск, не се притеснявай. Може да продължи и 1-2 години, няма нищо обезпокоително  Peace. "Стъклен дом" и на мен ми хареса. Аз също не съм голям превърженик на сериалите, но да си призная редовно гледам Листопад  Embarassed.
Лек ден на всички!

# 696
  • Мнения: 1
За сериалите да се включа...Съжалявам но "Стъклен Дом" не можах да го изтрая повече от 10 минути, въпреки голямото ми желание да "подкрепя" бг сериала  Confused Тези накъсани реплики направо ме втрещиха, за съжаление играта на турците е на светлинни години от нашата  Sad
И аз гледам "Листопад"  Rolling Eyes

Ето снимки от неделната ни разходка в зоологическата градина. Адриан много се радваше, чак пищеше, всички животни ги сочеше и само питаше "ко това"  Simple Smile А София добавяше "Кога ще видим слона" Той нали е към края ..едвам го дочака милата  Laughing



# 697
  • София
  • Мнения: 1 139
Привет и от мен!

За сериалите- и аз като Бизу не издържах на първата серия на "Стъклен дом".
"Листопад" е друго нещо и аз също го следя Peace

Бизу, много хубави снимки. Ще заведем и ние Боби в зологическата да се порадва на животните GrinningМного е пораснал Ади Heart Eyes

Стели Мели, радвам се че драсна някой ред, но ще очаквамр повече инфо за теб и децата WinkИ снимки също Peace

Охх, сега да се оплача- незнам как да отбивам атаките за сучене на моя цоцльо. Като откажа почва да реве, изтрайвам го няколко пъти и накрая пак давам, само мир да има. Чудя се, ако му отказвам непрекъснато дали ще дойде момент, в който ще разбере, че няма да му мине номера с тръшкането и рева newsm78

# 698
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен. Много рядко се включвам, да не кажа хич и на всичкото отгоре нямам и извинение  Crazy
Ния расте. Боледува от ялсата, но тази седмица имам предчувствие, че ще изкара. Сутрин малко реве, като я оставя, но след това си играе и е много послушна. За празниците ходихме в Благоевград и един мой приятел и направи професионална сесия. Станаха страшни снимки и съм много доволна. Аз от днес тръгнах на аква спининг, а утре съм на йога. Време ми е малко да поспортувам, че съм започнала да отслабвам и сега  е момента да се стегна. Мисля, че метаболизма ми взе да се отпушва Simple Smile
Ето и любимата ми снимка от сесията

Феб, според мен е редно да отидеш на мамолог. Не е шега работа.
Сериал гледам "малки жени" по нова, но само до половната, защото по това време взимам Ния от яслата.
Хубава вечер

# 699
  • Мнения: 215
Момичета, влизам да споделя прекрасна новина с вас, нямам търпение и обратно на стила ми ще ви споделя:)
Днес си направих тест за бременност и познайте:))) - има бледа втора чертичка EFP, отчете я след 3тата мин!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Направих си тест за ранна диагностика, защото нямах търпение, преди закъснение на мц. Утре сме вечерта със съпруга ми и Габито на преглед:)))Нямате си представа колко се развълнувах, когато разбрах, започнах да подскачам, разтреперах се цялата. Очаквам я тази чертичка от  8 месеца.

Последният месец работим доста упорито по случая...
Искаме да имаме второ дете от както Габи стана на 6 месеца и понеже съм секцио все питах лекарката "Кога ще можемд а имам пак детенце?" И тя все повтаряше "изчакайте Габи да стане на годинка. И ние изчакахме и от тогава все си чакаме появата на новия живот".

Днес беше голямо вълнени за всички ни, аз подксачах като луда:) Габи се въодушеви от мен и тя се развълнува, Пепито (съпруга ми) и той не може да повярва. Аз разнасям теста, викам от щастие, показвам го на Пепито, на Габито. Габито го взе, аз й обяснявам какво показва, тя милата се взира в него, беше голям смях и забава:) После й обяснявам къде е бебенцето - в корема на мама и тя току се сети и ми отвива корема, сочи го и казва,че там е  бебето, после го скрива и така:)))

Утре чакаме с нетърпение прегледа!!!! Тръпна в очакване. Ще ви пиша, когато имам повече информация!!!!

Граци, Ния е прекрасна, снимката също, да поздравиш приятеля ти за прекрасната фотосесия!!!
Момичета ще ви пиша за това ка си искарахем поеследните две седмици малко по-нататък, защото в момента съм доста развълнувана:)

Много с ерадвам,ч е мога д асподеля с вас моите вълнения!!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 13 апр 2010, 23:51 от Анастасия_Morskafeia

# 700
  • Мнения: 52
Анастасия,много ама много се радвам за цялото ви семейство! И аз чакам с нетърпение да ти мине прегледа и да споделиш хубава 100% новина,ще те мисля. Алекс и той иска бебе,ние също,този месец пробвахме,но пожънахме неуспех. Когато питам Алекс какво бебенце иска той казва сестричка  Hug

# 701
  • Мнения: 955
Леле, Анастасия, страхотна новина  Hug! Нямаш си представа как ме развалнува...чак на мен ми се прииска  Laughing...
Ния е като малко ангелче Heart Eyes!

# 702
  • Мнения: 6
Анастасия, прекрасна новина Simple Smile
И аз много се развълнувах, ти беше споделила преди време и само след първите няколко думи се досетих  Hug И чакаме само хбави новини   bouquet

# 703
  • Мнения: 702
Анастасия страхотна новина,много се радвам само такива неща да се чуват,с нетърпение ще чакам да пишеш как е минал прегледа!

# 704
  • Мнения: 64
Хайдееее от сутринта започнах с добрите новини...Анастасия, желая да ви се потвърди така чаканото второ щастие  Praynig Но от четеното с годините зная, че има ли втора чертичка, макар и бледа, това няма как да е отрицателен резултат. Вълнувам се за вас... Hug Чакаме новини!

Грациии, Грациии, къде ще го криете това девойчеееее...ще има да ви "препикават дуварите", както се казва  Joy.....Както и друг път съм казвала повече от прелестна е...а и в комбинация с доброто око на фотографа се е получила прекрасна сесия.

Успешен ден момичета! Целувки..

Общи условия

Активация на акаунт