Баба Марта бързала на Августинчето мартеничка вързала!

  • 30 853
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
WOW  Ася, това е страхотна новина Simple Smile Пожелавам да се потвърди тази така чакана втора чертичка... И на мен ми се иска понякога, но сама не бих се справила. Simple Smile
Феб, не знам душо какво ще я правим. баща и пушка щял да купува. Simple Smile))))
Аз отивам на йога и сигурно утре няма да мога да мърдам. Хубав и много усмихнат, макар и дъждовен ден Simple Smile

# 706
  • Мнения: 3 415
Честито, Анастасия!  Hug Hug Hug Страхотна новина!  Heart Eyes
чакаме новините от прегледа с нетърпение.  Flutter
Граци, като прочетох в поста ти "Ася" и реших, че Асето се е решила на трето детенце  Heart Eyes я тя къде се губи? бързо на отчет Simple Smile)) Целувки на сладурка Ния  Heart Eyes
Венци заспа преди малко. Най-накрая онзи ден му изби последния кучешки зъб (вече има 16) дано да не почнат сега кътниците, че последните 2 месеца изкара само на мляко с бисквити и нишестета. аз в събота бях на изпит. започна сесията и не знам как ще успява да чета.
вчера едни приятели ни зарадваха, че на 12ти им се е родило бебче и подскачаха от радост из вкъщи. нямам търпение да покажат снимки на бебето  Heart Eyes всеки момент очакваме да се роди бебчето на едни други приятели и само се ослушвам да звънне телефона  Laughing
това засега от нас.  Flutter

# 707
  • Мнения: 2 376
Анастасия, стискам палци след 9 месеца да гушкате прекрасно, здраво бебе! Много се радвам за  вас!  Hug

# 708
  • Мнения: 990
Честито и от мен Анастасия, много се радвам!  Hug

# 709
  • Мнения: 15
 Party Честито,Анастасия!  Party
 Много хубава новина! Дано прегледа мине успешно! Казвам го защото при мен сакче видяха едва след 6 г.с. , но то си до техника разбира се! Ех, много обичам такива вести!  Heart Eyes

По-късно пак ще пиша. Сега пускам една снимка на Марти да не ми е много "гол" поста  Wink


# 710
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Анастасия, честито и от мен  Hug, много се радвам за вас, БРАВО! Ей такива новини ми осмислят деня!
Малчева, честит имен ден на Марти, Интрига и на твоя Марти, да са ви живи и здрави децата!
 

# 711
  • Мнения: 1
Анастасия, благодаря ти че ни сподели голямото си щастие, много се радвам за цялото семейство! И дай Боже едно (или пак две, кой знае)  Party здраво и красиво бебче след 9 месеца! Чакаме добрите вести с нетърпение  Hug Hug Hug

Честито на празнуващи Мартинчета днес! Да са живи и здрави, много щастие и радост желая!  bouquet

Брит, къде се губите, много шпионски го раздавате! Как е малката палавница?

Ел, извинявай че не ти отговорих за сьомгата - яде мариновано филе, нарязано - продава се вакуумирано. Днес пък като хвана едни маслини.помислих че ще се задави с костилката, че и те супер супер мамут - изкарах си акъла, омете 2-3 , дано не го хване рядкото щастие  Tired Вашите деца какво обичат да похапват?

Пинки, мила кураж, след една седмица ще спре да реве, трябва да си по-упорита, иначе няма спасение, приказвай му, отвличай му вниманието. И ние бяхме така , но аз знаех че колкото повече отлагам по-трудно ще ми бъде, засега се кърмим само вечер и през ноща ако растът зъби  Simple Smile

Ковачева, Малчева уелкъм  Hug

Стели_Мели
, откога те чакам, целувки на малчуганите Hug

# 712
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета!
Анастасия това е прекрасна новина!
Честит имен ден на Марти на Малчева и Марти на Интрига.Да са ви живи и здрави и да ви радват много.

# 713
  • Мнения: 15
Отново тук!

Благодаря за пожеланията,момичета! Да си призная обаче ние днес не празнуваме. Незнам защо ми е останало в паметта, че днес се чества някакъв римски папа Мартин, т.е за мен е католически празник. Ние си празнувахме на 1-ви март, а като порасне Марти ако иска и този ден да празнува... Стана малко като в оня виц : Питали таткото какво е детето, а той отвърнал" като порасне то само ще си реши дали момиче или момче  Laughing "  Все пак нека се подсладим!

# 714
  • Мнения: 1 090
Анастасия, чудесна новина! Толкова вълнуващо си написала поста, че все едно съм била при вас. Пожелавам ти лека бременност и едно прекрасно братче/сестриче на Габи!

# 715
  • Мнения: 2 376

Брит, къде се губите, много шпионски го раздавате! Как е малката палавница?

От Точката нямам време  да се огледам. Все така не спи и прави бели.
Учи се да кара колело (взехме и истинско, без дръжка за бутане). Засега се справя самостоятелно само по нанадолнище Simple Smile
Другото ново е, че е взела  да лъже. Кой направи това (за някаква беля)? -Тати ..или Ау..зависи кой е по-правдоподобен (според нея).
А онзи ден излизам от банята, тя ме поглежда и вика "Ооо, секси!" Щях да падна! Кой знае къде го е чула и как го е навързала.
И така, у нас е весело.

# 716
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
Много съм развълнувана от подкрепата ви, много ви благодаря за отношението и споделената радост!!!  bouquet   bouquet  Hug

Бързам да ви разкажа как мина прегледа.
Тъй като е много рано, плодовото сакче още не може да се види с ехограф, но за сметка на това има всички косвени промени, които настъпват по време на бременност - удебеление на матката, на лигавицата. Със Пепи (съпруга ми) сме много развълнувани. Не се стърпях и споделих с родителите ми,брат ми, те много се развълнуваха и те с трепет очакват по-конкретна информация. В края на месеца отново ще отидем да видим как се развиват нещата. Ще ви държа в течение.

Днес вечерта, тъй като преди заспиване с Габи се молим, в молитвата включихме и бъдещото братче или сестриче на Габи и Габи след това, преди да заспи, повтаряше :"бебе,бебе". Иначе като я питаш къде е бебето, както ви разкзах и вчета, заголва корема ми, гали го и после го завива и казва "нунка" - което значи спинка:)))

Друго забавно нещо е, че от една седмица - Еди (котката ни) е започнал да ляга на корема ми, така правеше докато бях бременна с Габи и явно и той "мъти"  Joy
Пожелавам ви лека нощ!

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 00:22 от Анастасия_Morskafeia

# 717
  • Мнения: 52
Анастасия, супер! Има симптоми на малко човече Simple Smile Много си мислех за теб днес и постоянно наглеждах форума дали си писала. Толкова вълнуващо разказваш Simple Smile Габи е голяма сладурка  Hug , а животните усещат съпер много и при нас беше така със Сианка Simple Smile Още веднъж поздравления за цялото семейство,леки месеци на теб  след 9месеца живо и здраво бебче Hug   bouquet

# 718
  • Мнения: 10
Ася, поздравления за смелостта Simple Smile и честито!!! дано всичко да е наред и след 9 месеца да си гушкате бебонка...Simple Smile)))
Аз съм с мускулна треска и недай си боже да кихна или да се изкашлям.... признавам се за мазохист, защото след 30 мин отивам на аква спининг.... утре сигурно ще съм на легло, а ако не съм, значи пак на йога.... Simple Smile
Хубав ден...
ето и по едно кафенце

Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 1 139
Анастасия, честито и от мен  bouquetМного се радвам за вас, лека бременност ти пожелавам и на финала още едно съкровище като Габи Peace

Общи условия

Активация на акаунт