Нашите сладки деца ще се родят под МАЙски слънца № 14

  • 17 774
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Привет и от мен в новата ни темичка!!!

Славче, хиляди благодарности за новата темичка!  bouquet

ksd_g само положителни мисли и емоции до края, стискам палци всичко да бъде наред и да си гушкаш най-сладкото бебче през май!

Ще чакаме мамите от лекцията да разказват как е минало и да показват снимки Grinning

Аз за сега съм на работа и няма как да се включа към лекциите, въпреки че много ми се иска. Има време, живот и здраве, като изляза в болничния  Grinning

Хубав ден, момичета!

# 16
  • София
  • Мнения: 28
ksd_g миличка,не се притеснявай,всичко ще бъде наред и май месец ще държиш бебчето в прегръдните си! Стискам палци- не се предавай!

# 17
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Славче   bouquet за новата тема
ksd_g fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 30
bouquet Благодаря за темата Славче!

ksd_g, вярвай че всичко ще е наред, важното е че ти се обръща внимание на състоянието и те следят постояно Praynig

Аз съм изключително не в настроение днес. Още не успявам да се събудя и работата не ми върви нещо...
Сложила съм си тапите в ушите и се надявам музиката да ме пооправи малко.

Беборанче
, много е сладурско това легълце, което си заплюла. Аз се чудя кога да поръчаме нашето, че и аз вече съм си харесала.
Змейче, много си свежа с това коремче! Аз пък си мисля, че ти е съвсем в норма.

# 19
  • Мнения: 21
Бравос за хубавата темичка! smile3525

ksd_ g  смело напред, само положиелни мисли и дръж здраво бургаския фронт Wink Малко остава!

# 20
  • Мнения: 6
Славче, пак благодарности за хубаавта нова тема!  Hug

ksd_g, с теб сме!!! Hug Сигурна съм, че всичко ще е наред отсега нататък, ти само бъди спокойна и мисли хубави неща!  Hug Hug

Беборанче, уби ме с този твой сън - как кечистите бият мъжа ти  Joy Joy Joy

Да ви кажа - пред очния кабинет сестрата забеляза, че съм бременна и ме вкара преди да ми дойде реда Grinning - чак не повярвах... А иначе отпред имаше няколко жени, които непрекъснато ме оглеждаха, но никоя не предложи да мина преди нея, де...

# 21
  • Мнения: 160
Момичета,разплакахте ме!!!Толкова мило ми стана,че имам подкрепа от вас,дори и да не ме познавате...толкова е хубаво да получаваш толкова положителна енергия и кураж ...Благодаря ви от сърце!!!
Искам да ви споделя,че чакаме отново момченце/край на мечтите ми за панделки.../,което е в отлично здраве,върви две седмици напред,миналата седмица беше над 800 грама,и е най-щурото от трите бебета,които са обитавали корема ми.Миналата седмица,когато бях в болницата,ме гледаха на ехографа,долу-горе през 3 дни и трите пъти малкият палавник беше в различни позиции-първият-седалищно разположен,вторият-напречно разположен,третият-главично #Crazy
Лекарят ми ме попита как съм очаквала да нямам контракции и болки при толкова едро бебче и при тези "лупинги",които то правело в корема ми...Аз съответно попитах дали е нормално да е толкова активно/меко казано/бебчето и да не би нещо да не му е наред в мозъчето.Д-ра ми отговори,че само аз съм имала проблеми в мозъка,а бебчето си било даже много нормално,при майка с толкова фобии и страхове като мен.Та така,радвам се че ви споделих,за моя малък "голям"мъж!Щастлива съм ,че лудостта ми не му е навредила-поне за сега! Laughing
И понеже виждам ,че има доста мами от бургас,които предполагам и те като мен знаят за проблема с намирането на свестен и некорумпиран лекар,на когото да могат да разчитат,искам да ви кажа ,че аз най-накрая открих лекаря!!!Лекарят,който преди всичко е човек с голямо Ч.Чак не ми се вярва,при положение,че бях тотално загубила вяра и доверие в белите престилки!
Ако някоя от вас търси лекар,който да е загрижен за нея и за бебето и,или ако няма възможност да плаща скъпо за прегледи и раждане-мога да ви дам координати.Аз отидох при него без да го познавам,досега пет пъти ме е вкарвал в болница за задържане,поне 20 пъти ме е преглеждал и не ми е взел и стотинка за това!Но най-важното е ,че вярвам,че за мен се полагат необходимите грижи,а другото е божа работа!Не съм оставена на произвола на съдбата,както миналата година в МБАЛ-Бургас!

# 22
  • Перник
  • Мнения: 257
запис за новата тема.  bouquet

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
ksd_g , стискам ти много силно палци и те прегръщам за куража  Hug И аз съм с подобни на твоите терзания и се моля за здраво доносено бебе  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 62
ksd_g, положителни мисли само и късмет! newsm10

# 26
  • Мнения: 195
ksd_g,с теб сме и бъди силна, всичко ще е ок. И аз на моменти си мисля, че бебешорката е много щурава и чак се притесних вчера се поскарахме с мъж ми и тя като се забунтува - а друг път през деня спи вечер е активна, а вчера милата не спря да буйства цял ден, сигурно сме я стресирали
Пак сънувах щуротии - ще раждам и ми слагат системи - в едната ръка ми вливат кръв, а в другата ... кафе  Joy

# 27
  • Мнения: 91
Хоп,ето ме и мен завърнах се премръзнала от консултацията.
Сега да кажа за протокола.Бебчето си е добре (дано и до края си е все така  Praynig ).Както обикновенно си е с 2 седмици и 3 дни по-големичко.Тежи около килограм.Лудуваше през целия преглед и си смучеше пръстчето.Толкова беше сладичка  Heart Eyes
После ме размотаваха да си купувам някакъв  амбулаторен картон в който се вписват всички болнични листове т.к. му исках болничен.До тук добре купих си го аз,обаче то трябвало и печат от личната лекарка и номер.Отивам аз до там (в този студ - пеша,тук е -15 градуса) и една зверска опашка там....чакаш поне 1 час,към края вече имах чувството че ще припадна,после пак до ЖКто,и най-накрая в нас на топло .....  
Ксд-г,всичко ще е наред миличка,мисли позитивно  Hug
Славче,благодарности за новата темичка.Дано я пълним само с ухбави новини   bouquet
Беборанче,мен пък комплекта завъвки и обколници много ми харесват...  Wink
Хайде момичетата от лекцията,къде останахте....чкаме снимки и коментари  Hug

# 28
  • Мнения: 14
 Heart Eyes Хайде и аз да се появя в новата темичка, много мерси за нея,че вие пишете ли пишете. Ние в понеделник бяхме на видеозон и се оказва, че бебко вместо да тежи за 25 седмица си тежеше за 26 и сме почти 800 грама, толкова се зарадвах, само дето се оказва, че както бях за 2 май в началото май пак за там си се наглася бебко, а не за 8 както го прецениха после, но живот и здраве да си го гушнем искаме само  Hug Аз нещо пак като, че ли съм тръгнала към разболяване, ама изобщо не се притеснявам вече, да става каквото ще, само бебко да е добре  Praynig Хайде и една снимка на коремчето ми http://kremenaks.snimka.bg/family/bremennost.429586.17087491 Целувчици и се пазете, мамчета   bouquet

# 29
  • Перник
  • Мнения: 257
kremenaks  от къде купи тази зелена възглавница и за колко пари?

Общи условия

Активация на акаунт