Нашите сладки деца ще се родят под МАЙски слънца № 14

  • 17 811
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 91
Лукс,Ангелка пуска поръчката от Асда.
Марая,Тесита,да и аз поръчах помпата и стерилизатора за Томи Типи.  Wink

# 61
  • Мнения: 6
Хайде и а в темичката,славче мерси  Hug

И аз се включих за помпата  Wink че изгодна
Аз да попитам колко часът ще се чакаме утре и всички ли се зпаисахте че аз не съм  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 5 401
Ухт, ами не мога да смогна да огрея! angelka, ако мож` да ме почакаш до утре в 10 ч., ако не мож` - ще пропусна този път и ще те преследам да направиш втори път.  Blush

Хубава вечер на всички кошмарлийки, а на останалите - радвайте се, че не сте в групата.   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 117
Славчето супер е темичката   bouquet   bouquet   bouquet
Аз също сега ще се въздържа да поръчвам от Асда, но по-натаък мисля пак ще има желаещи за обща поръчка и ще изнудим я Ангелка , я Змейчето да направим още една Simple Smile.
Аз също много сънувам и много странни сънища, ако ги разкажа на Стивън Спилбърг какви филми може да направи.
За срещата- аз съм много доволна и най- вече че успях да се запозная с МАЙчетата от форума newsm44 newsm44
Еех само как завиждам, ама като не мога да се измъквам от работа  Sad.

# 64
  • Мнения: 1
Angelka, с молба да изчакаш с поръчката до утре сутрин. Praynig Пощата ти е пълна.

# 65
  • Мнения: 111
ksd_g И аз да изразя макар и само морална подкрепа. Напълно разбирам как се чустваш , и аз до скоро бях по болници.Много силно стискам палци  останалото време до термин да ти мине безпроблемно!!!

 И аз бях писала че искам да поръчвам от АСДА, момичета, ако искате да направим още една обща поръчка , малко по-късно ако за тази сега сме закъсняли?
Аз сега сядам... Уж трябваше да лежа ама не ме свърта. Мъжа ми се върна по рано и ме изхваща с кофата и парцала  и тенджерата на печката  Crazy  Накара ми се едно хубаво и ме прати при вас Simple Smile
 А пък преди това си правих сладкиш и много добре ми се получи ,  как не изядох цялата тава незнам.

xybavelka , мисля че можеш да ползваш кремове , но по-добре медицинска козметика. Но сега слънцето е много слабо, освен ако не ходиш на планина , не виждам смисъл. Мисля че кафявите "бременски " петна се получават по различен механизъм от  другите , слънчевите.  Бременните имат повече меланин и затова.
 

# 66
  • Мнения: 39
Привет и от мен. Нямам време да ви чета. Момичета вие сте МАШИНИ. Аз имам да готвя, да чистя... абе днес малко ми се разминаха нещата, но си заслужаваше. Снимките от моя апарат са качени. Приятно гледане. Ангелче, ще ти пусна на лични това, което искам от АСДА. То не е и много, а ти ще кажеш как да ти пратя паричките.

# 67
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Andrea да но моята кожа е много светла и чуствителна излизат ми пъпчици понякога и когато се махнат стават бебези и от тях се появяват петънцата. Затова ме съветват да си слагам слънцезащитни масла взила съм на Aveneс 50 фактор но се чудя дали е вредно.

# 68
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
И аз да се включа - много ми хареса лекцията, беше ми по-полезна от другите именно защото беше унагледена Simple Smile Следващата ще е за хранене и захранване и по този повод ни препоръча да гледаме един филм по истински случай Храната на Лоренцо, в замунда го има като Lorenzo's Oil.
Добре дошла на новата майка мама и успех на финала Simple Smile Crazy

П.С. Току-що ми съобщиха много неприятна новина - близка моя приятелка е болна от Хепатит С Cry Най-вероятно заразена при стоматологична интервенция или при една операция, която се е наложила преди три години. И най-ужасното е, че сама се е усъмнила, че има нещо нередно в показателите на урината...и какво излиза - сами се лекуваме и поставяме диагнози.
В момента ми е да  #2gunfire всички лекари по пътя Sad Много, много ми е кофти, чуствам се меко казано ужасно, че такива неща се случват на толкова добър човек.

# 69
  • Мнения: 111
Добре момичета, не мога да намеря профила на ангелка , за да и пиша лично съобщение. Помогнете моля!

# 70
  • Мнения: 10
Лукс,Ангелка пуска поръчката от Асда.
да не сте си писали на лични само ...и аз уж чета втренчено всичко и също не съм разбрала че ангелка ще я пуска:lol:иначе досега да съм харесала и вече пари да съм изпратила ooooh!къде съм гледала...ние утре ще пътуваме за една вила край Смолян и чак в понеделник ще съм на линия и нема как да испратя пари и ще забавя всички-при следващата поръчка се надявам да съм на лице за да се включа към общата...ако не някой да ми обясни каква е процедурата и сама ще се справя...бях помолила Змейче като й остане време да ми обЯсникато й остане време за мадъркер, на още нямам поща...то с тия бременни мозъци е нормално да пропуснем или забравим все нещо  Joy ...аз още от сега почвам да стягам куфарите за всички по отделно и гаранция ще забравя нещо Embarassed
ksd_g Hug
Момичета гледам прекрасната първа страничка и виждам че доста от вас незнаят още пола...я нападнете малко докторите...нищо ли не виждат... чак ме очудват Shocked

Ще наваксвам с писанията в понеделник...целувки и да се пазите в тоя студ Naughty, пък аз с риск да кача някое кило в повече ще хапна повечко пържолки на вилатаи за тези които се ограничават и  ги е "страх да не им се скарал некой си ", че аз страх и притеснение от това нямам, а badscale съм с 11 кг напред в ранг-листата  Joy hahaha Joy
Ще съм до пистата а ...НЯМА ДА МОГА ДА КАРАМ СКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ #Cussing out Confused

Като стана дума за сън-аз сътрин спа най-дълбоко и тази сутрин моя прекрасен син се събудил сутринта в детската си стая, станал си и отишъл  право в банята Shocked, отворил си препарата за миене на WC и изсипал малко в тоалетната чиния и малки по чорапите си и чак тогава дойде да ме вдигне с "Мамоооо папата....."в спалнята не за да го обличам , ами да ми даде капачката на препарата че неможал да го затвори Shocked...направо щях да падна...добре че не го е опитал на вкус какво е....идеята ми беше че аз оставям вратата на спалнята отворена , за да мога да го чуя когато стане и отвори вратата на детската стая, защото аз винаги спя с едното око и ухо но  Naughty сега така здраво съм заспала че .... чак се очудих от себе си Joy Вечер имам проблем със заспиването, а сутрин със ставането...Господ да ми пази детето Praynigдокато аз съм заспала като мъртвец
...ееее ама много пишете и немога да публикувам поста бре  smile3505

# 71
  • Мнения: 21
Здравейте, страхотна нова темичка. Благодаря да труда на славчето  bouquet
За поръчката от асда и аз ще се влюча, но как да пусна това което съм си харесала ако не е късно вече де.
До варненските мами каде и кога ще се чакате утре за лекцията? Надявам се да не се успя и да дойда, че друг път надали ще ми се отдаде такава възможност.
ксд не се отчайвай и всичко ще бъде наред. Прегръдки.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
jasmin_veni, лоша работа Sad Да се лекува много сериозно - диета, лекарства, всичко, което трябва. Споменавала съм, че майка ми, а и брат и имаха цироза на черния дроб, но при тях беше от друго (като малки са карали малария и хепатит, но в онези времена, 50-те години са ги лекували само с хинин, голяма беднотия е било при тях  Confused). Много съм чела и съм се интересувала за тези болести. Най-опасен е хепатит В Sad  Има много добри лекарства за възстановяване на черния дроб, а много важно е и правилното хранене  Peace Ще се излекува напълно !!!
Слънцезащитният фактор изобщо не е излишен, даже и желателен. Аз доста след раждането ще се пазя - това лято хич не смятам да се излагам на слънце докато не ми се възстанови пигментацията на кожата.

Angelka не е на линия, но предполагам, че няма да е проблем да пусне поръчката утре към 10ч.  Thinking Плащане се изисква при доставката. Като се включи тя, ще даде повече подробности  Peace

# 73
  • Мнения: 32
Момичета гледам прекрасната първа страничка и виждам че доста от вас незнаят още пола...я нападнете малко докторите...нищо ли не виждат... чак ме очудват Shocked

Вярно, някое от майчетата да е научила пола? Особено от тези, които повече четат, а по-рядко пишат?

# 74
  • Мнения: 219
ksd_g дано неприятностите са зад гърба ти! Личи си, че си силна. Само така  Peace  не се предавай, не те пускаме от нашия отбор. А и както разказваш-бебчо е много силен, после има да те боли главата като прави лудории  Laughing
И аз днес бях на ЖК. Всичко е наред. Бебето си отговаря за седмиците, което е най-важно за мен и ме успокоява, че терапия ми действа. Simple Smile
Кантара показа 62,200 , ама аз не съм много съгласна защото бях повече навлечена от колкото на другите прегледи, а и тъкмо бях обядвала. На предния преглед преди 20 дена показа 60кг. Вярно имам апетит, и сладко се отпуснах да ям, но предполагам че повече от 1 килце не съм качила  Blush и дано всичко да е заради студа  Rolling Eyes
На частния преглед ми казаха, че е напрегната матката и пих известно време освен магнерич и но шпа и гинепрал. Но д-ра от ЖК е на мнение, че имало нужда ако имам болки, иначе според него да не ги пия засега. Иди че разбери. Понеже сама трябва да реша май, ще си гълтам магнерича и но шпато, а ако ме притеснява нещо тогава чак гинепрала.
На снимките сте много хубави всички   bouquet ех, защо не съм и аз в София, дори и студа нямаше да ме спре да дойда на раздумка  Party

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 19:06 от sinq pti4ka

Общи условия

Активация на акаунт