Кюретаж и забременяване след това - 9

  • 23 883
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
pepa_25 , mmmStelxen_m, magnet_for_happiness, pepito21, Baby Love® за пореден път ми повдигате духа и ми давате надежда  Hug  Heart Eyes  Hug Много си ви обичкам и аз  Hug  Heart Eyes
bobinka 85 и аз имам няколко приятелки дето около датата на МЦ им зацапа по за няколко дена и те си мислеха, че им идва цикъла, а в последствие си се оказаха щастливо и сполучливо бременни  Hug Даже, доколкото са ми разказвали, било често срещано явление. Така че, горе главата ,всичко ще се оправи  Hug А не помниш ли и нашата мама Инка, и тя така се шашкаше, а всичко е наред  Hug

# 46
  • Мнения: 131
Bobinka,  не прибързвай да се шашкаш, така само можеш да си навредиш. Знам, че е трудно, но.... Аз ще ти кажа някои неща, които ми каза гинеколога ми в Германия, когато бях бременна:
1. "Точицата" се вижда на видеозон едва когато ЧХГ е над 1000, а незнам дали не беше и 2000. Твоят вчера е бил 70, което означава, че в понеделник се очертава да е около 300 и пак няма да се види нищо, най-много да се шашнеш още повече.
2. Такова зацапване се наблюдава в доста случаи и не е страшно ако е зацапване т.е. кафеникаво. Трябва да се потърси помощ ако течението стане алено червено.
Моят съвет: повтори изследването утре и ако пак се е удвоило въобще не се притеснявай и не си пълни главицата с глупости. Няма все на нас да се случват лошите неща  Crossing Arms Аз ще стискам палци всичко да е наред!  Praynig
Аз да ви споделя моята поредна мъка. От няколко дни имам един странен сърбеж и днес отидох на лекар. Оказа се, че имам някаква гъбична инфекция. Доктора ми каза някои "бабешки" методи, защото му обясних, че преди няколко дни съм била в овулация и че не се пазим. Дано да помогнат!
Baby Love е права за тестовете за бременност. Аз също съм много нетърпелива, но вече ще гледам да се въздържам и да не бързам. Достатъчно сме се разочаровали вече, че и сами да си причиняваме това...
Пожелавам на всички много усмивки и скоро всички да се похвалим с  EFP тестчета и бебчета!!!  Wink

# 47
  • Мнения: 850
Bobinka спокойствие миличка  Praynig Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 765
Бобинка, много рано направи тестчето миличка, подкрепям Бейби лав. Иначе ЧХГ-то ти се е покачило добре, като се има предвид че дори нямаш реално закъснение. Зацапването не означава, че всичко е приключило. Моето ЧХГ беше около 300 на 3-4 ден закъснение. Плодно сакче се видя на 10 дни закъснение, а ембрионче - след още 10. Така че не бързай с прегледите, само ще психясваш повече. Пий си дуфастона, ако на бремеността й е писано да се задържи, друго не ти трябва на този етап. Изчакай поне седмица с прегледа.
Китикат Hug никой не те е забравил. А за симптомите - не го мисли, и аз нямам никакви, чак на моменти се чудя, дали наистина съм бременна Simple Smile
БХС-то днес в крайна сметка успях да го направя. Резултатите ще излязат във вторник Praynig Лаборантките много се прехласнаха по снимките на бебчо Blush
Нюклиърче, браво за лекаря. Според мен е много важно да почустваш със сърцето си, че това е твоя лекар и може да му имаш доверие. Дано скоро те доведе до успешен финал!

# 49
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708

Аз да ви споделя моята поредна мъка. От няколко дни имам един странен сърбеж и днес отидох на лекар. Оказа се, че имам някаква гъбична инфекция. Доктора ми каза някои "бабешки" методи, защото му обясних, че преди няколко дни съм била в овулация и че не се пазим. Дано да помогнат!

Миличка, аз имах жестока инфекция след като излязох от болницата: комбинирана, микробна и гъбична (Кандида глабрата - много резистентни гъби). Първо лекувах гъбите, намножиха се бактериите, после морихме бактериите, станаха много гъби пак ... Омагьосан кръг. Страхотия. И след като изсипахме две заплати за антибиотици и Орунгал и какво ли не се ядосах и си взех ЦИТРОСЕПТ. Препоръчвам ти го с  две ръце. За по-малко от месец всичко ми изчисти! И не вреди, но трябва постоянство и да се пие и през устата и промивки да се правят. Аз у нас и на моят мъж давах да пие даже! Помисли и за този вариант.

# 50
  • Мнения: 131


Миличка, аз имах жестока инфекция след като излязох от болницата: комбинирана, микробна и гъбична (Кандида глабрата - много резистентни гъби). Първо лекувах гъбите, намножиха се бактериите, после морихме бактериите, станаха много гъби пак ... Омагьосан кръг. Страхотия. И след като изсипахме две заплати за антибиотици и Орунгал и какво ли не се ядосах и си взех ЦИТРОСЕПТ. Препоръчвам ти го с  две ръце. За по-малко от месец всичко ми изчисти! И не вреди, но трябва постоянство и да се пие и през устата и промивки да се правят. Аз у нас и на моят мъж давах да пие даже! Помисли и за този вариант.
[/quote]

Благодаря ти много за подробната информация!! Бих пробвала всичко само, за да избегна антибиотиците. Цитросепт...това не е ли нещо имуностимулиращо и мноооогооооо горчиво. А промивките с какво ги прави?
Благодаря ти много миличка. Ще пробвам и с Ципросепт. Той само може да помогне, няма да навреди.

Бобинка, напълно подкрепям Биби за изчакването с прегледа. Така само ще се разочароваш и още повече ще се притесниш. Но пък ти сама си прецени, въпроса е ти да си спокойна.

# 51
  • Мнения: 1 167
Момичета зацапването изчезна Praynig Praynig Praynig,дано въобще не се появява.След малко ще отида до лабораторията да пусна кръвен.Да ви попитам дуфастона как се пие?Лекарят ми каза 4 пъти на ден по едно хапче,а в аптеката казаха 2по 1 newsm78.

# 52
  • Мнения: 850
 
Момичета зацапването изчезна Praynig Praynig Praynig,дано въобще не се появява.След малко ще отида до лабораторията да пусна кръвен.Да ви попитам дуфастона как се пие?Лекарят ми каза 4 пъти на ден по едно хапче,а в аптеката казаха 2по 1 newsm78.
  Дано , дано ,  Praynig Praynig Praynig ! Аз винаги съм го пила по 2 по 1 , но щом доки така го е дала така го пий!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет момичета!  Hug

Bobinka,  не прибързвай да се шашкаш, така само можеш да си навредиш. Знам, че е трудно, но.... Аз ще ти кажа някои неща, които ми каза гинеколога ми в Германия, когато бях бременна:
1. "Точицата" се вижда на видеозон едва когато ЧХГ е над 1000, а незнам дали не беше и 2000. Твоят вчера е бил 70, което означава, че в понеделник се очертава да е около 300 и пак няма да се види нищо, най-много да се шашнеш още повече.
2. Такова зацапване се наблюдава в доста случаи и не е страшно ако е зацапване т.е. кафеникаво. Трябва да се потърси помощ ако течението стане алено червено.
Моят съвет: повтори изследването утре и ако пак се е удвоило въобще не се притеснявай и не си пълни главицата с глупости. Няма все на нас да се случват лошите неща  Crossing Arms Аз ще стискам палци всичко да е наред!  Praynig

Бобинка, напълно подкрепям написаното от Джени.  Heart Eyes А относно дуфастона, бяха ми го предписали 3 по 1, като бях бременна.

Китикат, въобще не си забравена мила, а напротив - преди няколко дни се чудех какво става с теб и си мислех да те издиря из форума.  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 765
Бобинка, както ти го е писал доки, така го пий, 2 по 1 е минималното.

# 55
  • Мнения: 237
Здравейте и от мен,
Другата седмица ще стане една година от моя кюретаж.... за тази една година преминах през 3-4 лекари,лекувах гъбички, бактерия,една инфекция и регулиране на цикъла,който изчезна...
След вчерашният ми резултат съм 1-ва ПАП група,няма инфекции,гъбички и съм унищожила бактерията,сега ми остана да си третирам бледорозовата раничка с едно мазило в средата на следващият месец и се мятам с бебеправенето "на чисто" Simple Smile
Пиша всичко това,за тия които имат проблеми от този вид,с време, упоритост и стриктно лечение ,явно се получават нещата,въпреки че аз бях загубила надежда за скорошна зелена светлина ,чак неможах да се зарадвам като чук" изследванията ти са супер" казах си "да бе да,как не ей сега ще ми изпишат пак за нещо антибиотик..." но уви.На мъжа ми му писна в интерес на истината да се оплаквам от лекари и да пие хапове,но най накрая случих на доки и всичко почна да се нарежда.Не смея да се хваля на познати,за да не ме урочасат ,че ми писна и от завиднички и въпроси" какво става,а бебе?"...
Радвам се за всички очакващи бебоци и им пожелавам тази година здрави бебчета,за останалите се надявам и стискам палчета скоро да се похвалят  Praynig
Дуфастона се  пие за различните неща различна дозировка,аз лично пия по едно на ден...така,че съвета ми е слушайте доки как го е изписъл а не фармацефтката  Peace
Имам и един въпрос към момичетата които са лекували раничка,възможно ли е с едно намазване да изчезне раничка,моята лекарка ми каза да си купя едно мазило,с което щяла да ми я третира в първият ми чист ден след цикъл,и понеже като чета намирам информациа че се третирва с две или три намазвания минимум..искам да знам дали се е получило при някоя от Вас ,понеже ми каза само за едно ходене при нея по този повод...
Прегръщам Ви  Hug
kittykat как така ще те забрави някой,ти мен забрави ли ме  Sick  базикам се да не се обидиш сега   bouquet
Baby Love® цунки за бебо и майка му  Heart Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте момичета Hug

Бобинка, радвам се много, че течението е изчезнало. Относно дуфастона - пий си го както лекарят ти е казал, на мен даже ми го бяха изписали 3 пъти по 3 таблетки.

Китикат, не си сама, имаш си бебче, пък и имаш нас - винаги може да споделиш, ако нещо ти тежи  bouquet

Нуклиърче, радвам се че си срещнала такъв лекар, те са като балсам за нашите души, дано от сега нататък всичко върви по масло и мед Heart Eyes

kika_vn, радвам се, че се появи Heart Eyes Отдавна не беше писала. Не мога да помогна обаче със раничката, защото съм нямала и нищо не знам по въпроса.

Към момичетата от Варна - искате ли да си направим варненска бебеискаща среща някой ден в близко бъдеще? Ще се радвам да се запознаем и на живо, не само виртуално.

И днес е петък, не се преработвайте Mr. Green

# 57
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
kika_vn много се радвам, че се появи  Hug Браво за хубавите резултати от изследванията, сега ще ти стискам палци съвсем скоро да има резултат и от зелената светлина  Praynig  Hug
Amalleiratoni_St   Hug  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 502
kika_vn - радвам се, че сте излекували гадините, мила. Пожелавам ти много скоро да си на първата страничка в темичката  Hug
kittykat - и за вас с бебчо се радвам много. Дано все така добре да е всичко занапред  Hug Погали коремче/бебче от мен Hug
bobinka 85 - слушай си докито, че да ти е мирна главицата  Hug
bibi76 - ще чакам инфо за резултатите от БХС във вторник  Simple Smile  Heart Eyes

# 59
  • Варна
  • Мнения: 506
Baby Love® , много ми хареса как си започнала темата - така оптимистично Heart Eyes Надявам се това да повдигне духа на новите попълнения и да знаят и помнят, че минават само транзитно оттук Hug

Amalleira , добре съм Grinning

bibi76 , радвам се, че при вас всичко е наред. Някоя палава мома може да е, щом се крие още.

mmmStelxen_m , стискам палци до посиняване да се е случило този път. Защо пък да не е от първия път - я виж при нас сега как се получи Hug

Nuclearbaby, като чета за доктор Визев, май се вижда светлина в тунела, а Hug Praynig

bobinka 85 , много се радвам и за теб и стискам палци за сърчицето Praynig Hug Сигурно съм пропуснала, ама кога ще ходиш на преглед? Зацапване и аз имах-не е фатално. Изписаха ми утрогестан още, когато не се виждаше дали има нещо в плодното сакче. Така че е рано за притеснения. Лекарят най-добре ще ти каже. И както е казала mari_rouge , може да има зацапване в деня, когато трябва да ти дойде. Дори ме питаха дали не съвпада нещо.

PEMY , защо така твоят мъж само в твоята градина хвърля топката newsm78 Ами нали има превене преди раждането на бебето Thinking Може и аз грешно да го разбирам, но пък важното е, че сте заедно в решението и по пътя за бебечето.

kittykat , не се натъжавай. Аз по едно време въобще не се чувствах бременна, пък като отидох и го видях да мърда с ръчички... Heart Eyes И моят мъж работи по половин година в чужбина. По същата причина, ама няма как. Мисли си как ще се върне за най-приятния момент и не се давай на бремелинските депресионни настроения Hug Heart Eyes Hug И благодаря за"нашата Мама Инка" Blush

kika_vn  Hug Чудесни новини! Успех в бебеправенето Praynig

Аз нямам какво много да докладвам - засега нещата са наред. На 18.02 съм пак на преглед и дано да се види пола. Съжалявам, че не съм писала и не съм ви следила тоя месец, но на работа е лудница и се прибирам като парцал. Пък вкъщи - децата, мъжа, манджата... Нали знаете как е Mr. Green Коремът ми е нескриваем вече Blush Май едричко върви, пък не съм качила много.

Успех на всички бебеправещи и чакащи Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт