Февруари се задава - всички на финална права! /42/

  • 19 219
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Честито на новите вчерашни и днешни мами,да са ви живи и здрави бебчовците и да ви носят много радост и щастие.

# 46
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ника  bouquet!
Честита Стефания на мама Lothlorien! Да сте живи и здрави!
Верно на това моето дете главата сигурно е огромна! Обърна се пича преди 2 дена и ми се разката фамилийката да не кажа, че направо ми се е.. мамата! Embarassed Все едно 10 кг. тиква съм навряла между краката си и трябва да преплувам кално езеро с нея! Shocked Мислех да акустирам и да дремя, ама мъжа току що пусна чичо Болтън и нещо се настройва за  luvbed ! Току виж ми излезе късмета тази вечер!!! Mr. Green

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 21:41 от Dallcheto

# 47
  • Мнения: 27
Хайде дами- мами!

  Влизам за последно преди голямото събитие!

  Утре постъпвам в Шейново, в петък живот и здраве, ще пиша на вестителския номер,-     Рали на теб, мила!

  Стискайте палци!   
 

# 48
  • София
  • Мнения: 166
Хайде дами- мами!

  Влизам за последно преди голямото събитие!

  Утре постъпвам в Шейново, в петък живот и здраве, ще пиша на вестителския номер,-     Рали на теб, мила!

  Стискайте палци!   
 

Успех!  Hug Ще стискаме палци!

# 49
  • Мнения: 143
Марго,успех за петък и ще чакаме новини от теб.
Аз ли не виждам или в началото натемата единствения вестителски номер който виждам е на мий?На Рали номера не го виждам

# 50
  • До Балкана
  • Мнения: 100
margo_tosheva, успех миличка, стискам палчета и ще те чакаме да се отчетеш с едно прекрасно, здраво бебоче!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Привет и от мен.  Simple Smile

Честити бебчета на всички нови мами, да са им живи и здрави и много да ги радват.


Ние от днес вече сме си вкъщи и лудницата е пълна. Ирена беше на гости на баба си и днес си я прибрахме и нея, а тя не ме иска. Като се прибрахме се гушна в мен се зарадва и това беше като я взе баща й като взе да му се радва да го прегръща и сега не ме иска, само в баща си седи. Явно ревността започна. Иначе малкия е кротък яде, спи, озърта се дано така да продължи.

Да разкажа за моя екшън по край раждането  Laughing. Сутринта към 6.30 ставам и цялата ми пижама мокра, и докато се усетя че са ми се пукнали водите се мотах да се къпя да се преобличам и ме почнаха контракции, но доста силни нямаше такива леки само в кръста или стягане. И събуждам мъжо и му викам май ми се пукнаха водите и имам контракции, пък той ме погледна и вика я си лягай нали вчера беше на консултации и ти казаха че събота и неделя няма да раждаш ще устискаш до секциото което трябваше да е в понеделник на 25-ти. И пих едно но-шпа и си легнах, но въртях се въртях и станах то боли и звъннах на доки и тя ми каза веднага да тръгвам за болницата да ме прегледа дежурния. И почна цирка вънка ужасна буря, студ, вали абе страшна работа и понеже Ирена и нея трябваше да я мъкнем аз реших да се обадим на свеки да дойде да я гледа, обаче мъжо закъса с колата и не може да се прибере, аз пък не мога да тръгна щот иначе детето ще остане само в къщи, пък контракциите продължават и почват по на често, че свеки някак си се домъкнала до вкъщи на автостоп щот нито таксита имало нито автобуси нищо, пък едва си извиках такси звъня на една фирма не мога да кажа нищо защото само се чува изчакайте, както и да е успях да си поръчам такси до болницата. Обаче човека караше с 20 пък мен така вече почна да ме боли че като имах контракции ми идеше да го удуша че едва едва се движи. И като пристигнах веднага започнаха да ме подготвят за спешно секцио и в 9.38 имах бебе, а мен в реанимация ме закараха към 11 без нещо, но за няколко часа вече бях добре. Тъкмо този път се радвах че няма да усетя и търпя контракции пък то стана 2 в 1. И така с мен пускам малко снимки от изписването а в албумчето тези дни ще кача снимки само на Павли.
http://www.bgbaby.net/makethumb.php?pic=irena/uplimg/mb_45ff9b3f … pic.jpg&w=500
http://www.bgbaby.net/makethumb.php?pic=irena/uplimg/mb_73927457 … pic.jpg&w=500
http://www.bgbaby.net/makethumb.php?pic=irena/uplimg/mb_1f35fe69 … pic.jpg&w=500

# 52
  • Мнения: 40
Танче,на мен ми дадоха на Нук помпа механична-от 2 части като с колбичка е долната ,а горната влиза в нея и е без шише.Такава ли е и твоята?
А мъжа ми е полицай и на всякакви гадории се е нагледал,така че едно раждане не го трогва,но май едно бебе ще успее ...
П.С.Намерих я http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1776&products_id=1776

Боби, моята е такава: http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1777 .
Марго, с теб сме, милчика. Дано всичко мине добре.  Hug
Далче, а дано да ти излезе късмета, душицо!  Wink Ние май в 9-тия месец сме най-активни.  Laughing

# 53
  • Мнения: 197
Марго, ще те мислим и ще ти стискаме палци!  Hug

Добре завърнала се на siqna.muk и добре дошла на новото майче!   bouquet

# 54
  • До Балкана
  • Мнения: 100
siqna.muk, много сте хубави!!! Да сте живи и здрави и да се радвате един на друг! Hug И добре сте се завърнали!

# 55
  • Мнения: 219
Хайде дами- мами!

  Влизам за последно преди голямото събитие!

  Утре постъпвам в Шейново, в петък живот и здраве, ще пиша на вестителския номер,-     Рали на теб, мила!

  Стискайте палци!  
  

Успех, мила, и ще чакам с нетърпение хубавата вест!!!  Hug

Сиянче, разкошни сте! Мнооого здраве и щастие на четирима ви!

Номерът на първа страница е на Бръмби!!! Аз и Мии даваме номерата си на лични!

# 56
  • Мнения: 40
Сиянче, добре си се завърнала!  Hug Голям екшън било то твойто раждане. И в тая буря... Много са хубави снимките.

# 57
  • Мнения: 1 874
margo_tosheva успех,стиснати палци ! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedДобре завърнала се на siqna.muk! welcomeна новото майче!

# 58
  • Мнения: 4 187
Честити бебета на Мушмулче, Сънита и Лотлориен  Hug !

# 59
  • Мнения: 7
Честито бебче на Лотлориен, да е жива и здрава малката Стефания  Hug
Сиянче, добре си се завърнала, изглеждате страхотно   bouquet
Марго, имаш много стиснати плачета  fingerscrossed . Успех, мила!

Общи условия

Активация на акаунт