Отговори
# 9 240
  • Мнения: 8 554
Дреме ми ,че някой анонимен ще каже нещо кофти за мен hahaha

Явно ти дреме, защото иначе нямаше да пишеш.
Ама хич ,аз с удоволствие те чета  Mr. Green


Чети си, така поне не досаждаш.
E ,нали не ми даваш тон в живота?
Кот не си съгласна с нещо направи си собствена тема и си пишете само единомишленици там,тук всеки може да си каже мнението.Ето нещо хубаво
http://www.mediapool.bg/%D0%B1%D1%80%D1%8E%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0% … 1-news203129.html

# 9 241
  • София
  • Мнения: 11 744
Защо се карате съфорумки, споко Батко утре като се събуди ще каже , че под натиска на народната любов е решил да остане докрай. Вярно , ли е , че  Мистър финанси  , си е взел обратно оставката Laughing
О, не утре, още тази вечер го очаквам.  Той е съсипан, защото вече не е обичан. Тъжно му е. Това за Дянков се прокрадва вече по разни телевизии.

# 9 242
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Това го бях пуснала и бяха разпознати няколко души.

А ако в пуснатия текст заменим БСП с ГЕРБ, ще разпознаем други няколко души.  Wink

Ето тези, които се чувстват жегнати си го показват.

# 9 243
  • Мнения: 12 337
Вселена, кого трябва да разпознаем?

Ами аз разпознах две /даже май три/ съфорумки, пишещи в темата. Но не искам да ти влияя, прочети начина на действие и следи пишещите. Мисля, че и ти ще се досетиш кои звучат като платени. И, естествено, че всички партии имат такива подставени лица по форумите. Но принципът е един и е показан в текста. Интересно е да се следят постовете, личи и за кого действат.

Чета, чета - повечето от половината май сме платени от разни партии. Време е да сравним тарифите - ако някъде дават повече, да се преориентираме своевременно.  Laughing

# 9 244
  • Мнения: 8 554
Защо се карате съфорумки, споко Батко утре като се събуди ще каже , че под натиска на народната любов е решил да остане докрай. Вярно , ли е , че  Мистър финанси  , си е взел обратно оставката Laughing
О, не утре, още тази вечер го очаквам.  Той е съсипан, защото вече не е обичан. Тъжно му е. Това за Дянков се прокрадва вече по разни телевизии.
Дори и да остане ,дори и да спечели отново,все си мисля,че той няма с кой да направи правителство,задънена улица„.........

# 9 245
  • Русе
  • Мнения: 11 925
   Какво ядоса Бойко, та махна Монко

http://inews.bg/България/Какво-вбеси-Борисов-за-да-уволни-Дянков-_l.a_c.327_i.263216.html

# 9 246
  • Мнения: 8 554
Вселена, кого трябва да разпознаем?

Ами аз разпознах две /даже май три/ съфорумки, пишещи в темата. Но не искам да ти влияя, прочети начина на действие и следи пишещите. Мисля, че и ти ще се досетиш кои звучат като платени. И, естествено, че всички партии имат такива подставени лица по форумите. Но принципът е един и е показан в текста. Интересно е да се следят постовете, личи и за кого действат.

Чета, чета - повечето от половината май сме платени от разни партии. Време е да сравним тарифите - ако някъде дават повече, да се преориентираме своевременно.  Laughing
Или поне споделете кой да търся за да си взема хонорар,да не пиша ей така за кеф ,поне да е платено hahaha

# 9 247
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Оффф,и аз от кога чакам едни парииии..... Whistling Mr. Green

# 9 248
  • Мнения: 8 567

Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

Ами те хората хвърляха по сградата, повод за протеста, а не срещу полицаите. В София раздора почна като взеха да хвърлят запалени бутилки по полицаите и камъни. В коя бяла държава си видяла да се посегне на полицай и да са го милвали с перце? Там и оръжие вадят.

Разпръскват ги с вода и газ, никак не е безопасно, но при доста по-тежки ексцесии.
В София това, което аз видях е, че полицаите се оставиха дълго време да ги замерят с нещо, след което изведнъж щурмуваха и удряха наред, тези, които бяха в първите редици, и Слабаков беше там, и той каза какво е видял с очите си, никак не е професионално, много малка част бяха вандалите и можеха да ги озаптят още в началото. Това видях по телевизията, както и ми разказаха хора, били на протеста, аз не бях.

# 9 249
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
  Какво ядоса Бойко, та махна Монко

http://inews.bg/България/Какво-вбеси-Борисов-за-да-уволни-Дянков-_l.a_c.327_i.263216.html

Оооо пък дреме ми на мен от европейските либерали...те ще ми платят тока или ще напълнят хладилника ми.

# 9 250
  • София
  • Мнения: 11 744
Дори и да остане ,дори и да спечели отново,все си мисля,че той няма с кой да направи правителство,задънена улица„.........
[/quote
Желаещи има винаги. Жадни за власт. За съжаление всички управляващи не могат да разберат, че това което става в страната, като протести е вид социална политическа революция. На нас ни омръзнаха далаверите им. Искаме смяна, по всякакъв начин . Но, няма да ни се даде възможност и ще се борят с всички средства да останат в своето политическо статукво. Ето, поради тази причина трябва да сме единни. Но, както чета някои потребители, просто тук в тази страна няма как да се случи.

# 9 251
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Вселена, кого трябва да разпознаем?

Ами аз разпознах две /даже май три/ съфорумки, пишещи в темата. Но не искам да ти влияя, прочети начина на действие и следи пишещите. Мисля, че и ти ще се досетиш кои звучат като платени. И, естествено, че всички партии имат такива подставени лица по форумите. Но принципът е един и е показан в текста. Интересно е да се следят постовете, личи и за кого действат.

Чета, чета - повечето от половината май сме платени от разни партии. Време е да сравним тарифите - ако някъде дават повече, да се преориентираме своевременно.  Laughing
Или поне споделете кой да търся за да си взема хонорар,да не пиша ей така за кеф ,поне да е платено hahaha

 И каква стана тя, гузен негонен бяга.  Joy

# 9 252
  • Русе
  • Мнения: 11 925
  Какво ядоса Бойко, та махна Монко

http://inews.bg/България/Какво-вбеси-Борисов-за-да-уволни-Дянков-_l.a_c.327_i.263216.html

Оооо пък дреме ми на мен от европейските либерали...те ще ми платят тока или ще напълнят хладилника ми.
 Аа прочела си другата статия. Иначе Дянков долу горе така е отговорил на Оли Рен. що бедните да плащат на богатите, като станало въпрос за вноската ни към МВФ

# 9 253
  • Пловдив
  • Мнения: 199
http://plovdivchanin.com/2013-01-07-14-16-25/7483-%D0%9E%D1%82%D … %D0%95%D0%97.html

Е това една от причините за протестите.

# 9 254
  • София
  • Мнения: 2 150
Как така са се отказали - Бате е казал, че лицензът ще бъде отнет, значи няма мърдане. Crossing Arms
Казана дума - хвърлен камък. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт