Отговори
# 9 210
  • Мнения: 3 738
.Как е възможно,човека който прати полицията с/у хората вчера да се изправи и да обвинява друг за вчерашните побоища ooooh!

Драга, във всяка една нормална бяла държава, хвърлянето на камъни, шишета и трошенето на витрини и автомобили се наказва със бой.
Задай си въпроса защо във Варна нямаше бити.

# 9 211
  • Мнения: 8 549
Цвичко вече е на площада и подкрепя Tired
Да един мазен говори,а снощи прати полиция да бие хората

Еееее Станишевице...ама хайде стига...не само както казват изтрещя, ами се давиш от злост.
Ти се давиш, аз се кефя от всичко,което става и в безсилието си обиждаш защото нямаш аргументи.
За Станишев никога не съм гласувала,ти от къде изпълзя нали те беше страх от Доган

# 9 212
  • Мнения: 8 567
.Как е възможно,човека който прати полицията с/у хората вчера да се изправи и да обвинява друг за вчерашните побоища ooooh!

Драга, във всяка една нормална бяла държава, хвърлянето на камъни, шишета и трошенето на витрини и автомобили се наказва със бой.
Задай си въпроса защо във Варна нямаше бити.

Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

# 9 213
  • Мнения: 8 549
.Как е възможно,човека който прати полицията с/у хората вчера да се изправи и да обвинява друг за вчерашните побоища ooooh!

Драга, във всяка една нормална бяла държава, хвърлянето на камъни, шишета и трошенето на витрини и автомобили се наказва със бой.
Задай си въпроса защо във Варна нямаше бити.
Щом казваш ,значи оправдаваш боя и полицейската държава,ок ,това си е твое мнение.Аз пък не искам България да е полицейска държава и физкултурник на чело на МВР.

# 9 214
  • Мнения: X
Умберто Еко: “България?! Там тези които мислят за бъдещето емигрират.”

http://neverojatno.wordpress.com/2012/01/12/eko/

# 9 215
  • Мнения: 15 619
Така не е цивилизовано достатъчно, и културно не е, за акъл няма и да споменавам. Ударете си по един кьотек, да му мяза поне на българското!
Към две/трите в чата.

# 9 216
  • Мнения: 12 337

Тръгнал той да говори за 800млн., когато виждайки, че няма да е преизбран похарчи целия излишък от 8 млрд., лъжейки, че няма криза. Нещастник!!!!!

Без да съм привърженик на БСП - това не е съвсем коректно. Кой е похарчил целия излишък е под въпрос, но по принцип по време на криза държавата трябва да харчи, а не да пести, за да облекчава живота на хората и да създава условия за излизане от кризата. Не е мое прозрение - учи се по история. Ако това наричаш "лъжейки, че няма криза" - права си.

Това са наистина големи простотии .
Що не вземеш да го изпльоскаш и да размахаш пръст на всички европейски парламенти що са такиви идиоти и гледат да намаляват раходите.
Най-важно е да се търси път за излизане от кризата като всячески се подпомага бизнеса с цел намаляване на безработицата.
Все едно да останем в къщи с един доход и да не свием разходите си ,а да харчим все едно няма промяна .Свиваш разходите и търсиш увеличение на доходите .

Ако си прочела, и това за условията за излизане от криза, съм го написала. И няма какво да "изпльосквам". Кейнсианската концепция е измислена отдавна. Пример за приложението й е Обама - плюят го за това, но си го избират. А и някои наши съседи я прилагат и са доста по-добре от нас.

# 9 217
  • Мнения: 5 393
 MG18 -Друга песен щеше да пееш,ако друсаните недораслячета трошаха твоята кола, магазин или прозорци Laughing Тогава щеше да е "Олеле, защо тъпите полицаи не ги спряха"!

Никъде не се толерира погром над обществена собственост. Полицаите си имат инструкции за опазване на реда, да, понякога в тълпата страдат и невинни, за съжаление.

# 9 218
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Ти се давиш, аз се кефя от всичко,което става и в безсилието си обиждаш защото нямаш аргументи.
За Станишев никога не съм гласувала,ти от къде изпълзя нали те беше страх от Доган

 hahaha

# 9 219
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Цитат
Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

Изобщо не може да се сравнява едното нещо с другото PeaceВъв Варна полицаите изобщо не са били предизвиквани по какъвто и да е било начин... Peace

# 9 220
  • Мнения: 599

Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

Ами те хората хвърляха по сградата, повод за протеста, а не срещу полицаите. В София раздора почна като взеха да хвърлят запалени бутилки по полицаите и камъни. В коя бяла държава си видяла да се посегне на полицай и да са го милвали с перце? Там и оръжие вадят.

# 9 221
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Щом казваш ,значи оправдаваш боя и полицейската държава,ок ,това си е твое мнение.Аз пък не искам България да е полицейска държава и физкултурник на чело на МВР.

Ти си мисли така, а ние ще си мислим каквото си искаме. Не ни набутвай разсъжденията си.

# 9 222
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Цитат
Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

Изобщо не може да се сравнява едното нещо с другото PeaceВъв Варна полицаите изобщо не са били предизвиквани по какъвто и да е било начин... Peace

 Peace

# 9 223
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950

Във Варна не бяха ли потрошени прозорците на ЕВН или каквото е там?

Ами те хората хвърляха по сградата, повод за протеста, а не срещу полицаите. В София раздора почна като взеха да хвърлят запалени бутилки по полицаите и камъни. В коя бяла държава си видяла да се посегне на полицай и да са го милвали с перце? Там и оръжие вадят.

А големите маркучи със вода или сълзотворен газ?Някой лумпен дне с по телевизията се изцепи,че по-добре било да ги понапръскат малко с вода или газ,отколкото да ги бият... ooooh!И това беше един от организаторите на протеста... Wink

# 9 224
  • Мнения: 8 549
Така не е цивилизовано достатъчно, и културно не е, за акъл няма и да споменавам. Ударете си по един кьотек, да му мяза поне на българското!
Към две/трите в чата.
Нямам такива намерения,забавно ми е да ги чета ,как подскачат.Моето мнение винаги съм го казвала без да обиждам никого.Дреме ми ,че някой анонимен ще каже нещо кофти за мен hahaha

Общи условия

Активация на акаунт