НОЕМВРИйската дружина иска да изгони Баба зима!!!

  • 26 239
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34



Вита, тук съм  Embarassed Embarassed Embarassed но нямам време да пиша,  Embarassed че бозайников ми вади душата  Tired Още не сме заменили хранене(не че не се опитвам) и общо взето имам време само да се цедя и да спя.  #Cussing out

Ели, мерси за темичката  Hug
Как е таткото? Пристигна ли вече?

Ванина, важно е че таткото е добре  Hug

МаяPraynig да минава зъбобола  Hug

Мишле
, ако ще правиш някоя вкуснотия   chef снимки само с рецепта  Crossing Arms (или адрес  Mr. Green къде да идваме  Joy)

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
 Hug

Ели, благодарим и ние за темичката  bouquet!

Ние сме още посред преместването, голяма недееспособност ни налегна всички, татито и то настинало, Йошката много хремав (силно подозирам зъби, нали сме все още с шест броя от около три месеца) Confused, та се наложи внезапна пауза...
 
Благодаря на всички за главоболните съвети Heart Eyes  bouquet, пробвах наред, в един момент след около седмица премина от самосебе си... Явно бременна мигрена, с Йоши като бях все си мислех, че е от ниския хемоглобин, явно не би, сега съм с над 150...

Йошко е просто непоправим, беше се научил да се качва сам в столчето си от пода още преди да проходи, в момента се кетри абсолютно навсякъде, няма спасение, поне е веселяк Grinning... Започна нааай-накрая да заспива самичък, без да го разнасям на ръце (е, някой път не може без де!) Praynig и е спокоен, няма вече истерии като преди, гушка се, радва се... Суче нощем, но започна да си връща и дневното сукане (голяма радост за мен), всъщност май отива на сукане на заспиване и събуждане нощното, а нощем непробудно сънче... Не мога да си позная детето, както ме беше на луда направил... Да не казвам голяма дума де, дано така си останат нещата, но явно всичко си е много постепенно докато улегне Thinking...

Утро, Йошко като премина на еднократно спане през деня беше по абсолютно същия начин - много кратко, с нервни пробуждания, но полека-лека премина към час и половина-два, че даже и по три часа някой път... Дано и при вас се успокоят дните Praynig... Търпение му е майката! Точно вече хептен като издъхваш и се смилява малкият човек...

Шопи, не ми се мисли как се оправяте направ ooooh!... Шапка ти свалям omm!

Майче, защо чак утре ще се кърмите? Заради упойката ли Blush? Дано мине болката по-бързо!

Юле, вие като по книга, нали на година и три месеца е препоръчително заместеното първо хранене Peace... Моите сметки бяха такива, ама господинча на друго мнение беше, а и откакто ми дойде започна явно намаляване на млекцето Confused...

 Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 215
Ели   bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 18
  • Мнения: 433
Ели, много, много благодаря за темата   bouquet
Гледайки как Момчил опустошава и без това опустошената ни къща ми хрумна това: "Баба Зима вън царува, НОЕМВРИЙЧЕТО из къщи си лудува".
Мая, как ще издръжиш цял ден без да кърмиш  newsm78 акъла ми не го побира - не преливаш ли?
Сиска, успех с яслата  Peace
Момоот няколко дни ми е с хрема, яде по-малко. започнах да капя клеева тинктура, разредена в 1 ампула вода за инжекции, ама явно му е доста концентрирано, защото като шмръкне и после зверски реве. а може ида реве, защото му запушвам устата като слагам капките - иначе ги гълта и няма смисъл. но вече мисля ,че е по-добре.

# 19
  • Мнения: 398

Ели, мерси за темичката 

Как е таткото? Пристигна ли вече?




Да, татито ни вече е англичанин.Даже успя да намери страхотна квартира и ако всичко върви по план във вторник ще вземе ключовете.
Остава аз да си оправя нещата тук и да стягам багажите

# 20
  • Мнения: 114
Предд прага съм на нервна криза,честно ви казвам....................................незнам детето как ме  търпи и татито....не издържам вече с това безпаричие......искам да умра и да се събудя в по добър свят............омръзна ми да нямам пари да купя на детето една вафлааааааааааааа не друго  smile3518 newsm45 newsm45съжалявам,че ви развалям вечерта,просто не издържам трябва на някои дасе оплача.Постоянно сме без пари,все с борчове,а сега и това......................добре,че татито е жив.Просто нервната система не ми издържа все да нямам пари да взема на детето една играчка,дреха или каквото и да е...все ползваме на хората...като просяк се чувствам.Не искам изобщо да съществувам в такъв мизерен свят  SadИзвинете че ви развалям вечерта просто не издържам вече.............

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 137
Да ви е добро утрото момичета и горе главата Hug

Ели много се радвам за вас, виждаш ли нещата полека лека се уреждат Peace

vaninha  spoko много е лошо без пари. Аз имам една приятелка която от 9 месеца не живее с мъжа си( в процес на развод са), които за тия месеци 5лв не и е дал за децата, а вместо това я разхожда по следователи и пише доноси и тем подобни, че децата не са от него, а те и двете главата му са одрали. Много я съжалявам, ама тя е много горда и винаги като се чуем и и предлагам парична помощ ми отказва и е толкова позитивно настроена, нищо че децата и няма какво да ядат и че живота и се срина тотално........ голяма одисея има тя ама да не ви занимавам.........

[
Цитат
quote author=didanka link=topic=467605.msg13978856#msg13978856 date=1264793319]
Мая, как ще издръжиш цял ден без да кърмиш  newsm78 акъла ми не го побира - не преливаш ли?

Не то кърмица има само за залъгалка явно, пък и момата май малко и стига, снощи и направих АМ 180мл и ми остави 90мл.

Лек и успешен ден ви желая на всички  love001

# 22
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Ели, много се радвам миличка,  Hug Hug Hug Трудностите започват да отминават и нещата да се нареждат  Peace

Съни, съжалявам мила за майка ти, такива нелепи трагедии болят най-много. Много сила и кураж  Hug

ВанинаHug Hug Hug.  Да сте живи и здрави най-важно, пари се изкарват когато не очакваш  най-малко.

Аз да се похваля, че сборихме държавната ясла и от понеделник се местим  newsm44. Само като знам, че разходът ни пада от 600 на 60 на месец  и започвам да търся да се местим че в тази гарсониера вече ме хваща клаустрофобията. Mr. Green Да видя и Калина как ще приеме смяната в обстановката  Praynig
Някой беше пуснал линк за електронното класиране на деца в ОДЗ. Да ви подскажа, че там се класират деца за градини и ясли, които са към градини, т.е автоматично след това продължават в градината. Само за отделно ясла няма класирания, подава се молба на място и е доста по-лесно влизането, ние сме в такава самостоятелна ясла.

Аз изчезвам да изчистя и после да се глася, че довечера сме на бизнес среща в Благоевград, разбирайте кръчма с оркестър  Mr. Green,  та пак ме насадиха да седя на маса докато се вият хора около мен, а Сашо ме успокоява - Ти като миналия път кротко на края на хорото ще се хванеш  hahaha

Много хубав и усмихнат ден на всички   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 35
Добро утро момичета! Кафенце?!?
                                             

Ванина, само имай вяра, всичко постепенно ще се нареди! И при мен беше ад, сега е поносимо. Минала съм през това, за което говори Мая, кошмарно е! Ти понеимаш опората и обичта на мъжа си - опри се на това и вдигай високо глава! Заслужаваш да живееш по-добре и ще го постигнеш, сигурна съм!    Hug

Ели, ето вижда му се края! Малко остана.

Вале, браво за яслата! И ние чакаме класиране, че за мен е по-удобно да го набутам да си върви направо и в градината после. И весело изкарване на кръчмата.

Вчера ходихме на дълга и снежна разходка, беше приказка времето, днес ще повторим.

Ако съм пропуснала нещо моля да ме извините!   Peace

Хубав и весел ден на всички!    Hug   Peace

# 24
  • Мнения: 280
Здравейте, мамчета!

Ели Благодаря за темичката   bouquet
Диданка Заглавието е супер  Hug Благодаря и за линка, но се надявам това да важи само за Софето  Rolling Eyes

Съни Съжелявам много за това, което си преживяла. Трудно е, но живота продължава  Heart Eyes  Hug Много сили и късмет и дано бъдещето компенсира всичко лошо преживяно в миналото  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Ама вчера е била голяма веселба в снега  Heart Eyes

Ванина И аз понякога се сдъхвам заради липсата на пари, но гледам бързо да ми минава. Нека сме живи и здрави, да обичаме и да сме обичани, а другото са подробности Simple Smile

Имаше и още, ама вече забравих. Започнах да пиша в 13ч  ooooh!

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 22
Добро неделно утро!
Мъникът още спи, а аз използвам времето, за да си изпия спокойно кафето пред компютъра. Simple Smile
Съни, страхотни са снимките от разходката!
Вале, браво за яслата! Дано да й хареса и да ходи с удоволствие.
Ели, мерси за темата. Браво на вашия тати! Скоро да се съберете и Анитка да става мома англичанка.
Да ви кажа вчера как ми извади акъла Влади. Дала съм му едно парче обелена и мека ябълка да си гризка, като през цялото време внимателно го наблюдавам. Кога е успял да отхапе голямо парче - не знам. Като взе да се дави това дете, не може да си поеме въздух. Хванах го, наведох го надолу, разтръсках го и след това му бръкнах в устата и извадих едно доста голямо парче от ябълката. Направо се бях разреперала. Не ми се мисли какво можеше да стане.
Та в тази връзка - давате ли така плодове или нещо друго сами да си ядат? Пасирате ли храната от кухнята?
Приятна неделя на всички!

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Ябълките са много коварни  Confused По тази прична Стефи почти не яде ябълки - ако си гризка, й харесва, но и тя се е давила, а настъргани не й харесват...

В Стара Загора най-накрая направиха частна кухня (на държавната й нямам доверие тук) и записах Стефи от понеделник за една седмица да пробваме дали ще й хареса. Там предлагат избор - дали да е пасирано или накълцано яденето, аз избрах накълцано с идеята да го пасирам, ако се наложи. Но сигурно ще трябва някои манджички да ги пасирам, особено, ако е месо, че Стефани има много гаден навик да си бърка в устата и да вади храната, ако не й е по мярка Simple Smile

А плодове предпочитам да й давам аз, че много се омазва и най-вече си играе. Парченца мандарина й давам, но откакто открих, че като ги осмуче и си ги прибира в коша с играчките (аз аз се чудех как така успява да ги изяде целите Joy), ако й дам, я наблюдавам Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 536
Добро утро!

Ваниха, във всяко едно семейство има такива моменти Hug! Но трябва да се действа и да търсите варианти за излизане от ситуацията!

Ели, с цялото си сърце ти пожелавам всичко да се нареди добре и всички притеснения да останат зад гърба ти!

Шамс, какво стана със изследванията на Фафи?

Хот Лейди, как сте?

Сиска, давам сама да си яде само форнети и солети (кашкавалени), но дори тогава я следя, защото е способна да си  навре огромни парчета от солетите ooooh!.

Отивам да почистя, че тия дни само хайманосвам Embarassed!

Общи условия

Активация на акаунт