Февруари настана, с бебенце е вече мама! (43)

  • 20 267
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 011
Боже, Рали, твоята шефка и аз ще я заобичам.
За моя шеф ще се самоцензурирам.  smile3505

# 706
  • Мнения: 304
Рали,блазе ти за шефката!!! Flutter

# 707
  • Мнения: 219

Рали, чудесно е това  Hug, похвалите са заслужени , сигурна съм !

Изпих половин чаша бира и зверски ми се доспа  smile3507, ужасТ...


Благодаря, миличка! А за бирата и аз си пийвам по чашка 3та вечер подред. Нещо ми се е припило много и то бира, не друго  beer2

Ника, Боби, тя се явява най-вече в ролята на добрия вестоносец за подобни неща, но пак си я обичам  Heart Eyes Иначе баш шефовете немци от лондонския офис спускат решенията, разбира се. Да са живи и здрави и те  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 708
  • Мнения: 22
Добър вечер от мен:) ние се завърнахме от болницата преди два дни и вече сме си вкъщи,аз напълно се възстанових вече,все едно нямам операция,и конците ми свалиха днес,ходя си като кон,нищо не ме боли.Свикваме с малката принцеса,първия ден ме беше страх да и сменя памперса дори,свекърва ми я къпе,аз ще започвам като и падне пъпчето.Кърмиме се,имам си доста кърма,въпреки че още се уча и чета разни неща оттук оттам,но си яде само кърма,и съм много доволна.Корема ми почти се е прибрал,имам само два пръста но се надявам и той да се прибере скоро,нямам нито една стрия за което супер много се радвам Laughing
На всички тръгнали да се обебват стискам палчета,а на другите -още малко остава Hug
Радвам се, че има такива примери за бързо прибиране на коремчето и нямане на стрии,  звучи оптимистично и може да се надяваме тайничко, че и на други ще им се случи това. Wink Ама то зависи колко си се освинил бремененейки, че аз съм бая. Sad Илиана, ако не ти е неприятно, сподели  колко кг  беше качила до раждането?

# 709
  • Мнения: 157
Честито бебче на Сашкова!  bouquet Здраво и щастливо дете да е Мартин за радост и гордост на мама и тати   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Рали, наистина страхотна новина! Дай боже всекиму такива работодатели Simple Smile

Мен пък ме е налегнало безразличието...

# 710
  • Мнения: 85
Честито ново бебче! Да е жив и здрав малкия Мартинчо!А мама бързо да се връща в редиците!  Hug
Харемче, стискам палци всичко да мине както трябва!  Hug
Сиянка, аз давам Инфакол, преди това Лефакс...Не че има кой знае какви колики, присвива се от време на време, поцириква си...От Лефакса не можах да видя някакъв ефект, от Инфакола поне изкарва газове, но пък не иска да го гълта...

# 711
  • Мнения: 112
Еййй, момичета, виждам, че вече сте разбрали за Сашкова  Hug Hug Hug Hug

Честити Бебоци на Венивет, Роси, Шаманката, Дани и Амика





Ако има още обебили се мами - сега ще погледна като ви чета  smile3525 smile3525 smile3525

# 712
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Сашкова, жив и здрав да е малкия принц!
Хайде, Харемче, с теб сме! Силно вярвам, че всичко ще е наред!

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 272
missmall по колко даваш от инфакола и през колко време. За сега се е кротнол явно има ефект хомеопатията, ама ноща едва сега започва и не знам какво ще ме очаква.

# 714
  • Мнения: 7
Честит бебок на Роси! Да е жив и здрав и късметлия! smile3525 smile3525 smile3525

# 715
  • Мнения: 0
Айде и Сашкова излюпила пиленцето си Hug

Да е здрав и многооо щастлив Hug

# 716
  • Мнения: 98
Абе да питам таз тапа прословута....може ли да е като сопол по-скоро...не много като количесво и някво такова не баш карваво ми по скоро червеникаво  newsm78

# 717
  • Мнения: 163
Може, Ради, може. Grinning
Честито момченце на Сашкова!
Добре дошла, Илиана. welcome

Последна редакция: чт, 04 фев 2010, 22:09 от Xcat

# 718
  • Мнения: 179
...А иначе ,според изследване по въпроса родилната бойка е по-слаба от най-силната бъбречна криза... която аз не съм изпитвала де  Mr. Green

 Да ви призная първия път като раждах отидох супер отворена и безстрашна, точно поради причината, че съм преживявала бъбречна криза. Казваха ми че тогава раждането ще ми се стори като "лека менструална болка". Да не плаша нераждалите мами, обаче няма нищо общо с менструалната болка- общото беше, че при мен така започна раждането, но само започна. А след това... ooooh!. Питах из отделението дали не им се намира поне една ампула аналгин  hahaha. Болката ми държа влага 1 година след това. На всички давах съвети да раждат с упойка. Никой мъж никога няма да разбере какво сме изпитали, геройството е излишно, защо трябва да раждаме като бабите ни, след като имаме и друга възможност.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 От поглед на сегашното време мога да кажа, че вече съм забравила болката. Отново съм готова да родя без упойка. Разчитам, че може би втория път ще бъде по- безболезнено и по- бързо. НЕ СЕ ЗАРИЧАМ, обаче. Оставям си вратичка да преценя на момента. Само че не знам дали трябва това предварително да уговоря или могат да ми я поставят и момента на поискването, стига да отговарям на критериите. newsm78
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да ви се похваля вече мноооого се радвам като ми се обажда шефката  Mr. Green Такава радост никога не е била  Joy Каза ми колко много държат на мен, колко добре съм работила през 8те месеца на 2009, че ще са щастливи да се върна след майчинството и... не на последно място, ще получа много хубав бонус в края на февруари за миналата годинааа  Shocked Заобичах си наново фирмата, че я бях разлюбила по едно време  Whistling.
Да сме живи и здрави и все така хубаво да си върви 2010 във всички аспекти!!! Пожелавам го от сърце на всички ни!

 Радвам се за тебе! Simple SmileАз също мога да се похваля със свестна шефка и мен ме ухажват, но аз аз пък знам със сигурност, че в този хаус НЕ СЕ връщам.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Praynig за Харем.

# 719
  • Мнения: 85
missmall по колко даваш от инфакола и през колко време. За сега се е кротнол явно има ефект хомеопатията, ама ноща едва сега започва и не знам какво ще ме очаква.
Ами преди ядене по една пълна пипета/капкомер и то предимно вечер..Но понякога и през деня ако я видя, че мн се свива..Избягвам през деня да й давам, оставям я да почива, но вечер 1-2 пъти давам уж да спи спокойно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт