Февруари настана, с бебенце е вече мама! (43)

  • 20 293
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 011
Честит Мартин на Сашкова, да е жив и здрав!    bouquet

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Понякога,мисля че Харемчето е Екатерина,спомням си че на именния си ден го беше споменала,но за фамилия си нямам идея.

Ее,бебчо Мартин е тук вече ! Честито на Роси ! Да й е жив и здрав малкия сладур и много да ги радва !!!


# 692
  • Мнения: 7
Браво на Сашкова! Честит да й е юнак Мартин, жив и здрав, много да ги радва!  Hug
Харемче, имаш силно стиснати палци, макар да съм сигурна, че всичко ще мине нормално  Praynig

П.С. Всичко бебета днес са с буква М Simple Smile

# 693
  • Мнения: 60
Добър вечер от мен:) ние се завърнахме от болницата преди два дни и вече сме си вкъщи,аз напълно се възстанових вече,все едно нямам операция,и конците ми свалиха днес,ходя си като кон,нищо не ме боли.Свикваме с малката принцеса,първия ден ме беше страх да и сменя памперса дори,свекърва ми я къпе,аз ще започвам като и падне пъпчето.Кърмиме се,имам си доста кърма,въпреки че още се уча и чета разни неща оттук оттам,но си яде само кърма,и съм много доволна.Корема ми почти се е прибрал,имам само два пръста но се надявам и той да се прибере скоро,нямам нито една стрия за което супер много се радвам Laughing
На всички тръгнали да се обебват стискам палчета,а на другите -още малко остава Hug

# 694
  • Мнения: 210
ШОМИРЕ, това с отрязания крайник много грубо бе душа  Shocked Да не дава Господ да ни режат крайници де, ама не мисля,че е чак толкова сериозно... Rolling Eyes То самото поставяне на упойката е не по-малко болезнено от контракция а и ти я набиват ако си от каръците по време на контракция(мен така ми се получи) , поне на мен така ми се стори  newsm78
А иначе ,според изследване по въпроса родилната бойка е по-слаба от най-силната бъбречна криза... която аз не съм изпитвала де  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 219
Тъкмо и аз щях да пиша за Мартин на Роси, че и аз получих смс  Heart Eyes. Да е мнооого здрав, лъчезарен, чаровен и да е будно дете! Късмет да има много!

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Честито бебе на Сашкова, да е живо и здраво и да расте много щастливо.

Ехх, тия колики , не е ли рано за тях ? Как сте Сиянче, спокойно ли е у вас  Grinning  ?

Ами аз мислех че по късно се проявяват, но малкия още в болницата имаше колики. Иначе лудницата ни е пълна, малкия човек постоянно си търси компания не му се седи сам, каката и тя проявява характер, но се оправяме. Днес бях сама с двамата единия реве като млъкне почва другия, абе страшна работа.

Сиянка,ние май снощи също имахме колики,но не съм на 100% сигурна.Изписаха ни Еспумизан/незнам дали го пиша правилно/ ,като още не съм и давала.
Инфлакола уж имал много добър ефект,продавали го вече в България,но май имало разлика ако си поръчаш от Англия и ако си ги купиш от Холандия. Май някой беше писал в нашата тема...  newsm78

Аз имам Инфлакол който е купуван от Англия, но не съм давала още мисля по късно ако почне много да се криви тогава да му дам.

# 697
  • Мнения: 98
Ей Харем-с теб съм...искам да прочета че се гушкате с бебчо и тогава спокойно да ходя да раждам и аз.. Simple Smile
а въщност аз утре май искам-неискам влизам във 2-ра градска...и вече ще решават там какво да ме правят..така че хаиде...аз съм там и ви чакам Simple Smile

# 698
  • Мнения: 304
Честит Мартин на мама Роси!!!

# 699
  • Мнения: 60
Честито бебче на Роци,да и е жив и здрав малкия Марто И много да я слушка

# 700
  • Мнения: 0
Цитат
35 Аз на глад и безсъние не държа много.  35
-НИКА ,ЕДИН БАЩА МАЙ НИ Е ПРАВИЛ  Joy
ЧЕСТИТ ЮНАК НА САШКОВА.ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 272
margarete при мен нещата са малко по различни относно първото ми дете и не мога да ти отговоря на това което те интересува. Като цяло не ми създава кой знае какви проблеми, даже бих казала никакви, от време на време ревнува, но започна да свиква иначе в нищо не ми пречи или притеснява.

# 702
  • Мнения: 22
Още едно бебеее! Grinning Честит Мартин на Сашкова!

# 703
  • Мнения: 219
Стискам много палци на Харем всичко да е наред с тях!!!  Hug Praynig Praynig Praynig

Да ви се похваля вече мноооого се радвам като ми се обажда шефката  Mr. Green Такава радост никога не е била  Joy Каза ми колко много държат на мен, колко добре съм работила през 8те месеца на 2009, че ще са щастливи да се върна след майчинството и... не на последно място, ще получа много хубав бонус в края на февруари за миналата годинааа  Shocked Заобичах си наново фирмата, че я бях разлюбила по едно време  Whistling.
Да сме живи и здрави и все така хубаво да си върви 2010 във всички аспекти!!! Пожелавам го от сърце на всички ни!

# 704
  • Мнения: 4 187
Честито бебче на Сашкова    bouquet ! Много щастие и късмет  Flutter !


Ради, късмет утре  Hug

Рали, чудесно е това  Hug, похвалите са заслужени , сигурна съм !



Изпих половин чаша бира и зверски ми се доспа  smile3507, ужасТ...

Общи условия

Активация на акаунт