Нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!

  • 8 789
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 479
Ако няма модератор, може да се намерят доброволци за целта  Wink

А и така сега темите са си на местата... Не им трябва търсене на ново място...

А това вече е съвсем отделен довод.

# 106
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
 Peace аз съм ЗА Еко подфорум  Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 13 236
Ако няма модератор, може да се намерят доброволци за целта  Wink

А и така сега темите са си на местата... Не им трябва търсене на ново място...

А това вече е съвсем отделен довод.

А те дали ще бъдат безпристрастни? От това, което аз лично виждам в алтернативните теми се съмнявам...
Всеки един от нас като модератор е бил понякога пристрастен и в тези моменти е давал решението в ръцете на друг мод, който не е обвързан емоционално с темата. А дали така би било в евентуален ЕКО подфорум? Wink

# 108
  • Мнения: 479
Vache, съвсем не знам  Simple Smile Нито кандидатствам, нито предлагам някой. Просто си мисля, че "нямането" не е довод против идеята Wink
И не виждам причина модераторът на този евентуален под форум да не процедира по начина, който описваш в случай на морално колебание  Wink

# 109
  • Мнения: 2 652
Хубаво. Разбрах. Не може ли тогава да бъде подфорум само за "зелени" (естествени) практични работи? БЕЗ раждания, хранения и прочие сърбящи теми.

Примерно:
купих си органик чорапи
намерих завеса за банята без ПВЦ
от къде естествен килим, неизбелван
разделните боклуци

и т.н. практични зелени работи.

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
...Примерно:...

купих си органик чорапи - Красива мама...
намерих завеса за банята без ПВЦ - Нашият дом...
от къде естествен килим, неизбелван - Нашият дом...
разделните боклуци - Нашият дом...

Там ще са много по на място... Wink

# 111
  • Мнения: 2 185
Да, ама като не влизам в Красива мама, как да разбера, че има от къде да си купя органик чорапи? Ей това е въпросът. Сред морето от други глупости едва ли ще се ориентирам за това, което ме интересува, а и няма как да обикалям всички под форуми, за да търся информация в тематиката, която ме вълнува. Ако теми от подобен характер са събрани на едно място би било много по-лесно.

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сред морето от други глупости едва ли ще се ориентирам за това, което ме интересува, а и няма как да обикалям всички под форуми, за да търся информация в тематиката, която ме вълнува.

Проявете малко повече уважение към темите на другите потребители във форума на БГ Мамма, моля...!
Не може интересуващите вас да са полезни, а останалите да са глупости...

# 113
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
ами тогава проявете уважение и вие,та ни кажете ясно и точно-стойте си тихо и кротко-няма да има под-форум Peace

аз такова усещане добивам от постовете на началството дотук Sad Peace

# 114
  • Мнения: 6 362
Подфорумите тук са достатъчно много тематично разделени.

99.9% от изписаните в първата публикация теми си имат определено, точно, конкретно, тематично място в определени подфоруми.
Раждането си е за мамешкия подфорум, храненето - за подфорума за хранене, магазините за играчки (пък било те и дървени) - в На пазар, избелването на зъби и козметиката в Красива мама,  боклукомелачката - в Нашия дом и т.н.

Не съм против идеите. Против съм създаването на нов подфорум и отделянето на теми, които си имат място в тематичните подфоруми в отделен такъв.
Отделен е и въпросът доколко това би било полезно и за самите идеи. Абсолютно убедена съм, че темите ще са много по-малко намираеми и четени и много по-малко "нови" потребители ще се включват в тях, ако са отделени в нов подфорум.

По същия начин бих приела и предложение за "неекологичен" подфорум, в който да се съберат теми за раждане със секцио, хранене с АМ и готови пюрета, химически препарати за почистване и обсъждане на парфюми и бои за коси - всяка от темите си има място в съответния тематичен подфорум.

# 115
  • София
  • Мнения: 407
Един въпрос - ако реша да пусна тема с чисто екологична насоченост, напр.:

'Екологията - какво означава тя за вас?',

или

'Мислите ли, че екологията е най-важния проблем?',

къде е най-правилно да я пусна?
 Peace

# 116
  • Мнения: 3 869
Един въпрос - ако реша да пусна тема с чисто екологична насоченост, напр.:

'Екологията - какво означава тя за вас?',

или

'Мислите ли, че екологията е най-важния проблем?',

къде е най-правилно да я пусна?
 Peace

В Клюкарника  Mr. Green (не, сериозно, не виждам къде другаде, най-много в Алтернатвния при многото други свъсем неалтернативни неща, които инаме няма къде да отидат....)

# 117
  • Мнения: 2 241
В началото бях "За", но сега изчетох всички коментари и смятам, че тези които са "против" са доста по-добре обосновани.
За съжаление няма как да променя вота си в анкетата (не, че има голямо значение).


...Примерно:...

купих си органик чорапи - Красива мама...
намерих завеса за банята без ПВЦ - Нашият дом...
от къде естествен килим, неизбелван - Нашият дом...
разделните боклуци - Нашият дом...

Там ще са много по на място... Wink



Това са чудесни примери.
Човек, когато иска- намира.
 Peace

# 118
  • Мнения: 3 869
Аз съм редовен потребител, инересуват ме доста неща, следя доста теми и два подфорума. Много по-лесно ще мие да следя още 1 подфорум, вместо да се лутам в мнообразието от теми в непознати подфоруми. В "Красива мама" няма какво да търся, в "На пазар" е такава лудница, че не бих могла да намеря темата за пелените - добре че я следя от самото начало и не се налага да я търся.
Споделих вече, че търсачката на форума ме затруднява, въпреки достатъчно дългия ми стаж в нет-търсенето.
Лично аз, когато гласувах, изходих егоистично единстевно и само от личното си удобство - ще ми е в пъти по-удобно, ако всички "зелени" и "еко" теми са на едно място. Нямам амбиции да разпространявам идеи и да заразявам хора с тях. Достатично ми е лесно и бързо да попадам на интересуващата ме информация.

И понеже съм егоист, приемам като абнолутно значими и важни (точно колкото и моето егоистично мнение) и всички други егоистични аргументи, независимо дали са "за" или "против" Simple Smile

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Meg,  newsm10
Точно по същите причини и аз гласувах "ЗА".

Общи условия

Активация на акаунт