Родени 2004г.

  • 52 041
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 581
  party023  Gift newsm67 nbirthday newsm59 newsm38 Tada  party002 Gift

Честит рожден Теди!!!
Много здраве, щастие, приятели, игри и най - вкусната торта!!!

# 646
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Честит празник!

А дали видяхте, че правителството има намерение да намали високоплатеното майчинство от 410 на 225 дни...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482927.30

# 647
  • Мнения: 4 371
Тъпаци Tired

# 648
  • Мнения: 2 530
Lulumba , сърдечно поздравявам хубавото ти детенце Теди с 6-ия Рожден ден !   bouquet
Нека да е жива и здрава, много щастлива, обичана, умна и късметлийка! Да се разбират и обичат винаги с братчето!   Heart Eyes
Хубав празник на всички ви!  Sunglasses

За майчинството какво да кажа  Twisted Evil За какво са й нужни още деца на тази държава...Сега вече съм убедена, че не искам повече деца  Sad

# 649
  • Мнения: 4 371
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483106.0 Който иска може да се включи Simple Smile

# 650
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Здравейте  Grinning Рожденият ден вчера мина уникално хубаво. Довечара ще кача снимки от празнуването в градината и в клубчето. В клубчето се бяха събрали 17 деца и беше невероятно весела лудница. Crazy Много съм доволна от театъра, който поръчахме - комбинация от кукли, живи актьори и с участието на децата. Актрисата, която водеше спектакъла ("Красавицата и звяра") така заплени и омагьоса децата, че те в един момент направо спряха да дишат. Но после си наваксаха с дивеене. Мисля, че Теди ще помни дълго точно този рожден ден. Толкова хубав и весел беше. Очите й просто грееха. Grinning И получи страшно разнообразни и хубави подаръци, беше на върха на щастието. На финала от превъзбуда и емоции заспа почти мигновено, щом главата й докосна възглавницата. Grinning
Довечера като се прибера ще й покажа и пожеланията от всички вас, че снощи изобщо не успяхме да стигнем до компютър.
-------------
За простотията с майчинството и пенсиите направо не ми се коментира, че ще кажа мнооого лоши думи по адрес на някои хора. Twisted Evil #Cussing out

# 651
  • Мнения: 987
Е , Лу , браво за РД. Така интересно си го разказал , че имах чуството , че и аз съм присъствала   Laughing Ще чакам снимките с нетърпение.

# 652
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Сутринта ме включиха по Хоризонт,точно по темата за майчинството - искам да ви кажа ,че съм бясна, и ако ми падне този Дянков,ще го питам аз,той нас за какви ни мисли - може да не сме живели в Америка 20 години,ама пък раждаме прекрасни и умни деца,които заслужават уважението на държавата. Страшно съм ядосана, за това че постоянно подлагат българската майка на унижение,което не трябва да ви спира да раждате-ей, ние си ги раждаме на нас тези деца, не на държавата Hug, но пък малко уважение и стимул няма да навредят. Аз съм изморена вече от борба - за майчинство, за място в детската градина, за място в училище, за място да мина с количката, абе - "борбата е безмилостно жестока ..- какво  тук значи някаква си личност..."

Не сме съгласни с това, най-малкото че за първи път се стимулират българките/онези,образованите и работещите,които си плащат осигуровките, а не онези,които да живеят на социални помощи/взети от нашите пари/ и раждат по 10 деца, които често виждаме по кръстовищата Twisted Evil/ да отглеждат децата си спокойно, финансово осигурени и достатъчно дълго, за да може и майката и детето да вземат най-доброто от другият Peace

Та ,ако се приеме това - излизаме на протест, да знаете - не можем да търпим , а и трябва да се види,че майки има в България,майки , на които им пука как,колко и с колко ще отглеждат децата си Twisted Evil
Аз очаквам,следващата стъпка да е данък -дете - който има деца, да си плаща/ама пак ние,дето си плащаме по презумция, не онези,дето все нямат,и все им се дава #Cussing out

# 653
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Лу,браво,радвам се,че сте си изкарали толкова добре Hug Я сподели, тоз театър от къде си го "взехте" и колко излезе Peace

# 654
  • Мнения: 763
Лу и мен ме заинтригува. В кой клуб празнувахте? И аз ще те помоля за повече информация за театъра - цени и условия. Praynig
magnoliamm, не те познавам и затова извинявай, ако въпросът ми ти се стори тъп. Казваш "ние", Сдружението на българските майки ли имаш предвид? И още нещо, темата ме вълнува и затова дай линк или ми кажи къде мога да гледам за информация?
Мисля, че освен данък" дете", може да се начисли и данък "липса на дете" - така де, що само от едните да се взима!!!! Просто това недоразумение Дянков е повече от всичко, което вродената ми търпимост и толерантност може да понесе!  #2gunfire #Cussing out

# 655
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
За данъка дете/липса на дете хич не се шегувайте, че току-виж реално го въвели. Изобщо няма да се учудя.  ooooh! Някои вероятно не помнят, но по татово време имаше ергенски данък - за онези, които нямат брак, пък са навършили 18 години. Crazy Така че данък дете хич не би изглеждало нереално за някои болни мозъци. Просто не са се сетили още, гадовете. Twisted Evil
-----------
Клубчето, в което празнувахме е "Приказка без край". Но аз настоявах за малката зала (не че е малка, а е за деца до 5-6 години). Там е по-пъстро, по-светло и има много играчки и забавления за децата. И понеже сме на ръба като възраст, ни позволиха. Иначе другата зала, която е за по-големите е малко мрачна и на мен лично ми е неуютна, а и освен едни въжета за катерене няма нищо друго интересно.
Театърът е допълнителна екстра, която предлага самото клубче. Води се театър с актьори пред деца или нещо подобно беше. Струва 95 лв, а представлението продължава 1 час. Но актрисата, която разказваше приказката и разиграваше куклите остана почти до края на тържеството и дирижираше поднасянето на тортата, пожеланията и цялата тази официално-забавна част. Страшно мила жена, а и определено си разбира от работата.
Иначе цялото парти излиза доста, но така е навсякъде. Ние за първи път празнуваме в този клуб. Иначе сме ходили много пъти там на друг рожден ден или на някакво  коледно или друг тип парти, но собствен рожден ден празнуваме за сефте. Съвсем честно - много съм доволна от цялото обслужване, от момичетата, които забавляваха децата и рисуваха по лицата им, кетъринга е много добър, торта може да си донесеш от друго място без да плащаш някаква такса на клуба (на други места са ми искали такса, ако реша да ползвам торта не от изброените). Определено бихме празнували пак там. Peace

# 656
  • Мнения: 763
Ние празнувахме в Приказката последния рожден ден на Еми -  сега декември месец, но бяхме в голямата зала. Сега разбирам, че май съм се минала. За театър обаче никой не ни каза. Имахме аниматорка - Стефани от Мързел град. Много съм доволна и така. Детето беше много щастливо. Наистина малко солено ни излезе, но пък не съжалявам за нито един лев. Еми и сега си разказва за рд и предполагам, ще си го помни и за напред. Peace

# 657
  • Мнения: 3 246
Четит рожден ден на пателица на Теди, да е весело и щастливо дете  bouquet Hug
magnoliamm, напълн съм съгласна, имам чувството че живеем в някакъв кошмар #Cussing out а за протеста съм съгласна Hug

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На мен най-болното и кошмарното ми нещо е, че мнозинството от жените, хората, майките само се заканват по форумите и из интернет, но реално НЕ идват на протестите, които се организират  Cry
Аз лично продължавам да протестирам на живо, наяве, да ме видят и чуят - ето днес, отново, болна, в 8.30 часа сутринта, преди работа, отидох на поредния протест срещу ГМО  #Cussing out
Няма да се предам и ще продължа да се боря, за бъдещето на детето ми, защото искам да расте здраво, а като порасне, да живее и да се развива тук, в Родината си, а не из чужбинско, това е от мен  Peace

# 659
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Айде, на снимковия мат'риал.
Партито в детската градина http://lulumba.snimka.bg/children/shesti-rojden-den-na-tedi-dets … ta-gradina.483867
И партито в клубчето (снимките тук не са особено качествени, ама с развълнуван родител като мен, такива излизат Embarassed Mr. Green)
http://lulumba.snimka.bg/children/shesti-rojden-den-na-tedi-parti-v-klub.483874

Общи условия

Активация на акаунт