За гушкане готови, дойдоха първите МАРТенски рожби! (34)

  • 16 947
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 135
Аз се шашнах още не съм прочела на челси ли са бебоците Hugлелеееееееееее браво да са живи и здрави на който и да са сега започвам да чета ох много се шашнах така се вълнувам Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 6
чЕСТИТИ БЕБчЕТА НА МАМА чЕЛСИ-ДА СА И ЖИВИ,ЗДРАВИ,МНОГО ПОСЛУшНИ И САМО РАДОСТ ДА И НОСЯТ.

# 47
  • Мнения: 68
милата челси,милите рожбички,представям си сега колко са щастливи с ванчо newsm44 .вече нямам търпение да разказва как е минало как се е почуствала,да видим снимчици на малките мишочета.лелеее немога да спра да плача наистина момичета.
нашите талисманчета  babyuu  babyuu    лелееее коя ли ще е следващата мама.

аз даже преди се вълнувах че си накупих още някои неща,но това вълнение нищо не струва пред тази новина,сега адреналина ми е на 6 Crazy

кали браво на кучо,сега бързо възстановяване

и да не забравя честита ни нова темичка както започна все с такива новини да я пълним.мамма мерси  love001

# 48
  • София
  • Мнения: 313
Не мгоа да изчета всичко, но видях хубавата новина.

Евче, ЧЕСТИТОООООООО!!!! ДА СА ТИ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!!!  newsm51  love001 smile3525

Леле каква емоция, направо ще полудея от щастие.  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 49
  • Мнения: 2
Честити синове на Евчето и Иван! Да са ви живи и здрави Филип и Кристофър, да растат спокойни, послушни и много обичани! На цялото семейство - всичко най-хубаво и много да ви радват бебчовците!
Това е страхотна новина днес Simple Smile Много се радвам на първите бебчета от мартенчетата Simple Smile Мама Евче да се възстановява по-бързо!

# 50
  • Мнения: 1 165
Момичета, сега видях, че Тинк е писала вчера в една друга темичка.Някой знае ли нещо за нея, защо така ни изостави и пропуска толкова хубави новини newsm78

# 51
  • Мнения: 68
ахони а ти как си мила,нещо днес маи не съм те засичала,добре ли сте с бебка.

тинче аз също днес се чудех за тинк но незнам защо я няма.дано да са добре,може би по касно ще влезе и като види новината......ще пише

# 52
  • Мнения: 521
Честито на Евчето и тати Иван! Да са им живи и здрави малките юнаци и да растат щастливи и обичливи! Да им носят много радост и да огласяват със смях дома им! А на Евчето пожелавам бързо възстановяване!

# 53
  • Мнения: 1 165
Ей, Тинк, радвам се, че се появи.Притеснихме се за теб Hug

# 54
  • Мнения: 521
Момичета сега забелязах, че съм ви притеснила, за което много се извинявам! Hug Просто любимият си е вкъщи още само 3 дни и ползваме времето да се радваме един на друг, да ходим по лекари и болници, да подреждаме къщата за бебка и т.н... Обещавам от другата седмица да съм по-активна, но пък тогава мама ще е тук при мен и може би пак ще съм заета пък с нея... Много прегръдки на всички!

Мамо Ив
май твойто мъжле има рожден ден днес? Да ти е жив и здрав, мнгоо да е обичате и да ти е все такава подкрепа!  newsm67

# 55
  • Мнения: 81
Челси, честито !!!!!!!!! Да са ви живи здрави, много да ви радват, на теб бързо възстановяване и съвсем скоро да си бъдете вкъщи и да си се гледате:)))

Момичета, започна се с бебенцата. Аз много се развълнувах от радостната новина Hug Hug Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 2

Леле честити ни първи бебешоци! Направо се разревах от вълнение!

# 57
  • Мнения: 2
Честити хубави бебенца на Челси и Ваньо! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!  newsm51 newsm51 newsm51

# 58
  • Мнения: 97
eniq и аз почвам да се питам ,коя мама ще е следващата  Wink Mr. Green
Tink браво че се появи ,ама ние се притеснихме за теб  Naughty Нооо  щом мъжа ти пак ще заминава ти е простено  Hug

# 59
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА МАМА ЕВЧЕ И НА ТАТИ ВАНЧО!!!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ НАЙ ДЪЛГОЧАКАНИТЕ БЕБОЧЕТА Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bigdance2  bigdance2  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт